Polacy budują miejsce kultu, w końcu wracamy do naszych korzeni i wiary naszych przodków.

Data: 16.05.2020 16:06

Autor: Gwiazda_Poranna

pch24.pl

Fajnie by było, żeby w Polsce wzrosła świadomość na temat wierzeń naszych przodków, naszych rodzimych świąt, kultów, wierzeń. No ale fanom bliskowschodniej mitologii judeochrześcijańskiej już przeszkadza że Polacy wracają do swoich korzeni. Ruch narodowy wiadomo że pójdzie za klerem w ogień, dlatego nie dajcie się zwieść nacjonalistom.

#polska #religia #historia #slowianie #ciekawostki

Data: 07.02.2020 13:18

Autor: FiligranowyGucio

Niewolnictwo młodych słowiańskich kobiet w Tel Awiwie w Izraelu (program izraelski)

W samym Tel Awiwie znajduje się ponad 400 domów publicznych, które 90% prostytutek mieszkających w nich ma pochodzenie słowiańskie. W większości przypadków zostają porwane przez gangi uliczne "rosyjską" mafię żydowską lub zwabieni do Izreala z powodu fałszywego poczucia nadziei na lepszy standard życia. To oczywiście nie stwarza przeszkody dla tych typów Żydów – którzy są w pełni świadomi swojej desperacji w uciekaniu się do podłości przez manipulownie nimi wierząc, że wszystko, czego im potrzeba, aby ich wymarzony świat stało się rzeczywistością, to muszą one być chętne do pracy w pewnej egzotycznej lokalizacji

Szacuje się, że każdego roku w Tel-Awiwie zmusza się do prostytucji 20.000 niewolników płci żeńskiej. Według raportu opublikowanego w 2005 roku przez podkomisję Knesetu ds. handlu kobietami, do Izraela przemycono 10.000 – 15.000 kobiet w ciągu ostatnich czterech lat do pracy jako prostytutki. Według raportu, kobiety pochodzące głównie z byłego Związku Radzieckiego, sprzedawano w drodze publicznej licytacji, za kwoty do $10.000 dolarów i zmuszano do pracy do 18 godzin na dobę. Średnio, kobiety otrzymywały tylko 3% pieniędzy, które zarabiały na prostytucji, a wiele z nich zgwałcono i pobito. Większość kobiet przemycono przez granicę egipską i zwabiono z Rosji i Europy wschodniej fałszywymi obietnicami pracy sekretarek.

  1. 3,000 białych Europejek rocznie szmugluje sie do Izraela jako niewolnice seksualne

  2. Obiecuje im się legalną pracę, a zatrudnia jako prostytutki

  3. Zamyka się je w mieszkaniach z zakratowanymi oknami

  4. Zabiera się im paszporty

  5. Są bite, torturowane i gwałcone zbiorowo (żydowska metoda „łamania psychiki”)

  6. Sprzedaje się je na sutenerskich aukcjach! – podczas których zmusza się je do rozbierania

  7. Zmuszane są do świadczenia usług do 15 Żydom dziennie, 7 dni w tygodniu, w ponad 400 burdelach

  8. W samym Tel Awiwie jest 280 burdeli!

  9. Sutenerów i handlarzy ignoruje policja – prostytucja nie jest przestępstwem.

[…] Polityka i prawo: Izrael nie ma prawa odnoszącego sie do handlu ludźmi.

(Michael Specter, “Traffickers’ New Cargo: Naive Slavic Women” [Nowe cargo handlarzy…], New York Times, 11.01.1998)

FILM

https://www.bitchute.com/video/1g1seQn1oLrJ/?fbclid=IwAR05TpHh7P3MIzk-UvuGUQPDaqQCG7rX-OdWyosHrfXGQW10fsCCFa9rYsY

#film #slowianie #prostytutki #izrael

Data: 02.09.2019 15:48

Autor: FiligranowyGucio

Państwo Gnieźnieńskie Mieszka I

Pod jednym z filmów o reparacjach RFN dla Polski pojawiają się komenterze niemców o zwrocie ziem utraconych po drugiej wojnie swiatowej. Nie wiedzą,że zanim dotarli na śląsk były to już od 5 wieku tereny zamieszkiwane przez słowian,łużyczan i czechów. https://historia.org.pl/2018/08/26/czechy-i-poczatki-polskiej-panstwowosci/

Mają wyprane głowy propagandą,że do swoich terenów zaliczają gdańsk bo kiedyś tam były prusy.Szkoda z nimi dyskutować i trochą to dziwi,że w dobie internetu nie znają historii.

