Mężczyzna z dowodem napaści seksualnej przez kobietę (nagranie) uznany za winnego

Data: 25.01.2020 02:27

Autor: Kamien23

dailycaller.com

Kobieta uwodziła mężczyzne przez cały wieczór. W końcu poszła do jego pokoju gdzie wielokrotnie powtarzała “Don’t you wanna fuck me?”. W końcu facetowi się odechciało, więc partnerka się popłakała i błagała żeby został. Facet wyszedł. Wszystko miał nagrane na komórce. Na drugi dzień kobieta złożyła na niego donos o napaść seksualną. Uniwerek rozpoczął śledztwo. Odmówiono w nim głosu mężczynie i nie uznano jego nagrań. Teraz mężczyna skarży uniwersytet na $25 milionów dolarów. I bardzo kur%$ dobrze.

#bekazlewactwa #studbaza #studia #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow

Data: 16.12.2019 17:25

Autor: drewniany

wf na studiach to rak, japierdole komuś się najwyraźniej wydaje że, na informatce studenci nie mają nic lepszego do roboty niż biegać za piłką jak stado zwierza albo robić jakieś kretyńskie przysiady.. w dodatki to jest jedyny 'przedmiot' na którym trzeba mieć 100% obecności. nie było cię przez chorobę albo dużą ilość kolosów? chuj kurwa, odrabiaj! spóźniłeś się? to samo! jakby tego było mało, w szatni śmierdzi gorzej niż w przepełnionym toitoju. a niechby na awuefie kazali tym darmozjadom całki robić, przydałoby im się, najlepiej w biegu jak są tacy cwani.

#wkurw #studbaza

Studenci w Szczecinie składali znicze pod… zamkniętym sklepem monopolowym

Data: 25.10.2019 10:28

Autor: kisiel

nczas.com

– Mały i niepozorny, ale jaki potrzebny lokalnej społeczności! Po kilku latach funkcjonowania zamknięty został sklep monopolowo-spożywczy zlokalizowany w Szczecinie w okolicach ulicy Ku Słońcu. Był to jedyny sklep całodobowy w pobliżu akademików przy ul. Kordeckiego. Studenci wyprawili mu pożegnanie – podaje portal wszczecinie.pl.

#polska #newsy #newsyzkraju #studbaza

Data: 28.08.2019 18:03

Autor: Lukmar

Moja mama: ukończenie magisterki było bardzo trudne, a jedyne do czego mi się przydał dyplom magistra to do pójścia na podyplomówkę z zupełnie innej dziedziny żeby mnie przyjęli do pracy.

Also moja mama: nie żałuję męczenia się z kończeniem tych studiów.

Jak wyprany mózg trzeba mieć żeby zgadzać się na życie w takim systemie? Mogłaby prosto po maturze zrobić takie samo studium i być tak samo wykwalifikowanym pracownikiem, ale nie… Trzeba mieć magistra żeby móc się nazywać człowiekiem. I jak szkolnictwo w tym kraju ma być w porządku jeżeli w narodzie dalej pokutuje takie myślenie?

#przemyslenia #studbaza #szkolnictwo

Data: 05.07.2019 15:54

Autor: Macer

zdalem studia, jestem magistrem i dostalem sie na doktorat (ʘ‿ʘ) prosze bardzo stawiam kompocik:

U U U U U U U U U U U U U U (w kubkach z Bauhausu https://museumgoods.de/media/image/2c/c1/fa/BAUHAUS-Becher-100_IMG_8856DccA6q7dbnGXa_600x600.jpg )

#chwalesie #studbaza

Data: 24.06.2019 23:37

Autor: Lukmar

Ja pierdolę. Zostały mi 4 przedmioty do absolutorium. Cztery. I kolejny raz wygląda na to, że żadnego z nich nie zaliczę. Mam motywację na poziomie -100, bo wiem że ten papier mi się nigdy w życiu do niczego nie przyda. Chodzi o dokończenie inżyniera z budownictwa. Równolegle studiuję Informatykę. Od paru miesięcy pracuję, co prawda w biurze projektowym, ale jako programista (asystent, junior, nie wiem jak to nazwać bo firma nie ma jeszcze nazw na stanowiska IT, bo to bardzo świeża działka xd) i wiem że moja przyszłość jest związana z IT, a nie budownictwem jako takim.

Jedyne co mnie trzyma na tych studiach to to, że nie chcę wyrzucać do kosza 5 (sic!) lat, których nad nimi spędziłem i ogrooomna presja ze strony rodziny.

Pierdole, chyba od października przenoszę się na zaoczne żeby to skończyć i mieć spokój.

#przemyslenia #studbaza

Cukiernia wywalczyła gigantyczne odszkodowanie od uniwersytetu

Data: 14.06.2019 17:50

Autor: Kamien23

youtube.com

Dla przypomnienia: pracownik ciastkarni przyłapał sudenta na kradzieży i próbie kupna alkoholu przy pomocy fałszywego dowodu. Doszło do sprzeczki. Do awantury przyłączyli się inni studenci stając w obronie złodziei. Inni studenciu uznali, że właściciel jest rasistą, gdyż złodzieje są czarnoskórzy. Unia studentów doprowadziła do protestów, uniemożliwiających funkcjonowanie biznesu. Wszystko za aprobatą lewicowych władz uniwersytetu. Teraz zgodnie z zasadą get woke go broke, uniwersystet zapłaci maksymalną karę/odszkodowanie

#bekazlewactwa #lewackalogika #studbaza #ciekawostki #heheszki

Data: 04.06.2019 00:10

Autor: Wilec

Ehh lureczki i lurkinie, czymcie za mnie kciuki by wszystko pozaliczać i od 18 móc nie znać umiaru w jedzeniu, piciu i lurkowaniu przez ponad 3 miesiące ( ͡º ͜ʖ͡º)

#studbaza

Data: 27.05.2019 00:54

Autor: LadacznicoOdporny

Jutro do #studbaza, a zaraz później do nowej #praca.

