Pan Alfons-Demokrata pilnie poszukiwany. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...

Data: 17.06.2019 17:49

Autor: Beowulf

niezalezna.pl

Konrad M. – lider KOD-kapeli – został w lutym br. prawomocnie skazany za pozbawianie wolności kobiet, które były zmuszane do pracy w domach publicznych. Mężczyzna – od 2015 r. walczący u boku totalnej opozycji o "wolność i demokrację" – nie zamierza jednak stawić się w więzieniu. Choć był kilkukrotnie wzywany przez sąd do odbycia kary. Teraz szuka go policja.

…Choć był kilkukrotnie wzywany przez sąd do odbycia kary… – to są impotenci albo sabotażyści, inaczej nie da się tego określić.

#otua #demokracja #polityka

Data: 03.04.2019 14:01

Autor: FiligranowyGucio

Dyrektywa ACTA2 może być sprzeczna z polską konstytucją!

Opublikowano: 03.04.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

https://wolnemedia.net/dyrektywa-acta2-moze-byc-sprzeczna-z-polska-konstytucja/?fbclid=IwAR3CGGV6jI4ijyl8WMyAypXA8Lxqm-gRM-evFZ3biyNjwaiuRL3in5w4zjM

Artykuł 54 polskiej konstytucji stanowi jasno: “Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane”. Powstaje pytanie – w jaki sposób wspomniany fragment konstytucji RP zostanie pogodzony z przyjętymi przez europosłów Platformy Obywatelskiej zapisami ACTA2? Wszak literalne wdrożenie w życie art. 11 i 13 tej dyrektywy będzie niosło ze sobą poważne ryzyko złamania zapisów obowiązującej konstytucji!

#OTUA #acta2