Data: 21.04.2020 00:50

Autor: Naqah

No witam, przybyłem z pewnego rosyjskiego portalu vikop.ru, w poszukiwaniu azylu ( powodów ucieczki nie chce mi się pisać, jest tego zbyt dużo ( ͡º ͜ʖ͡º) ) i mam nadzieje że go znalazłem.

Chciałbym się dowiedzieć jaki stosunek mają użytkownicy tego portalu do: mundurowych w szczególności policji, oraz polityki i szczepionek. Powiedzmy że to takie moje trzy sita które mi pozwolą na podjęcie szybszej decyzji o zostaniu/opuszczeniu lurker'a.

#witamsie #polityka #policja #szczepionki

Data: 20.04.2020 00:20

Autor: jagielon

Witajcie,

tak tylko chcę się przywitać :), a trafiłem tutaj wiadomo skąd.

@Thanos – Ty tu chyba rządzisz? Dobre słowo na niedzielę – mam wrażenie, że lurker ma lepszą architekturę i lepiej się go przegląda!

Powodzenia w rozwijaniu serwisu i broń Cię Avengersie przed popełnianiem błędów łykopu. Życzę Ci, byś się w przyszłości nie sprzedał i nie podzielił ich losów!!

#witamsie

Data: 16.01.2020 17:21

Autor: adam163264

Dobry wieczór. Coś się… coś się popsuło i Wykop nie dodał mojego wpisu, to powtórzę jeszcze raz. Działanie wspomnianego portalu to jest jakaś porażka. Ja myślę, że ta głupia moderacja, te kurwa banda imbecyli, która od paru dni nie potrafi ogarnąć Wykopu to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Nawiasem mówiąc, powracam na Lurkera, na poprzednim koncie byłem przez pewien czas od początku (może ktoś pamięta usera @szafa?). ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak widać Wykop po raz kolejny zmusza do sięgania po alternatywy

#wykop #takaprawda #bekazwykopu #witamsie

Data: 06.08.2019 13:31

Autor: k4lk4

Dzień dobry, witam wszystkich bardzo serdecznie :) Jestem nowy, bardzo miło was poznać.

Czy jest cos co powinienem wiedzieć jako nowy? Poza tym, że niemile widziane jest wspominanie szamba z którego wyszliśmy?

Miłego dnia wszystkim użytkownikom Lurker.pl :)

#witamsie #lurker