Data: 04.07.2020 21:31

Autor: xeerxees

#ciekawostki #lgbtrtvagd #bekazdemokracji

Przypominam że homoseksualizm to była jednostka chorobowa / zaburzenie psychiczne wg. WHO aż do 17 maja 1990 roku. Pewnie zapytacie jakie badania nowe odkryto w tej kwestii? Może jakieś spektakularne badania DNA, genetyczne etc. No więc nie po prostu to przegłosowali sobie doktorzy kto jest za a kto przeciw. I tak wszyscy doktorzy którzy byli przeciw wykreśleniu od 17 maja musieli zmienić swoje zdanie pod dyktatem większości.

Data: 03.07.2020 16:53

Autor: Thanos

jak mnie denerwuje wciskanie ideologii (jakiejkolwiek) w aspekty zawodowe. DŻI-fakin-ZAS!! niezły fakap dzisiaj. klient pyta skąd warto brać stockowe zdjecia. to ja mowie, że jest taka stronka, nazywa sie #PEXEL. ma świetną bazę, jest za free. mocno polecam. wychwalam, wychwalam. wysyłam linka… aby się upewnić, że link jest ok, klikam i wchodzę, a tam…

PEDAŁY NA PÓŁ EKRANU, nosz zajebiscie!!!!!

(mogli samą flagę tęczową w logo, ale nie, trzeba pedałów)

#grafika #homokomando #lgbtrtvagd

Data: 01.08.2019 16:19

Autor: Macer

dlaczego lewaki mają taki ból dupy o to, ze prawaki inaczej rozumieją skrot LGBT? jak dla mnie to oczywiste ze jak sie mowi ogóle osob z zaburzeniami seksualnosci, to sie mowi o ogóle osób z zaburzeniami seksualnosci, natomiast kiedy sie mowi o ruchu politycznym żądającym przywilejów dla osób z zaburzeniami seksualności, to wtedy mowi sie LGBT. i w takim znaczeniu ten z obrazka mowi prawde. #polityka #lgbtrtvagd

Data: 07.07.2019 17:53

Autor: Thanos

Taka refleksja mnie naszła, po zawziętej dyskusji @shadow, @Bethesda_sucks, @Beowulf. Ostatnio słuchałem Różala i okazuje się, że mam identyczne poglądy jak on. Mądrze gość prawi:

https://youtu.be/79JiMElMGz4?t=73 (od 1:13)

Generalnie, to trzeba wyraźnie zarysować róznicę między GEJ a PEDAŁ. to są dwie różne profesje (jak w RPG-u: dwie różne klasy postaci). Gejów szanuje i do nich nie mam nic. choć do pedałów też w sumie niewiele. może wtedy jedynie, jak próbują na siłę manifestować swoje zboczenie. każdy ma jakieś, i bardzo dobrze, dzieki temu świat jest bardziej kolorowy, ale żeby to upubliczniać… eh, litości… ( ͡º ͜ʖ͡º)

#lgbt #lgbtrtvagd #neuropa

Donald Trump przyłącza się do „Miesiąca Dumy LGBT”

Data: 27.06.2019 22:04

Autor: raptor

magnapolonia.org

– W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT i uznaniem wyjątkowego wkładu osób LGBT w nasz wielki naród, stańmy solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, które karzą, więżą, a nawet wykonują egzekucje na podstawie ich orientacji seksualne – pisał pod koniec maja Donald Trump.

#lgbt #lgbtp #lgbtrtvagd #trump