Jachira (tak to ta idiotka) wbiega w Policję żeby zrobić zdjęcia jak niby jest aresztowana

Data: 17.05.2020 09:36

Autor: tenji

twitter.com

Poseł Jachira rzuca się na Policję bo też chce wejść do radiowozu, następnie krzyczy, że ją biją. Po czym oznajmia, że senatorowi Buremu się udało wejść bo jest silniejszy i jest facetem. A senator Bury twierdzi, że go wepchnięto.

Nawet kłamać nie potrafią.

#polska #polityka #bekazlewactwa #otua

Data: 27.03.2020 19:09

Autor: lisq

#koronawirus #praworzadnosc #konstytucja #otua

Ej dobra, wkurwiłem się.

Rozumiem zalecenia i apele, rozumiem powagę sytuacji, ale jakim PRAWEM mam być trzymany w domu na siłę? Na jakiej podstawie bagieta chce mnie spałować za to że spotkałem się z dwoma kumplami? Co to znaczy nielegalne zgromadzenie?

Spierdalać, domagam się stanu wyjątkowego/ klęski żywiołowej i będę grzeczny.

https://www85.zippyshare.com/v/jAknpkRF/file.html

Data: 03.04.2019 14:01

Autor: FiligranowyGucio

Dyrektywa ACTA2 może być sprzeczna z polską konstytucją!

Opublikowano: 03.04.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

https://wolnemedia.net/dyrektywa-acta2-moze-byc-sprzeczna-z-polska-konstytucja/?fbclid=IwAR3CGGV6jI4ijyl8WMyAypXA8Lxqm-gRM-evFZ3biyNjwaiuRL3in5w4zjM

Artykuł 54 polskiej konstytucji stanowi jasno: “Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane”. Powstaje pytanie – w jaki sposób wspomniany fragment konstytucji RP zostanie pogodzony z przyjętymi przez europosłów Platformy Obywatelskiej zapisami ACTA2? Wszak literalne wdrożenie w życie art. 11 i 13 tej dyrektywy będzie niosło ze sobą poważne ryzyko złamania zapisów obowiązującej konstytucji!

#OTUA #acta2