Data: 22.02.2020 21:02

Autor: Immortal_Emperor

Planowałem dziś napisać kilka słów o kremach nawilżających, ale to może zaczekać, bo w pierwszej kolejności chciałbym podzielić się z wami czymś niesamowitym w swojej prostocie i skuteczności. Jest tym mikstura z czosnku i miodu. Każdy z was w swojej kuchni posiada te dwa składniki, więc nie powinno być problemu z ich dostępnością. O niezwykłych właściwościach czosnku i miodu można powiedzieć naprawdę sporo. Działanie antybakteryjne, przeciwgrzybiczne, antywirusowe, anty trądzikowe, usuwa przebarwinia i blizny, odżywiające, przeciwzapalne, regenerujące i wiele wiele więcej. Nie musisz tego ogarniać, bo liczy się skuteczność działania. Jeżeli chcesz pobawić się w tworzenie mikstur niczym Geralt to potrzebujesz do tego jedynie: dwa ząbki czosnku, dwie duże łyżki miodu i trzy łyżki wody. Najpierw w prasce rozgniatasz czosnek, który dodajesz do wody w szklanym naczynku i pozostawiasz go na 30 min, aż uwolni swoje skoki. Później do tego dodajesz miód, i dokładnie mieszasz żeby wszystko się połączyło, a także starasz się rozbić grudki czosnku, najlepiej rozgniatając je łyżeczką. Proponuje korzystać z tego w wannie. Najpierw myjemy twarz i głowę, a następnie nakładamy na oczyszczoną skórę twarzy i włosy ten lepki specyfik. Uwaga na oczy, bo czosnek potrafi szczypać. Złote bukkake pozostawiamy na 15-20 min. W oczekiwaniu, poniżej szyi dalej możemy kontynuować mycie. Gdy czas minie, porostu się płuczmy. Nie ma konieczności powtórnego mycia głowy szamponem z obawy przez zapachem czosnku, bo jest on niewyczuwalny, gdyż niweluje go obecność miodu. Voila! Jesteś już po kąpieli i stoisz przed lustrem, zastanawiasz się co dał ci ten cały zabieg. Sami musicie się przekonać jak to jest. Zachęcam was do spróbowania tej kuracji i podzielnio się spostrzeżeniami po jej wypróbowaniu.

#meskapielegnacja #kosmetyki

Data: 18.02.2020 19:15

Autor: Immortal_Emperor

Ostatnio @ChopinHeuer2137 przeprowadził ankietę, odnośnie wieku lukrowiczów. Okazało się że jest tu sporo 30 latków, jak to ktoś napisał "staruchów", w tym i ja. Któregoś dnia podzielę się z wami moją wiedzą na temat pielęgnacji skóry. Jeżeli chcesz poprawić swój wygląd, i pragniesz czuć na sobie spojrzenia fajnych lasek, to dobrze trafiłeś. Z góry uprzedzam że to nic zniewieściałego, a jedynie pragnę pokazać jak za pomocą kilku prostych sposobów poprawić stan własnej cery. #zdrowie #kosmetyki

Śmiercionośne produkty firmy Johnson & Johnson?

Data: 23.10.2019 15:20

Autor: ziemianin

tvp.info

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #kosmetyki #usa #johnsonandjohnson #afera

„[Dziennikarze agencji Reuters](https://www.cnbc.com/2018/12/14/johnson--johnson-shares-drop-on-reuters-report-that-the-company-knew-for-decades-of-asbestos-in-its-baby-powder.html) dotarli do dokumentów i zeznań sądowych z lat 1971-2000, z których wynika, że zarówno dyrektorzy koncernu, jak i wielu szeregowych pracowników, a nawet prawników i lekarzy miało świadomość, że w niektórych partiach pudru dla niemowląt przez lata wykrywano śladowe ilości azbestu” – pisał [money.pl](https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/johnson--johnson-wiedzial-o-azbescie-w,124,0,2424188.html).

„Eksperci medyczni zeznawali podczas procesu, że azbest, znany czynnik rakotwórczy, jest wymieszany z mineralnym talkiem, który jest podstawowym składnikiem produktów Baby Powder i Shower to Shower firmy Johnson & Johnson. Prawnicy powodów wykazywali, że włókna azbestu i cząstki talku znajdują się w tkankach jajników wielu kobiet” – pisał [TVP.pl](https://www.tvp.info/38056647/rakotworczy-produkt-dla-niemowlat-johnson-johnson-zaplaci-miliardy-dolarow)

Śmiercionośne produkty firmy Johnson & Johnson?

Źródło: NaturalNews

prawy stają się coraz trudniejsze dla korporacji Johnson & Johnson (J&J). Już zapłaciła 8 miliardów dolarów kary, a dalsze procesy czekają w kolejce.

Za co tak wysoka kara?

Za nielegalne zmuszanie lekarzy do przepisywania leku przeciwpsychotycznego Risperdal (risperdone). Ma teraz ponad 100 000 procesów sądowych z powodu szkód wyrządzonych przez ten lek, a także przez wiele innych leków i produktów firmy.

J&J jest pociągany do odpowiedzialności za przestępstwa, które spowodowały obrażenia i uszkodziły niezliczoną liczbę osób. Zdaniem analityków, mogą pozbawić firmę co najmniej kolejnych 20 miliardów dolarów grzywien i odszkodowań.

J&J wypłaciła 2,2 miliarda dolarów odszkodowania za fałszywe twierdzenia na temat innych sprzedawanych przez siebie produktów, w tym śmiertelnych leków na receptę, które rozdawano niczego niepodejrzewającym osobom starszym.

J&J jest również sprawdzany pod kątem szkód zdrowotnych spowodowanych przez sprzedawane produkty dla kobiet, a także lek na cukrzycę znany jako Invokana (canagliflozin), który J&J dalej sprzedaje pomimo wiedzy, że lek uszkadza serce, kości i nerki.

Kiedyś korporacja były marką domową, której ludzie ufali. Tak już nie jest, ponieważ firma J&J stała się kolejną maszyną dochodową Big Pharma, która dba tylko o pieniądze kosztem zdrowia i dobrego samopoczucia ludzi.

„J&J był kiedyś złotym standardem etycznego zachowania w branży farmaceutycznej” – mówi Michael Santoro, profesor etyki biznesu na Uniwersytecie Santa Clara w Kalifornii. „W tej chwili wydają się po prostu niezdolni do właściwego zarządzania swoim etycznym zachowaniem” – dodaje. „Zgubili drogę”.

Nawiasem mówiąc, dzieje się tak, gdy ludzie za bardzo ufają dużym korporacjom i syntetycznym farmaceutykom.

Zamiast dbać o własne zdrowie naturalnymi terapiami, zbyt wielu ludzi wciąż polega na lekarzach uzależnionych od korporacji farmaceutycznych.

Wierzę, że przyjdą takie czasy, w których będziemy mieli legalny, swobodny dostęp do wyboru: czy chcemy leczyć się u lekarza, który również stosuje naturalne terapie, czy wybierzemy lekarza przepisującego tylko produkty korporacji farmaceutycznych.

Dzisiaj tych pierwszych lekarzy ośmiesza się i pozbawia prawa do wykonywania zawodu.