Wykorzystanie wyrażeń regularnych do analizy atrybutu AS-PATH

Data: 22.03.2019 14:09

Autor: showroute_pl

showroute.pl

Regexp, a dokładniej regular expressions, czyli wyrażenia regularne są to wzorce, które opisują ciągi znaków. Bardzo często spotykane w językach programowanie.

Data: 13.02.2019 00:04

Autor: zakowskijan72

Szukam providera VPN, który udostępni mi prawdziwą funkcjonalność VPN, czyli każde urządzenie zalogowane z tego samego konta VPN będzie dostępne tak, jakby było w LANie.

Wiem już, że NordVPN nie oferuje takiej funkcjonalności. Pomimo tego, że mają VPN w nazwie, to oferują jedynie 'anonimowe' surfowanie w sieci.

Ktoś może coś polecić?

Data: 08.02.2019 13:18

Autor: VoolT

Możecie polecić jakiś sprawdzony programik do wymiany plików pomiędzy komputerami w domu za pomocą routera wifi/kabel bez wychodzenia poza sieć domową?

Alternatywa dla openvpn i ipsec od Google.

Data: 07.02.2019 23:59

Autor: shellman

getoutline.org

Outline ułatwia organizacjom medialnym konfigurowanie firmowej wirtualnej sieci prywatnej (VPN) na własnych serwerach, by mogły bezpieczniej łączyć się z siecią i dbać o poufność przesyłanych informacji.

Korzysta z technologii Shadowsocks, którą można wykorzystać do jeszcze innych fajnych rzeczy:)

BGP Community - co to jest?

Data: 04.02.2019 14:54

Autor: showroute_pl

showroute.pl

Co to jest BGP Community? Po co operatorzy używają community? Jak mogę wykorzystać BGP community w swojej sieci? Na te i kilka innych pytań odpoweidź znajdziesz w nowym wpisie ,a ShowRoute.pl

Kompendium: Co powinieneś wiedzieć o domenie internetowej?

Data: 02.02.2019 22:31

Autor: viaxe

thecamels.org

Bez adresu strony, czyli domeny internetowej, nikt nie odwiedzi Twojej witryny www. No może poza magikami, którzy znają adres IP serwera, na jakim się ona znajduje i wiedzą jak go wykorzystać. Zresztą, czy wyobrażacie sobie zwiedzanie Internetu poprzez wpisywanie skomplikowanego ciągu liczb, aby zobaczyć swój ulubiony serwis?