Kalisz. Bp Napierała na pytania o pedofilię zalecił modlitwę. Mediom pokazano środkowy palec

Data: 23.05.2020 20:19

Autor: GNUHurd

wiadomosci.gazeta.pl

Biskup Edward Janiak, jeden z negatywnych bohaterów filmu braci Sekielskich "Zabawa w chowanego", nie poprowadził uroczystości wyświęcenia nowych kleryków. W sobotę w kaliskiej katedrze zastępował go bp Stanisław Napierała. Obecnym na miejscu dziennikarzom Onetu jeden z uczestników uroczystości pokazał środkowy palec, a jeden z księży zalecił wizytę w szpitalu psychiatrycznym.

#pedofilewiary #katolicyzm

Ksiądz molestował chłopców na Dominikanie.

Data: 23.05.2020 13:21

Autor: GNUHurd

fakt.pl

Ksiądz Wojciech G. skazany na siedem lat więzienia za molestowanie sześciu chłopców z Dominikany i dwóch z Polski już w sierpniu tego roku może ubiegać się o przedterminowe zwolnienie. Choć sąd zdecydował, że ma on zapłacić pokrzywdzonym ponad 155 tys. złotych, ofiary duchownego nie otrzymały do tej pory ani grosza – podaje.

#pedofilewiary #katolicyzm

Kuria przeprosiła Marka Mielewczyka za molestowanie przez księdza

Data: 22.05.2020 13:20

Autor: GNUHurd

trojmiasto.wyborcza.pl

Diecezja pelplińska wykonała prawomocny wyrok z października 2019 r. i przeprosiła Marka Mielewczyka. Mężczyzna był jednym z bohaterów filmu braci Sekielskich "Tylko nie mów nikomu". W latach 80. był molestowany przez księdza z parafii Świętego Kazimierza w Kartuzach.

#pedofilewiary #katolicyzm

Diecezja przeprosiła bohatera "Tylko nie mów nikomu". Zmusił ją do tego sąd. Sekielski: Nareszcie!

Data: 21.05.2020 23:43

Autor: GNUHurd

wiadomosci.gazeta.pl

Diecezja pelplińska (województwo pomorskie) wykonała wyrok sądu i zamieściła przeprosiny skierowane do Marka Mielewczyka, jednego z bohaterów dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Był on molestowany przez księdza jako nastoletni ministrant. "Nareszcie" – skomentował Tomasz Sekielski.

#pedofilewiary #katolicyzm

Jak ksiądz-bigamista i pedofil, który gwałcił własne dzieci, wkradł się w łaski Jana Pawła

Data: 21.05.2020 15:30

Autor: GNUHurd

weekend.gazeta.pl

W jednym życiu miał miał żonę i dzieci. W drugim – drugą żonę i kolejne dzieci. W trzecim życiu był pedofilem, który wykorzystał seksualnie nawet własnych synów. A w czwartym, które znał cały świat, ojciec Marcial Maciel Degollado był szanowanym księdzem i przyjacielem Jana Pawła II.

#pedofilewiary #ksiadz #katolicyzm

Krytyka papieża Jana Pawła II

Data: 20.05.2020 16:53

Autor: GNUHurd

pl.wikipedia.org

4 kwietnia 2010 roku brytyjski dziennik The Times podał, że Jan Paweł II wstrzymywał dochodzenie w sprawie swojego przyjaciela, austriackiego kardynała Hansa Hermanna Groëra, który miał dopuścić się molestowania nawet dwóch tysięcy chłopców. The Times ujawnia też, że papież promował pewnych wyższych dostojników Kościoła mimo zarzutów, że dopuszczali się oni czynów pedofilskich.

#kosciol #janpawel2 #pedofilewiary

Szwecja: Islamski imigrant zgwałcił dzieci gospodarza w tym 5 letnią dziewczynkę

Data: 04.06.2019 02:17

Autor: Monte

gellerreport.com

Szwedzka rodzina w Gothenburgu przyjęła pod swój dach islamskiego imigranta co skończyło się tragicznie, imigrant molestował i gwałcił córki gospodarza 15 letnią i 5 letnią dziewczynkę. Dostał wyrok 9 miesięcy pobytu w ośrodku opieki nad młodzieżą, a on wcale nie jest młodzieżą XD

Honk honk

#clownworld #imigranci #szwecja #gwalt #bekazlewactwa #bekazpodludzi #pedofilewiary #pedofilia #whitegenocide

Ksiądz zawieszony za molestowanie 13-latka nadal odprawiał msze, był na...

Data: 22.05.2019 10:35

Autor: cytrynkaa97

oko.press

…wycieczce z dziećmi. Biskup opolski A. Czaja zawiesił ks. Mariusza K. w obowiązkach kapłańskich i zakazał mu kontaktu z dziećmi. Ks. Mariusz przez ponad rok odprawiał msze i pojechał na wycieczkę z dziećmi. Dlaczego? Bo biskup nikomu nie powiedział o zakazach, a matce chłopca doradził milczenie

#polska #kosciol #pedofilewiary #rakcontent