Wójcik: Margot to konfabulant i tyle. To on nas prosił o to, żeby być w osobnej celi.

Data: 04.09.2020 08:47

Autor: Boewulf

wpolityce.pl

On narzeka, że był odizolowany od reszty, że siedział w celi osobnej, był monitorowany itd. Tylko to on nas prosił o to, żeby być w osobnej celi. Prosił, bo się bał, że coś mu się może stać. I po konsultacji m.in. z psychologiem, z wychowawcą, taka decyzja została podjęta. Został przewieziony do jednostki penitencjarnej w Płocku i był odizolowany. Nawet kiedy szedł na spacerniak, to nie miał kontaktu z innymi więźniami, zostało to dopilnowane

— podkreślił Wójcik.

#lgbtkuku #mamrot #polityka

Data: 13.08.2020 22:25

Autor: Boewulf

Długo się zastanawiałem czy robić ten wpis. Z jednej strony jest to potworna patologia i straszliwa żenada. Gdy patrzę na takie rzeczy jest mi po prostu niewyobrażalnie głupio, że ktoś mógł tak postąpić. W dodatku jest to część czyjegoś życia, czyjejś prywatności. Cóż z tego, że ten człowiek sam to udostępnił szerokiej publiczności? To tak jak z powtarzaniem plotek – nie wypada tego robić, tak jak i nie wypada czytać takich rzeczy.

Z drugiej strony przypominam sobie dyskusje z ostatnich tygodni na Lurku i głosy nawołujące do umiaru czy do porozumienia. Właśnie dlatego zdecydowałem się zamieścić ten wpis. Przeczytajcie to i zastanówcie się, czy jakakolwiek konstruktywna rozmowa jest tu możliwa. Czy wyobrażacie sobie jakąś wymianę myśli z osobami z tego materiału? Czy potraficie sobie wyobrazić, że oni idą na jakikolwiek kompromis? Traktuję ten materiał nie jako tanią, pudelkową sensację, ale jako swego rodzaju portret psychologiczny. Zwróćcie uwagę na sformułowania jakie tam padają, na używany język i zastanówcie się nad odpowiedzią na pytania, które powyżej zadałem.

Ostrzegam, że materiał w linku jest z jednej strony dramatycznie żenujący, a z drugiej mocno przygnębiający, pokazuje jednak z kim tak naprawdę mamy do czynienia. Nie szukałem tego – wrzucił to na TT Wojciech Wybranowski.

https://m.facebook.com/notes/ma%C5%82gorzata-szutowicz/to-nadal-jest-callout-klementyna-suchanow-reprint-z-okazji-walki-o-konwencj%C4%99-ant/1189224091434429/

#lgbtkuku #patologia #zenada

Hiszpańska telewizja publiczna o gejach uciekających z Polski

Data: 08.08.2020 23:03

Autor: Boewulf

dorzeczy.pl

Krótki reportaż, który wczoraj wyemitowała hiszpańska telewizja publiczna nie pozostawia złudzeń. Oto Piotr Grabarczyk, gej żyjący w Polsce – w obawie przed zbliżającymi się prześladowaniami środowisk LGBT pakuje walizki i ucieka do Barcelony, gdzie czeka na niego kochający partner i spokojne życie w cywilizowanym świecie z dala od agresywnej polskiej homofobii.

#eurokolchoz #propaganda #lgbtkuku

Data: 06.08.2020 20:40

Autor: Boewulf

Właśnie skończyłem czytać "Dalian, będziesz ćwiartowany" Jacka Komudy (wielkie dzięki @Pimpuslaw), o co była taka afera rozpętana przez zdezorientowanych seksualnie. Powiem krótko: trzeba mieć ostro zryty łeb, aby się o to sadzić. To jest poziom dzikusów z blm żądających usunięcia ze sklepu wybielacza, bo jest rasistowski. Jak można być tak ostentacyjnym debilem? Co gorsza, jak można słuchać takiego debila i najeżdżać na autora, którego opowiadanie się opublikowało? Redakcja NF to szmaty bez odrobiny honoru i godności.

#fantastyka #lgbtkuku #cenzura

Francja: szkoły reorganizują „genderowo” place zabaw i boiska

Data: 31.07.2020 16:56

Autor: Boewulf

pch24.pl

Francuskie szkoły uznały, że boiska i place zabaw dla uczniów są zbyt „zmaskulinizowane”. Placówki m.in. w Grenoble, Rennes, Bordeaux, czy Trappes, w celu walki ze stereotypizacją płciową zamierzają w nowym roku szkolnym uczynić obiekty sportowe „neutralnymi płciowo”.

Merostwo w Grenoble twierdzi, że „​​hałaśliwe gry sportowe” monopolizują szkolne podwórka i faworyzują rozrywkę skierowaną dla chłopców, przez co dziewczęta mogą się czuć odrzucane. Po przeprowadzeniu „konsultacji z dziećmi”, merostwo uruchomiło projekt „Libre Cour” (wolne podwórko). Blisko połowę przestrzeni mają tworzyć tereny zielone, np. ogródki warzywne, a asfaltowe nawierzchnie zostaną ograniczone do 30 proc. terenów szkolnych. Likwidacji ulegną przede wszystkim zbyt duże boiska szkolne do piłki nożnej. O ile kiedyś forsowano tezę, że sport to to zdrowie, teraz twierdzi się, że mecze rozgrywane np. na długich przerwach, to niemal dyskryminowanie osób niepełnosprawnych i dzieci, które „nie są zbyt wysportowane”.

#lgbtkuku #patologia #francja #europa

Warszawa płaciła za testery narkotykowe w klubach?

Data: 09.07.2020 12:14

Autor: Boewulf

wpolityce.pl

Szokujące informacje z kontroli poselskiej w warszawskim ratuszu! Wiceminister Sebastian Kaleta i prezes Ordo Iuris Jerzy Kwaśniewski przedstawili rażące nieprawidłowości w dokumentacji projektów realizowanych przez organizacje wspierające LGBT w stolicy. „Warszawa jest polem eksperymentu ideologicznego” – skomentował poseł PiS, były warszawski radny.

#narkotyki #lgbtkuku #warszawa #polityka

Koalicja Obywatelska nie poprze konstytucyjnego zakazu adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Data: 08.07.2020 10:34

Autor: Boewulf

pch24.pl

Z ludźmi, którzy Konstytucję łamią, nie będziemy podnosić żadnych zmian konstytucyjnych. Żadnych! Po prostu – powiedział w środę na antenie RMF FM poseł Koalicji Obywatelskiej Sławomir Neumann pytany czy jego ugrupowanie poprze inicjatywę prezydenta Andrzeja Dudy o wpisaniu do ustawy zasadniczej RP zakazu adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

#lewactworobactwo #lgbtkuku #platformaobywatelska #polityka