Dobromir Sośnierz + Liroy + Grzegorz Braun w PE

Data: 12.05.2019 19:01

Autor: piotre94

youtube.com

To jeszcze jeden efekt ostatniego wyjazdu do Brukseli, który na koniec tej kadencji udało mi się zorganizować. Wśród wielu ciekawych gości znaleźli się też bohaterowie tego filmu. Zwracam uwagę, że przy odrobinie szczęścia w kolejnej kadencji nagrania w takiej konfiguracji mogą się stać codziennością, czego sobie i wszystkim życzę. :) #polska #uniaeuropejska #polityka #sosnierz #braun #liroy #konfederacja

Data: 29.04.2019 14:15

Autor: FiligranowyGucio

Dobromir Sośnierz

Bluzy z Fali Wolności w końcu do nas dotarły !

Przygoda z ich przygotowaniem trwała wiele miesięcy, a w międzyczasie było kilka konkursów, w których optymistycznie je obiecywałem, ale po drodze musieliśmy zmienić wykonawcę i przy okazji wyszło tak, że pogubiliśmy kontakty do zwycięzców. Więc zanim się do tego dogrzebiemy — może szybciej sami zainteresowani zgłoszą się do mnie. Przepraszam jeszcze raz za opóźnienie i zamieszanie.

Jeśli zapomniałem rozstrzygnąć ostatecznie jakiegoś konkursu — również proszę o przypominajkę.

No a jeśli ktoś czuje się pominięty lub uważa, że z innych jeszcze powodów taka bluza mu się należy i fajnie będzie na nim leżała — to zapraszam w pierwszej kolejności na jutrzejszy dyżur do Katowic, a w dalszej — do kontaktu przez FB.

Pozdrowienia dla Fala Wolności, dzięki której udało się ostatecznie projekt ukończyć. :)

#heheszki #sosnierz #polska #polityka