Data: 03.07.2020 15:10

Autor: R20_swap

#niewiemjaktootagowac

Nie chce się żalić, ale szkoda mi starszych internetów, mimo, że dotarłem już na sam ich konieć(2011r)

Zastanawiam się czy do czegoś mi jeszcze potrzebne konto na tym wykopie w ogóle. Teraz jak nie ma jakieś kwantowej czarnej dziury, albo polityki to nic się nie może przedostać. Kiedyś pamiętam były ciekawostki ze świata. Dziś nie ma bo to wbrew #oziebienieklimatu Kiedyś było jechanie po rządzie za złe ustawy. Dziś nie bo to lewicowe, albo POwskie. Kiedyś było promowanie Linux i Open source, dziś nie bo tylko Apple i Microsoft. Kiedyś było jechanie po UE, dziś nie bo ruski agent.

Tam jest już taka antylogika, że więcej w głowie mają świnie z chlewa?

#bekazwykopu #bekazpodludzi #oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #lurker

Data: 28.04.2020 09:33

Autor: malcolm

#ocieplenieklimatu #oziebienieklimatu

28 kwietnia 2012 roku było w Polsce 26-29 stopni, dziś znacznie chłodniej – to dowód na systematyczne ocieplenie klimatu czy oziębienie? Coś ostatnio spece od zgotowania klimatu przeszkolili się na gigapandemię (do maja parę dni a miało właśnie w maju być w Polsce miliony a np w takiej Rosji dziesiątki milionów chorych trupy miały leżeć na każdym rogu.

Ochłodzenie postępuje - wykres odwróconego kija hokejowego.

Data: 03.03.2020 23:29

Autor: malcolm

#ocieplenieklimatu #oziebienieklimatu

Liczby są bezwzględne : jutro szykuje się kolejny, chłodny dzień, z lokalnymi przymrozkami. A np 22 lata temu, w 1998 roku było 15-20 stopni na plusie w naszym kraju i świeciło pięknie słonko. . (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Jak żyć?

Końcówka lutego 1990 roku

Data: 25.02.2020 11:13

Autor: malcolm

wiadomosci.wp.pl

#ocieplenieklimatu #oziebienieklimatu #lewactwo #platformaobywatelska

"Trzecia dekada wspomnianego roku przeszła do historii polskiej meteorologii jako festiwal prawdziwych anomalii pogodowych. Było bowiem niewiarygodnie ciepło jak na tę porę roku. Powiedzenie "luty – okuj ciepłe buty", należało włożyć między bajki," pisała prasa .

I pomyśleć że wtedy jeszcze nikt nie wpadł że można hajs trzepać na niczym. Kombinowano z atomem i walką z energią jądrową, dezodrantami innymi bajerami. Plastik był proeco bo ratował drzewa i naturalna choinka była obciachem bo przecież sztuczna to dbanie o planetę ;-)

Data: 07.02.2020 13:21

Autor: R20_swap

Inna droga.

Ide sobie dzis poboczem miasta male uliczki, ale 80% srednia i wyzsza klasa, kurla z nosa cieknie, juz prawie polykam koze, az tu nagle w nosdrza uderza potezny cios spalonego plaskacza jprdl i tak okolo 1 km musialem isc w smogu plastyku,, mieszkm na wsi, czasem tez sie cos pali, ale na dwa domki potrafie zrobic maske z kurtki czy cos…… a tu okolo 1 km smog i tylko dltego, ze lekki mrozik dzis

#wiocha #oswiadczenie #smog #oziebienieklimatu #rak