Kask Roberta Kubicy z autografem do wylicytowania w aukcji charytatywnej

Data: 04.02.2020 21:51

Autor: ziemianin

twitter.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #robertkubica #kubica #rk88 #charytatwne #aukcje #dobrzyludzie #pomagamy

Wyjątkowy prezent będzie można sobie sprawić, pomagając jednocześnie innym. Prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek wystawił w jednej z charytatywnych grup na Facebooku kask Roberta Kubicy z podpisem naszego kierowcy.

Kask Roberta Kubicy z autografem do wylicytowania w aukcji charytatywnej

Kask jest w malowaniu z okresu jazdy Roberta Kubicy w Williamsie, znajduje się na nim również podpis Roberta.

Gratka dla fanów [#RK88](/t/RK88)! W szczytnym celu można wylicytować kask Roberta! 👇https://t.co/HBqqytu2Gi pic.twitter.com/gAKc4cPTWR— Daniel Obajtek (@DanielObajtek) 4 lutego 2020

Licytację można znaleźć tutaj, a trwać będzie ona przez 7 dni. Pieniądze z niej zostaną przeznaczone na terapię genową dla kilkumiesięcznej Marysi, u której zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni SMA typ 1, który jest najcięższą postacią tej choroby. Aby mogła ona zostać poddana leczeniu, potrzeba 8 mln złotych.

Data: 15.09.2019 19:20

Autor: lisq

#charytatwne #zbiorka #pomagamy

Zwykle olewam takie rzeczy, ale oglądałem Wydarzenia na polsacie i jakoś tak mnie ruszyło.

tl;dr w domu opieki zepsuła się winda i nie ma chętnych na zasposorowanie wymiany (bo na remont 50cioletniego dźwigu nie ma co liczyć). Dom opieki założył zbiórkę.

Klik

ps. siła mediów jest niesamowita, jak wszedłem na zbiórkę zaraz po emisji materiału to było jakieś 2.8kzł zebrane, nim ogarnąłem się z wpłatą już było cos koło 5k, a teraz… sami zobaczcie :)

#czujedobrzeczlowiek