#przemyslenia #niemcy #polska #reparacje #slowianie

Data: 25.07.2019 13:40

Autor: radmen

Słownik Gwar Kaszubskich ks. Sychty jest prawdopodobnie jedynym, tak kompletnym zbiorem dla języka kaszubskiego. Szukałem w nim dzisiaj pewnych odniesień do mitologi słowiańskiej (a konkretnie Peruna), aż tu nagle natrafiłem na taką perełkę.

Słownik był spisywany przed wojną, zapis (AFAIR) jest pół-fonetyczny stąd może wydawać się trochę dziwny.

#slowianie #slowotworstwo #kaszubski #kaszuby #sloworz

Dnia 12 czerwca 1168 roku zniszczono wielką świątynie Świętowita w Arkonie!

Data: 13.06.2019 09:54

Autor: zawodowy_partyjniak

zwiadowcahistorii.pl

Dokładnie 12 czerwca 1168 roku papiestwo wraz z rycerstwem króla duńskiego Waldemara I zniszczyło ostatni bastion wolnej Słowiańszczyzny – wielką świątynie Świętowita w Arkonie. To wydarzenie poprzedziło wymuszoną chrystianizację mieszkańców tego regionu.

#kultura #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #slowianie #rodzimowierstwo #zwiadowcahistorii

Data: 21.05.2019 14:06

Autor: FiligranowyGucio

‎Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Słowiańskiej JAWIA‎ do SWAR 2019 IV Edycja Festiwalu Słowian-Facebook

Żeby nie było, że my to takie prostaki, co z mieczami latają i wodę z kałuży piją , wystosowaliśmy specjalne, świeżutkie i pachnące, ekskluzywne ZAPROSZENIE :D

SWAR 2019 IV Edycja Festiwalu Słowian

Wiecie, że urlop to trzeba wcześniej SE zgłosić❓ ;)

➡️ Zapraszajcie ludzi, udostępniajcie ten post, żeby się nie zagapili, bo potem znowu będzie płacz i darcie żony… albo męża… albo kota.

O! A tu se przykucnął taki link: www.swar.pl

#SWAR2019

https://www.facebook.com/stowarzyszenie.jawia/…

#slowianie #festiwal #polska #zaproszenie

Data: 11.05.2019 00:06

Autor: FiligranowyGucio

https://www.o2.pl/galeria/to-oni-bronili-polski-przed-chrystianizacja-byli-elita-5982068989219457g/2

Słowiańska dusza

Choć ciężko w to uwierzyć, nie ma w Polsce muzeum zajmującego się ochroną naszych słowiańskich korzeni. Narody na południu, zachodzie czy północy Europy dbają o swoje dziedzictwo. Nam przychodzi to z trudem. Ponad tysiąc lat wypierania słowiańskich wierzeń przez chrześcijaństwo nie pomaga ratować naszej własnej mitologii. Nadzieję, że coś w tym względzie się zmieni, daje projekt grupy zapaleńców z Chojnic.

Stowarzyszenia Ekologiczno-Kulturalnego "Wspólna Ziemia" chce na Pomorzu zbudować Muzeum Mitologii Słowiańskiej. Projekt ma być czysto edukacyjny. Wychodzą z założenia, że skoro dzieci w polskich szkołach uczą się o Zeusie, Jowiszu i Odynie, mogłyby też poznać panteon bogów słowiańskich.

Nawet w czasie moich studiów historycznych mitologia słowiańska prawie wcale się nie pojawia. Chcemy odwrócić ten trend – aby była to wiedza powszechna, tak jak jest to w przypadku znajomości mitologii greckiej, rzymskiej czy nordyckiej – mówi Wirtualnej Polsce Radosław Sawicki ze ''Wspólnej Ziemi''.

Chcieliby, aby muzeum powstało na południu Borów Tucholskich. Jeszcze szukają odpowiedniej lokalizacji. Nie mają szalonych planów – potrzebne im 300 metrów kwadratowych. Wystarczy, by pokazać wierne kopie nielicznych zachowanych zabytków archeologicznych związanych z przedchrześcijańskimi wierzeniami Słowian. Nie zbraknie odniesień do przeszłości we współczesnych dziełach plastycznych, muzycznych czy literackich.

