Kasta ***** jej mać . . .

Data: 20.05.2020 20:50

Autor: ziemianin

polskieradio24.pl

#wiezienie #areszt #lapowka #sedziowie #sady #nadzwyczajnakasta #aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #polska #wymiarsprawiedliwosci #oszustwo #oszusci #prokuratura #przestepczosc

Arkadiusz Ł., pseudonim Hoss, twórca metody okradania emerytów na wnuczka, wyjdzie z aresztu, jeśli jego rodzina dopłaci 400 tysięcy poręczenia majątkowego! Mają na to 10 dni! Tak dzisiaj (19 maja) postanowił Sąd Apelacyjny w Poznaniu. – Postanowienie sądu jest takie, że Arkadiusz Ł. na uprawomocnienie się wyroku nie musi czekać w areszcie i względy medyczne nie miały tutaj znaczenia – mówi sędzia Elżbieta Fijałkowska z Sądu Apelacyjnego w Poznaniu. – To sukces obrony, ale nie byliśmy gotowi na taką kwotę, rodzina mojego klienta jej na razie nie ma – mówi Paweł Sołtysiak, adwokat Arkadiusz Ł.

Kasta * jej mać . . .

To dla niego drobniaki. Wystarczą 4 telefony "na wnuczka" do bogatych a naiwnych babci i szybko się zbierze 400 tysiaków na kaucje.

Nadzwyczajna Kasta Gra Polakom na nosie, są pewni swojej bezkarności. To jest bezczelna prowokacja ! Sędzia wziął wziątkę to się musi wywiązać ! Kasta ma swój "honor".

To są efekty pracy ministra sprawiedliwości "sprawiedliwości " Zbigniewa Zero Ziobro. Można powiedzieć że Zero go wypuścił.

Teraz policja, tak jak poprzednio, będzie go szukać. Za zabawę kasty milionami zapłacą Polacy.

Stan meczu CyganOszust : Polacy 5:0

16.05.1944 r. wybuchł bunt Romów w obozie cygańskim KL Auschwitz – Birkenau.

Romowie byli grupą etniczną, która podczas II wojny poniosła największe ofiary. Niemcy zamordowali 95% populacji romskiej.Tłuką nam w głowę – holokaust, holocaust i holokaust. O Porajmos zapominamy.

Zbrodnie Niemców powodują że zbrodnie Izraela na Palestyńczykach są jeszcze bardziej ohydne.

Mordowania Romów przez Niemców w niczym nie usprawiedliwia oszusta.


Małe złodziejaszki wieszacie

Wielkim – nisko się kłaniacie

Mikołaj Rej


Hoss to drobny oszust.

Instruktor narciarstwa, przyjaciel ministra zdrowia Szumowskiego metodą "na maseczkę" szybko ogolił Polaków na 5 mln złotych sprowadzając przy tym powszechne niebezpieczeństwo dla zdrowia całej populacji.

Minister zdrowia Szumowski z rodziną metodą "na badania" już ogolił Polaków na blisko 150 mln złotych.

Płatne cele w ukraińskich aresztach

Data: 02.05.2020 08:06

Autor: Starszyoborowy

wgospodarce.pl

W ukraińskich aresztach powstaną płatne cele – ogłosiły tamtejsze władze, podkreślając, że ma to zapobiegać wręczaniu łapówek za możliwość przebywania w lepszych warunkach

Pierwszych sześć takich miejsc będzie utworzonych w areszcie w Kijowie. Poinformowała o tym wiceminister sprawiedliwości Ołena Wysocka w wywiadzie opublikowanym na portalu Slidstwo.Info.

#ukraina #areszt #wiezienie

Bunt w więzieniu w Chełmie. Powodem... koronawirus

Data: 12.04.2020 08:01

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

W zakładzie karanym w Chełmie kilkudziesięciu więźniów demonstrowało w sobotę niezadowolenie z powodu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. W zakładzie tym nie ma zakażonych, nikt nie jest objęty kwarantanną. Rzeczniczka dyrektora generalnego Służby Więziennej ppłk Elżbieta Krakowska poinformowała, że po rozmowach więźniów z wychowawcami protest się zakończył.

