Niemcy, którzy nie wierzą w pandemię

Data: 22.09.2020 16:15

Autor: malcolm

tygodnik.tvp.pl

#plandemia #koronawirus #koronawirusianie #niemcy

29 sierpnia podczas drugiej, 40-tysięcznej demonstracji w Berlinie doszło wręcz do próby wdarcia się części demonstrantów do budynku Reichstagu. Nieprzychylni ruchowi komentatorzy i politycy od razu zaczęli snuć porównania z Republiką Weimarską i ostrzegać przed anarchią.

Od kwietnia w wielu miastach Niemiec mnożą się demonstracje przeciwko ograniczeniom wprowadzonym w związku z pandemią koronawirusa. Najwięcej uczestników przyciąga ruch protestu Querdenken 711 – Nonkonformiści 711.

Na jedną z pierwszych manifestacji w Stuttgarcie – kolebce ruchu – przyszło 50 osób. Pod koniec sierpnia w Berlinie – 40 tys. Na sobotniej demonstracji 12 września w Monachium policja doliczyła się 10 tys. osób.

Zabójczy wirus czy tandetny horror?

Data: 21.09.2020 21:46

Autor: malcolm

wprawo.pl

#koronawirus #plandemia #koronawirusianie #inzynieriaspoleczna

Każdego dnia umiera więcej Polaków niż zmarło na COVID-19 przez pół roku!

Dzień w dzień Ministerstwo Zdrowia bombarduje Polaków informacjami o koronawirusie. Media ekscytują się dzienną liczbą zakażonych, przy czym mylnie nazywają zakażenie zachorowaniem. Codziennie słyszymy o zmarłych zakażonych koronawirusem. Psychoza trwa. Miarą tej psychozy są m.in. zdjęcia niczym z tandetnego horroru zamieszczane pod hasłem „koronawirus” na oferującym darmowe zdjęcia portalu pixabay. Jedno z nich wybrałam jako ilustrację tego artykułu. Doskonale pokazuje ono, do jakiego absurdu doszła już korona-psychoza. Wszystkie inne choroby, w tym nowotwory i zawały zostały zepchnięte do kategorii „chorób współistniejących”. Nie trzeba mieć objawów COVID-19, żeby zostać wpisanym na listę ofiar SARS-CoV-2. Osoba umierająca na raka zostanie wpisana na listę ofiar epidemii, jeśli zostanie u niej wykryte zakażenie. A ile osób faktycznie zmarło w Polsce na COVID-19 od marca 2020?

W. Podjacki: Afery ministra Szumowskiego

Data: 13.09.2020 14:06

Autor: malcolm

wprawo.pl

#szumowski #koronawirus #plandemia #koronawirusianie

W komentarzu politycznym przewodniczący Ligi Obrony Suwerenności Wojciech Podjacki mówi o słynnych aferach ministra Szumowskiego, który musiał odejść, bo… miał afery współistniejące. O jakich aferach mowa? Czym skutkowały decyzje ministra Szumowskiego w ostatnich miesiącach? Kiedy na własnej skórze mocno odczujemy zaserwowany Polakom lockdown? O tym w najnowszym wideo-felietonie Wojciecha Podjackiego.

https://youtu.be/ecicLiO5x8w

Od 40 dni na kwarantannie.

Data: 20.08.2020 09:36

Autor: malcolm

wprawo.pl

#plandemia #koronawirus #koronawirusianie

Obecnie w Polsce przebywa na kwarantannie ponad 103 tysiące osób. Izabela i Mariusz Ośliźniok siedzą na kwarantannie od czterdziestu dni i nie wiadomo, kiedy wyjdą. Na pewno będą zamknięci do końca sierpnia. Testy wychodzą pozytywne, potem negatywne i znowu pozytywne. Nikt nie przesłał wyników, pomimo wielu próśb. O tym, że nadal nie mogą wyjść z domu, są informowani telefonicznie. – Policja traktuje nas jak przestępców – mówi pan Mariusz i dodaje, że otrzymał wniosek o ukaranie do sądu, ponieważ podczas kontroli policyjnej spał i nie wstał, żeby pokazać się w oknie.

Straszenie dzieci koronawirusem przy pomocy „ozdrowieńców po przejściach”

Data: 20.08.2020 08:40

Autor: malcolm

wprawo.pl

#koronawirus #koronawirusianie #plandemia

W niedzielę (16.08.2020) „Rzeczpospolita” opublikowała wywiad z prof. Marcinem Czechem, epidemiologiem, byłym wiceministrem zdrowia (w latach 2017-2019), kierownikiem zespołu kontroli zakażeń szpitalnych w Instytucie Matki i Dziecka. Prof. Czech przedstawił swoje pomysły na funkcjonowanie szkół podczas pandemii koronawirusa. Lekarz zaleca m.in. całkowitą izolację wychowawców najmłodszych klas, mycie korytarzy przez uczniów oraz spotkania z „ozdrowieńcami po przejściach”.

