Data: 09.07.2019 19:21

Autor: Monte

@Thanos Jest taka opcja, której bardzo mi brakowało na wykopie czyli czarnolistowanie osób tak by osoba zaczarnolistowana/zablokowana nie mógła widzieć moich wpisów czy profilu, żebym był u niego schowany.

U somsiada jest teraz tak, że jakiś nazwijmy go mirek ma inne poglądy niż jeden nazwijmy go psychopata i każdy wpis mirka jest przez tego psychola stalkowany do kilku lat wstecz – wycinane coś z kontekstu i wstawianie by go wyśmiać wraz z circlejerkiem z tzw patologii (tzn "neuropą"). I tak dzień w dzień.

Jak by była opcja, że ten Mirek może dodać psychopate do czarnej listy/zablokować go tak by ten psychopata widział kłódkę na profilu mirka i żeby był schowany każdy post nawet te przyszłe dla psychopaty.

Co prawda mógłby wejść na jego profil niezalogowany i stalkować wpisy, ale poprostu takie coś mogło by zapobiec takim sytuacjom, zanim by powstały. Bo by się nie narażał osobom niezrównoważonym psychicznie, zapobiegło by też doxxingowi ze strony takich osób. Oczyściło by to też lurker na przyszłość z takiego szamba.

#propozycje #lurker #prywatnosc

Data: 22.05.2019 18:25

Autor: Mimo

@Thanos wczoraj była mowa o tym, że zielony znaczek obok avataru nie ma znaczenia – skoro pojawił się ranking to może warto nadać znaczenie? Poniżej 1000 (o ile jest nas tylu?) np zostaje zielony, do 500, pomarańczowy, do 100 jakiśtam i od 1-100 kolejny? Oczywiście dobry pomysł to też osobny kolor dla admina/moda itp.

KODUJ O PANIE ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#lurker #propozycje

Data: 21.05.2019 06:57

Autor: Major_Bialkov

Szanowne Lurki (obu płci).

Co sądzicie o pomyśle przerobienia rankingu w taki sposób aby prezentował faktyczną "pozycję" użytkownika w rankingu a nie ilość zebranych przez niego plusów. Nie chodzi mi o wprowadzanie jakiejś rywalizacji (chociaż mogłaby rozruszać serwis) a raczej o sprawienie że ranking będzie bardziej czytelny. Podejżewam że obecne rozwiązanie, zostało zastosowane dlatego, że jest nas mało (albo szybciej sie kodzi).

Może macie lepsze pomysły na ustawienie rankingu, zapraszam do dyskusji.

Wołam @Thanos @moderacja

#lurker #propozycje

Data: 15.04.2019 15:44

Autor: kisiel

#lurker #propozycje @Thanos

Czy będzie można przy dodawaniu wpisów na główną dostosować, która część obrazka ze zdjęcia byłaby w miniaturce?

Chodzi mi o to, że automatyczne ucinanie, czasem ucina to co nie chcemy, aby ucięło n.p. w tym znalezisku ucięło kawałek głowy JKM-a w miniaturze.

I drugie pytanie dotyczące tym razem mikrobloga.

Czy będzie coś takiego możliwe, że zaznaczę tekst, który ma być linkowany, kliknę w odnośnik i potem od razu do tego fragmentu tekstu będę mógł wkleić link? A nie tak jak jest obecnie, że zaznaczę dany fragment, muszę skopiować słowo "fragment" do "Wyświetlany tekst" i wkleić link i to wszystko w odpowiednich miejscach.