Data: 16.06.2019 09:59

Autor: Wolvi666

#lurker24 #wiadomosci #heheszki #dziendobry

Dzień dobry wszystkim Lukrom i Lukrecjom.

Doniesienia z kraju. Sekta PC (Pankcake Church) ogłasza, że po 16:26 czasu polskiego, ma zmartwychwstać ich wielkie bóstwo, dawca wysokiej jakości kontenta, wielki kopacz i pan dobrego smaku. @Pancake. W domach przedstawicieli tego ruchu religijnego od wczesnych godzin rannych zaczęło się pieczenie puszystych naleśników.

Zespół naszych wiadomości będzie śledził wydarzenia, a teraz informacje zza oceanu.

Amerykańscy naukowcy po otrzymaniu od zespołu Lurker24 części wysokiej jakości kontenta Pancake'a, zbadaniu i analizie – stwierdzają, że jest to kontent tak czysty, że nie możliwy do duplikacji w warunkach silnej grawitacji Ziemi i metodami znanymi ludzkości. Planują na jutro wyprowadzenie próbek na Międzynarodową Stację Badawczą, gdzie będą kontynuowane badania.

Przez przypadek jeden pracownik uniwersytecki okruszek zanurzył w mleku sojowym, a ten urósł do pełnych wymiarów przeciętnej patelni. Naukowcy nie potrafią tego wytłumaczyć. O to zdjęcie tego jakby powiedzieć… Cudu.

Data: 15.06.2019 17:13

Autor: Wolvi666

#pancakegate #heheszki #wiadomosci #lurker24

Z racji tego, że użytkownik @Pancake został zatrzymany przy podnoszeniu poziomu portalu Lurker, moderacja i administracja ukróciły ten proceder i usunęły prawie cały epicki kontent. Dlaczego prawie, bo nasz specjalny wysłannik @UpadlySzczurr wykradł kawałek zakazanego postu i teraz leci do amerykańskiego laboratorium w celu analizy i duplikacji. Oto nigdzie nie publikowane zdjęcia z akcji naszego wysłannika