Stresuję się bardzo :( Niby nic, ale zupełnie nowe warunki pracy i wszystko może się zdarzyć…

Mam nadzieję, że się sprawdzę.

Dodatkowo wstaję na chwilę przed 6 bo w #wot zrobili dziwny event i muszę to odhaczyć od razu, albo przepadnie.

Potem jeszcze 2x dzień matki oblecieć z prezentami. Jak wrócę do domu, to pewnie padnę na mordkę…

Dobrze, że to już V rok i niedługo odzyskam życie.

Data: 23.05.2019 08:40

Autor: Lukmar

Wczoraj impreza firmowa, a teraz jade na kolokwium. Zastanawiam sie czy obejdę sie delikatnym kacem czy on dopiero przyjdzie xd

Plan był zeby sie oszczedzac bo kolos ale przegrałem z open barem. Nawet mi siebie nie żal xd

Kurde, chyva jednak jestem jeszcze pijany skoro pisze o tym na mirko xD

#gownowpis #studbaza #alkohol

Data: 24.04.2019 17:10

Autor: m__d

ej, jak w tym roku nie będzie matur (podobno mają być, ale tak hipotetycznie mówię), to będzie mało kandydatów na studia, ergo będzie łatwo się dostać na jakieś prestiżowe kierunki, na które normalnie nawet z dobrymi wynikami trudno się dostać. Nie wiem jak Wy, ale ja bym sobie złożył na filozofię lub kognitywistykę. Albo na medycynę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szkola #heheszki #studbaza

Data: 18.04.2019 08:33

Autor: LadacznicoOdporny

Kurła, boli mnie, że jak się uczę i próbuje zrozumieć dany materiał w podręczniku, czy badaniach, to bardzo często dochodzę do wniosku że ktoś napisał gównoprawdę. Podręcznik to chyba kalka z angielskojęzycznych książek wypluta z translatora i jako-tako przepisana. Strony w necie to samo. Kopia kopii, a w każdej z nich te same błędy.

A najbardziej boli mnie to, że gdy napisze na egzaminie coś zgodnie z prawdą, z korektą błędów, to zostanę uwalony, bo w źródłach jest inaczej. Przecież jaśnie psor nie będzie tracił czasu na weryfikowanie źródeł. W końcu 10 lat używania tej samej książki to za mało aby się zastanowić, czy wszystko w niej to aby na pewno prawda…

Niby można tłumaczyć i mieć nadzieje, ze zrozumieją. Ale jeździć do wykładowcy tylko po to by kłócić się o 2pkt na egzaminie i podwyższyć ocenę maks o pół stopnia nikomu się nie opłaca – szczególnie, ze nie ma gwarancji sukcesu.

I tak się kręci karuzela niedouczenia. I coś czuję, ze na wielu uczelniach, w wielu przedmiotach za 5 lat ludzie będą się nadal uczyć tych samych błędów. Które przeminą dopiero ze zmianą wykładowców. Albo i nie…

#studbaza

Data: 11.04.2019 23:07

Autor: Lukmar

Wyjdę na czepiającego się kujona, ale tak właśnie wyglądają ludzie którzy nie powinni studiować.

O tych prezentacjach jest mowa od początku semestru. Były już ze 3 posty na ten temat z dyskusją w komentarzach na grupie naszej specjalności. Wystarczyło przyjść na jedno seminarium, na którym było z 7 prezentacji i zorientować się jakie ludzie mają tematy.

Można zrobić cokolwiek. Od początku była mowa że dowolny temat związany z naszą branżą. Od swojej inżynierki, przez coś związanego z praktykami, aż do ogólnie naszej specjalności. Cokolwiek co uznamy za ciekawe. No i żeby promotor zatwierdził że jest ok.

I większość tych prezentacji jest naprawdę ciekawa. Ale nie. Zawsze się znajdzie ktoś kto jak nie trzeba to nie przyjdzie i "weź mnie tylko wpisz na listę pliska." Po cholerę wypuszczać w świat takich inżynierów?

ehh

#zalesie #offtopic #studbaza #ludzie

Data: 08.04.2019 14:49

Autor: Bartek

Dzisiaj sobie tak stwierdziłem – kurde, jak fajnie nie być w szkole.

Serio, ta #studbaza przed którą tak nas ostrzegali nauczyciele, że hehe pójdziemy na studia to zobaczymy co to nauka, nijak ma się do tego co się działo w szkołach. Teraz po prostu czuję się dużo bardziej komfortowo wiedząc, że nie czeka mnie z dupy kartkówka, jak spóźnię się 5min to nic się nie stanie, mogę sobie wyjść kiedy chce… Serio, nie umiem w sobie znaleźć żadnego pozytywnego określenia dla grupy zawodowej jaka tworzą nauczyciele. Przez 12 lat edukacji jedyne co u mnie napędzali to zupełnie zbędny stres

#strajknauczycieli

Data: 03.04.2019 09:31

Autor: Bartek

Właśnie dziekan wydziału stwierdził na wykładzie że biliony lat da się przeliczyć na lata świetlne. Polibuda w mieście wojewódzkim, kierunek informatyka xD

Stan polskich uczelni technicznych jest stabilny xD jak dobrze że po tym roku wracam na medycynę, chciałem się przekonać jak będzie na infie, ale to co się odwala na polskich polibudach woła o pomstę do nieba.

#studbaza #polibuda