Data: 12.07.2019 08:45

Autor: Wolvi666

Dzień Dobry…. Ludzie się śmieją z ludzi mówiących "Kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów"… No podam wam najnowszy przykład co odwalił Disney… Nasz Disney odwalił taką chałę… Zastrzegam, że nie mam nic do aktorów śpiewających w nowej wersji, chodzi o otoczkę i zabawę suwaczkami w studiu.

Król Lew – Pieśń o miłości – 1994

https://www.youtube.com/watch?v=CIptHuQFvz0

Król Lew – Pieśń o miłości – cover Accantus 2014

https://www.youtube.com/watch?v=3l7QoYK32GQ

Król Lew – Pieśń o miłości – 2019

https://www.youtube.com/watch?v=9-fK_Pivqr4

Król Lew – Pieśń o miłości – cover Disney 2019

https://www.youtube.com/watch?v=xYOVFzSU-1o

Po co wrzucam… żeby pokazać, jak różne nowoczesne sztuczki niszczą stare hity… Co do coveru ze stajni Disneya, to sorry, ale tam było mocno chlane… Dlaczego jeszcze dałem Accantusa, aby pokazać, że można zrobić kopię po latach nie niszcząc oryginały. Po co coś zmieniać jak działa.

#disney #krollew #nostalgia #japierdole

P.S> Dlaczego 31 latka boli robienie dziadostwa z filmu dla dzieci… bo Król Lew z 1994 roku, był moim pierwszym filmem na jakim byłem w kinie… Pozdrawiam wszystkich kojarzących kino Warszawa w Gdyni…

Data: 29.05.2019 23:15

Autor: Wilec

Kilka dni temu odszedł kolejny po Gnida84 mireczek, który opisywał swoją chorobę na wykopie. To skłoniło mnie do refleksji ile gdzieś wokół nas jest takich martwych kont, o których nie mamy pojęcia bo nikt bliski nie poinformował, być może nawet nie wiedział, że takie konto istnieje.

Ile osób wylogowało się jak co wieczór z myślą, że za kilkanaście godzin znów napisze jakiś śmieszny post czy zagra z kolegami w gierkę, ale los miał dla niego inny plan.

Internet pozwala nam w zasadzie nawiązać relację z kimkolwiek, ale gdy ktoś pewnego dnia się wyloguje i znika zazwyczaj tego nie zauważamy, bo był jednym z wielu, tylko po jakimś czasie w przypływie nostalgii sprawdzamy listę znajomych i zastanawiamy się co u nich słychać, dlaczego tak nagle zniknęli i się nie odezwali. (・へ・)

#feels #nostalgia #przemyslenia

Lista tytułów w kolekcji gier „Contra Anniversary”. Klasyk na sto sposobów.

Data: 29.05.2019 19:13

Autor: Mimo

tabletowo.pl

"Contra” to chyba jeden z najlepiej znanych tytułów na konsole NES. Zapewne niejeden trzydziestolatek pamięta, jak łoił w tę grę na Pegazusie razem z kolegą w kanapowej kooperacji (albo podłogowej, bo kable od padów były krótkie). Konami zapowiedziało zestaw gier z serii Contra w postaci wydania „Contra Anniversary Collection”, a teraz dowiadujemy się, które z nich znajdą się w pakiecie.

#ps4 #xbox #nintendo #pc #steam #nostalgia