Data: 21.08.2019 19:08

Autor: bananaplug

SEGA postanowiło wypuścić kolekcję portów Yakuza 3-5 na zachodzie, na płytkach. Fajnie, ale dodają SAMO PUDEŁKO Yakuza 5.. na PS3. Ta część która nigdy nie wyszła w formie fizycznej na zachodzie bo nie wierzyli że się sprzeda? No, to teraz masz pudełko do kolekcji…

Go home SEGA, you're drunk

I tak kupie, z sentymentu dla 3 i 4, i dla funu w 5tce bo to albo 2ga albo najlepsza część całej serii, z racji absolutnej tony side contentu.

#yakuza #ryugagotoku #ps3 #ps4 #gry

Lista tytułów w kolekcji gier „Contra Anniversary”. Klasyk na sto sposobów.

Data: 29.05.2019 19:13

Autor: Mimo

tabletowo.pl

"Contra” to chyba jeden z najlepiej znanych tytułów na konsole NES. Zapewne niejeden trzydziestolatek pamięta, jak łoił w tę grę na Pegazusie razem z kolegą w kanapowej kooperacji (albo podłogowej, bo kable od padów były krótkie). Konami zapowiedziało zestaw gier z serii Contra w postaci wydania „Contra Anniversary Collection”, a teraz dowiadujemy się, które z nich znajdą się w pakiecie.

#ps4 #xbox #nintendo #pc #steam #nostalgia

Cenzura w grach 18+. Słuszne decyzje czy totalny absurd?

Data: 22.05.2019 18:16

Autor: Mimo

tabletowo.pl

Wyobraź sobie, że za tydzień ma Ci stuknąć osiemnastka. Radujesz się w głębi ducha, bo oto w końcu w pełni legalnie kupisz alkohol i obejrzysz zakazany w dzieciństwie film. Wkrótce sięgasz po ulubioną grę z klasyfikacją 18+. Okazuje się, że z ubijanych przeciwników nie tryska krew, a sceny erotyczne czy nagość ocenzurowano praktycznie w całości. Zadajesz sobie pytanie, o co właściwie chodzi? Przecież twórcy nie muszą niczego ukrywać przed dorosłym odbiorcą. Klasyfikacja PEGI mówi sama za siebie, a Ty jednak dostajesz produkt w jakiś sposób niekompletny. Wzbiera w Tobie irytacja i zażenowanie – zaczynasz przekopywać internet w poszukiwaniu odpowiedniego patcha, usuwającego cenzurę. Historii takich jak ta jest w świecie gamingu mnóstwo. Zastanówmy się jednak, jaki jest w ogóle sens cenzurowania gier 18+ i co sprawia, że wydawcy decydują się na właśnie taki krok?

#gry #ps4 #pcmasterrace #xbox #cenzura #cotusieodpierdala

Abonament EA Access od lipca na PS4!

Data: 07.05.2019 20:46

Autor: Mimo

konsolowe.info

W końcu!

Od lipca tego roku gracze będą mogli zapisać się na miesięczną lub roczną subskrypcję za pośrednictwem PlayStation® Store. Po dodaniu konsoli PlayStation 4 do już istniejących usług członkowskich Xbox One i PC za pośrednictwem Origin ™, EA oferuje teraz swoje usługi subskrypcji na większej liczbie platform niż jakikolwiek inny wydawca.

#ps4 #ea #eaacces