#polska #koronawirus #wiezienie #bunt

Rosja: Bunt w kolonii karnej. Przynajmniej jedna ofiara pod gruzami budynku

Data: 11.04.2020 14:37

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

W kolonii karnej w obwodzie irkuckim w Rosji, w której w piątek doszło do zamieszek i pożaru, znaleziono ciało jednej osoby pod gruzami budynku – podała w sobotę agencja TASS, powołując się na regionalnego rzecznika praw człowieka Wiktora Ignatienkę.

Agencja RIA Nowosti poinformowała, że pożar został stłumiony. Spłonęło osiem zabudowań na obszarze około 30 tys. metrów kwadratowych, m.in. budynki czterech warsztatów. Regionalny wydział Federalnej Służby Więziennej (FSIN) ogłosił, że sytuacja w kolonii karnej w Angarsku jest pod kontrolą i trwa ocena szkód.

#rosja #wiezienie #bunt

Data: 21.11.2019 13:31

Autor: Ijon_Tichy

Rozumiem ideę, że powietrze, że smog, ale czy to nie przesada?

Krakowski sąd skazał na miesiąc ograniczenia wolności mieszkańca, który palił w piecu centralnego ogrzewania drewnem i węglem – zabronionymi rodzajami paliw – poinformował w środę rzecznik straży miejskiej Marek Anioł.

#chorykraj #absurdy #sad #wiezienie #polityka #smog

https://krakow.tvp.pl/45420958/palil-w-piecu-weglem-i-drewnem-trafi-do-wiezienia-na-miesiac

Data: 19.11.2019 23:45

Autor: Ijon_Tichy

Właśnie oglądam TVP. W jednym ciągu informacji dwie wiadomości. Zestawcie je sobie i podzielcie się refleksjami:

1) Dziewczyna i chłopak bawią się razem w klubie. Po zabawie wychodzą na zewnątrz, spacerują, wchodzą w jedną z bocznych uliczek, tam dochodzi do sprzeczki (prawdopodobnie zaczął się do niej dobierać, a ona protestowała), koleś pobił ją i udusił. Dostał 25 lat więzienia z możliwością ubiegania się o wolność po 20 latach…

2) Jakiś randomowy, młody chłopak malował białą farbą w spraju słupy informacyjne w mieście, zatrzymano go. Grozi mu 8 lat więzienia.

Kurtyna. Witamy w chorym świecie.

#wiezienie #przestepstwo #niesprawiedliwosc

Telegazeta zamieniła się w portal społecznościowy dla więźniów i ich rodzin

Data: 07.09.2019 22:31

Autor: itsokay

bezprawnik.pl

Choć Telegazeta w 2019 roku nie powinna mieć racji bytu, niektóre stacje telewizyjny wciąż ją utrzymują. Jedną z nich jest Telewizja Polska.

W zakładach karnych w pewnych wypadkach może pojawić się elektronika, jednak praktyka więzienna jest taka, że więźniowe generalnie nie są skomunikowani ze światem za pośrednictwem sieci komórkowej czy internetu.

To z kolei sprawia, że kara pozbawienia wolności w dużym stopniu izoluje skazanych od rodzin, a widzenia i korespondencja są okazjonalne.

W tym miejscu pojawia się jednak ludzka pomysłowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#polska #wiezienie #ciekawostki #telewizja #tv

Data: 09.07.2019 19:59

Autor: FiligranowyGucio

Członkowie CONFESS skazani na ponad 14 lat w irańskim więzieniu i 74 baty za granie Heavy metalu;

"Od 2015 roku zajmujemy się historią aresztowania irańskiej grupy metalowej Confess. Irański duet metalowy Nikan "Siyanor" Khosravi i Arash "Chemical" Ilkhani zostali aresztowani w listopadzie 2015 roku przez Armię Strażników Rewolucji Islamskiej. Oskarżono ich o bluźnierstwo, reklamę przeciwko systemowi, prowadzenie nielegalnego i podziemnego zespołu oraz wytwórni płytowej promującej muzykę uważaną za szatańską, pisanie antyreligijnych tekstów i udzielanie wywiadów zabronionym zagranicznym stacjom radiowym."

https://www.youtube.com/watch?v=6Hq6htwubFQ

Cały artykuł https://metalinjection.net/metal-crimes/confess-members-sentenced-to-14-years-in-iranian-prison-74-lashes-for-playing-heavy-metal?fbclid=IwAR0ND_p06XrBm2a3cVlt8AMiSPs36wz88OyQ-ILtJSBa9InDYLdStNK4030

#muzyka #metalmusic #iran #wiezienie #islam