Dostęp do e-papierosów będzie ograniczony po wyborach

Data: 02.10.2019 19:05

Autor: Juanesco

bankier.pl

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega, że istnieje zagrożenie wykorzystywania e-papierosów do „wapowania” substancji odurzających – podaje w środę "Dziennik Gazeta Prawna".

W rozmowie z "DGP" szef GIS Jarosław Pinkas zwrócił uwage, że rynek e-papierosów w Polsce dynamicznie się rozwija, sięgają po nie coraz chętniej nieletni. "Nowe regulacje prawne są też potrzebne z innego powodu: istnieje zagrożenie wykorzystywania tych wyrobów do "wapowania" substancji odurzających – tłumaczy cytowany przez gazetę szef GIS.

Pinkas podkreślił też w rozmowie z dziennikiem, że "celem nowych przepisów powinno być maksymalne ograniczenie dostępu osób nieletnich do e-papierosów".

#papierosy #tyton #epapierosy #vape #prawo

Data: 27.04.2019 21:17

Autor: Mimo

Powiem Wam, że jakiś czas temu minął mi pierwszy miesiąc korzystania z #iqos

Sprawa wygląda tak, że nie spodziewałem się takiej rewelacji. Nie zapaliłem ani jednego fajka przez ten czas i mnie nie ciągnie. Tak jak pisali niektórzy, zapach zwykłego papierosa staje się nieznośny, nawet jak pali ktoś obok Ciebie.

Ubrania nie śmierdzą, oddech jakiś lżejszy.

Ogólnie na +, jednak jest też minus – palę więcej :(

#papierosy

Data: 10.04.2019 20:29

Autor: Thanos

skończyłem właśnie backend dla modułu PW. widzę, że @Pierdyliard już ciśnie z nudeskami, wytrzymaj jeszcze troche, plizz! ;D

fajne jest to, że będzie można wysyłać wiadomości do 10 odbiorców jednocześnie (taki bardziej czat zbiorowy niż typowe PW).

jutro zasiadam do frontu. na weekend powinno być gotowe.

a w miedzyczasie coś na chill-out wieczorny.. przesikałem spodnie, koleś jest BOSSEM!!! <3<3

https://www.youtube.com/watch?v=8R7iBSo9zHg

#Lurker #papierosy #iluzjonista

E-papieros eksplodował mu w ustach.

Data: 06.02.2019 13:39

Autor: MateuszTeusz

fakt.pl

Akt zgonu jako przyczynę śmierci podaje udar mózgu powstały na skutek przecięcia lewej tętnicy szyjnej odłamkami z eksplodującego e-papierosa. Według raportu amerykańskiej administracji przeciwpożarowej, w mediach informowano o 195 różnych przypadkach wybuchów e-papierosów w Stanach Zjednoczonych w latach 2009-2016.

W maju ubiegłego roku mężczyzna w St. Petersburgu na Florydzie zginął, kiedy jego e-papieros eksplodował, a kawałek urządzenia trafił go w głowę.