Maseczki szkodzą zdrowiu! Mocna odpowiedź lekarza

Data: 12.08.2020 09:14

Autor: malcolm

wprawo.pl

#koronawirus #koronawirusianie #falszywapandemia

– Utrudnienie dopływu tlenu i zwiększenie zawartości dwutlenku węgla we wdychanym przez maseczkę powietrzu może być nieodczuwalne przez osoby w pełni zdrowe (o ile nie podejmują w tym czasie zwiększonego wysiłku fizycznego). Ale osoby mające problem z oddychaniem (astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc, niektóre wady serca, niewydolność krążeniowo-oddechowa, duża niedokrwistość) są szczególnie wrażliwe na zmniejszenie ilości tlenu – wyjaśnia lekarz.

Dr Martyka pisze nie tylko o tym, że maseczki szkodzą zdrowiu. Wskazuje też, że nie ma żadnych dowodów na to, iż zapobiegają one rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2. Powołuje się na badania przeprowadzone w dwóch szpitalach w Seulu oraz na opinię prof. Jonathana Van-Tama z Wielkiej Brytanii, specjalisty w zakresie epidemiologii, transmisji chorób, wakcynologii oraz pandemii.

Sprzedawcy będą pytać o choroby psychiczne

Data: 11.08.2020 09:40

Autor: malcolm

wprawo.pl

#koronawirus #koronawirusianie #nwo

"– Nie ma już takiej możliwości, że w sklepie klient, który jest przyłapany bez maseczki powie, że nie może nosić maseczki, bo ma przeciwskazania. Jest wskazana pewna wąska grupa chorób, która pozwala nam nie nosić maseczki. Wszystkie wskazania i instrukcje przekażemy do placówek handlowych – poinformował Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia szykuje instrukcję, w myśl której sprzedawca ma być uprawniony do odmowy obsługi osoby bez maseczki, jeśli nie ma ona zaburzeń psychicznych lub niepełnosprawności intelektualnej. Czy klienci mają spowiadać się sprzedawcom ze swojego stanu psychicznego? Ktoś tu faktycznie oszalał. I ten ktoś urzęduje w Ministerstwie Zdrowia. "

Data: 10.08.2020 12:56

Autor: malcolm

#koronawirus #pandemia #koronawirusianie

Pandemie które były ale ich nie było i te które są ale ich nie ma :

Biuletyn Statystyczny 6/2020 Głównego Urzędu Statystycznego

Zgony I-V 2019 178,3 tys.

zgony I-V 2020 174,1 tys.

rok od I-V | zgony w tys.

2010 | 157,5

2011 | 163,6

2012 | 165,1

2013 | 173,6

2014 | 159,5

2015 | 172,3

2016 | 167,2

2017 | 180,5

2018 | 184,3

2019 | 178,3

2020 | 174,3

Lata o większej ilości zgonów to pewnie lata w których były jakieś pandemie – przynajmniej na logikę :-)

„Sieci”: Czy to fałszywa pandemia?

Data: 10.08.2020 12:52

Autor: malcolm

wsieciprawdy.pl

#koronawirus #koronaswirus #koronawirusianie

Czy COVID-19 naprawdę jest śmiertelnym zagrożeniem dla ludzkości, czy raczej wielką manipulacją, za pomocą której potężne siły chcą osiągnąć ukryte cele?

W artykule „Druga fala histerii” Maciej Pawlicki opisuje panikę związaną z drugą falą zakażeń. Pokazuje wykresy, które… obrazują liczbę zgonów na koronawirusa w minionych miesiącach (do 2 sierpnia) w największych europejskich krajach […]. I co widać? Że nadeszła druga fala pandemii? Mam wrażenie, że nie nadeszła, a nawet wręcz przeciwnie. Jedyne, co nadchodzi, to druga fala histerii, którą część mediów, niektórzy politycy i liczni lobbyści koncernów farmaceutycznych znowu usiłują rozpętać. Zauważa także: Przypomnijmy, że 95–97 proc. zakażonych przechodzi owo zakażenie bezobjawowo, czyli nawet o nim nie wie. Zatem wirus SARS-CoV-2 w ich organizmach chyba jest (piszę „chyba”, bo testy mają 60-proc. skuteczność, czyli 40-proc. omylność), ale choroby COVID, która jest „ostrą niewydolnością układu oddechowego”, nie ma, bo nie można mieć ostrej niewydolności układu oddechowego i nawet tego nie zauważyć.