Allegro, Carrefour i Biedronka usuwają Jerzego Ziębę

Data: 20.03.2020 07:23

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

Kontrowersyjny promotor niekonwencjonalnej medycyny, idol antyszczepionkowców, który koronawirusa chce leczyć… dużą dawką witaminy C w połączeniu z perhydrolem. Ma teraz duży kłopot. Allegro zablokowało wszystkie oferty z jego ksiażkami. Sieci sklepów Biedronka i Carrefour również wycofały ze sprzedaży czasopismo „Zdrowie bez leków” (Mediacom Press), w którym publikuje Jerzy Zięba,

#polska #zieba

Data: 04.02.2020 09:24

Autor: kisiel

#youtube #zieba

Co do tego zgłaszania kont szarlatana (nie popieram jego metod leczenia) Zięby przez wykopków. Z jednej strony dobrze, że kanały tego gościa znikają, no ale z drugiej strony jest zjebana polityka YouTube w paru elementach prowadząca do tego, że duzi twórcy są duzi, a mali nie mają szans się wybić.

  1. Do transmisji LIVE wymagany jest numer telefonu.

  2. Są przypadki, kiedy YT zamyka konta bez ostrzeżenia za przeproszeniem z tylnej części ciała.

  3. Algorytmy do wykrywania naruszeń praw autorskich są nazbyt daleko idące z jednej strony, a z drugiej strony (dla transmisji z Bliskiego Wschodu, Azji) zbyt łagodne.

  4. Nagrywanie LIVE z urządzeń mobilnych oficjalnie od 1000 subów.

  5. Zarabianie na filmach też jest już jakoś ograniczane.

Nie wiem, czemu ludzie się trzymają kurczowo tego YT, czy Facebook Watch (gdzie dajesz dużo danych, sam kiedyś popełniłem błąd zakładając konto na FB), jeżeli chodzi o transmisje i filmy.

PS Patostreamy to już w ogóle temat rzeka.

Data: 01.05.2019 21:30

Autor: Ijon_Tichy

Jakieś dwie godziny temu zacząłem nawijać o tym, że Jerzy ZIęba jest z wykształcenia inzynierem mechanikiem, a nie lekarzem, że na zawał serca poleca pocierać się pod nosem jakimś ostrym przedmiotem, a on ma nawet profesjonalne narzędzie do tego, że pieprzy głupoty o strukturyzatorze wody i wstzrzykiwaniu w serce wiader witaminy C, żeby raka leczyć i że w ogóle jest oszustem.

Na to moja mama się oburzyła, i zirytowana powiedziała, że on mądre rzeczy mówi i ona mu wierzy, po czym wyszła, żeby się nie pokłócić.… Nie wiedziałem, że jest jego fanką. Jestem zażenowany i załamany własną matką :( No i martwię się, że będzie trwonić kasę na oszustwa Zięby, typu strukturyzator wody, albo, że jak nie daj Bóg dostanie zawału, to zamiast dzwonić po pogotowie, to zacznie sie drapać pod nosem gwoździem od Zięby….

#medycyna #zieba #oszustwo #suplementydiety