*Takie przeciekanie pradawnych obyczajów do naszego życia obserwujemy na każdym kroku. *Demony są żywe w naszym języku (gdy wysyłamy coś "tam do licha"), dzieci palą i topią je, by rozstać się z zimą a na Wielkanoc malujemy i zjadamy ze smakiem pogański "symbol życia". Anioły przejęły miejsce naszych opiekunek, Rodzanic, a zamiast Roda modlimy się do Jezusa. Niewiele osób pamięta jednak, że Boże Narodzenie i Wielkanoc nałożono jedynie w kalendarzu liturgicznym na słowiańskie Szczodre Gody i Jare Gody. Gdy na stole wigilijnym pojawia się 12 potraw, to tylko dlatego, że nasi praojcowie dziękowali swoim bogom za 12 udanych miesięcy.Stawiane w miejscach kultu słowiańskiego posągi pogańskich bóstw to bałwany lub bałwony (w sanskrycie bał – oznacza siłę, a van posiadanie, bałwan – mający siłę). Często znajdywane były na Rusi czy Połabiu. Na terenach Polski nie odkryto ich zbyt wiele. Teorie o pochodzeniu tych, które znaleziono, szukają źródeł w Iranie i wśród ludów nordyckich…

#slowianie #polska #historia

Postrzyżyny, wkraczanie w dorosłość

Data: 06.05.2019 21:20

Autor: FiligranowyGucio

slowianskibestiariusz.pl

Postrzyżyny były obrzędem, w trakcie którego młody chłopiec przechodził spod opieki matki do ojca. To właśnie ojciec najczęściej był tym, który obcinał włosy dziecku (w niektórych wypadkach był to żerca – słowiański kapłan). Od tej pory chłopiec stawał się częścią rodziny, ale także całej społeczności. Postrzyżyny, jak większość świąt i podniosłych ceremonii, nie mogły obejść się bez uczty na którą zapraszano wielu gości. Widać więc wyraźnie jak ważnym obrzędem dla dawnych Słowian było uroczyste obcinanie włosów dzieciom.

#slowianie #polska #obrzedy #historia

Polski fotograf tworzy niesamowite słowiańsko pogańskie zdjęcia...

Data: 26.04.2019 19:46

Autor: FiligranowyGucio

designyoutrust.com

Czy kiedykolwiek przeglądałeś/aś forum internetowe i słyszałeś/aś teeny dzieciaki z Zachodu, że Słowianie nie mają żadnej kultury? Po tej niesamowitej sesji zdjęciowej ich usta zostaną zamknięte na dobre, słowiańskie połączenie w serii "Poezja pogańska" polskiej fotografki Macin Nagraba i wszystkich kostiumów wykonanych przez Agnieszkę Osipę. Modelka jest matką fotografa i za wszelką cenę posiadanie "babuszki" w tej sesji zdjęciowej nadaje jej jeszcze bardziej słowiański charakter.

#polska #slowianie #fotografia #kultura

Data: 10.04.2019 22:29

Autor: FiligranowyGucio

Starożytna Polska – Słowianie Fb

Slowianin Dariusz

Ziemia to istota taka jak my kwantowy organizm,jednak my w znacznej większości nieświadomie jesteśmy chorobą wywołaną wirusem,którym jest byt zasilający się energią cierpienia.To on stworzył tą iluzoryczną zakłamaną rzeczywistość.Ziemia jako organizm zwalcza przyczyne,a nie objawy więc co jakis czas (cykl) uzdrawia się sama pozbywając się choroby,Słowianie to wiedzieli dlatego szanowali matke nature i oddawali jej cześć,a także jej synom i córkom.Byt,który stworzył to miejsce jest niezniszczalnym wirusem,można się od niego uwolnić tylko emanacją pozytywnej energii jaką jest miłość,rodzina i dom,a także szacunek do ludzi,zwierząt i roślin.Byt jednak zawsze znajdzie swoich zwolenników (niekoniecznie ludzi),których wykorzystuje do niszczenia dobrej energii.Patrząc na to co się dzieje od stuleci osiągnął swój cel.Ciekawe w jakim stadium choroby jest aktualnie Ziemia? #slowianie #fb #natura