Data: 10.11.2019 13:13

Autor: 12358

@Alojz, sorry, że tak w Twojej tematyce, ale czytałem z rana w miarę ciekawy artykuł o pewnym sondażu…. otóż "w Niemczech wielu chrześcijan, nie wierzy w Boga" :) widzę, ze logika jaką posługują się genderowcy jak nowotwór przenosi się na inne dziedziny życia, wiec można być facetem, ale twierdzić, że jest się kobietą, można też być chrześcijaninem i nie wierzyć w Boga. Żyjemy w ciekawych czasach, i wszystko jest relatywne :) https://www.google.com/amp/s/amp.dw.com/pl/sonda%25C5%25BC-wielu-chrze%25C5%259Bcijan-nie-wierzy-w-boga/a-48403668 #niemcytostanumyslu #wiara #chrzescijanstwo

Lewicowi radni Drezna: mamy problem z nazizmem (narodowym socjalizmem)

Data: 02.11.2019 22:34

Autor: arti

rp.pl

Zdaniem inicjatorów rezolucji, Partii, (Die PARTEI, satyryczna Partia na rzecz Pracy, Praworządności, Ochrony Zwierząt, Promocji Elit [WTF? przyp.] i Inicjatyw Oddolnej Demokracji), w Dreźnie coraz częściej mają miejsce działania antypluralistyczne, antydemokratyczne, wrogie ludziom, o skrajnie prawicowym charakterze.

Aschenbach wskazał, że szczególne zagrożenie stanowi działalność PEGIDY – stowarzyszenia Patriotyczni Europejczycy przeciw Islamizacji Zachodu. Powstało w Dreźnie w 2014 roku i organizuje liczne demonstracje przeciwko imigrantom.

#drezno #niemcy #niemcytostanumyslu #lewicakrytykujelewice #lewackalogika