Australijscy strażacy pozują ze zwierzętami na kalendarz charytatywny na 2020 rok, a zdjęcia . . .

Data: 13.10.2019 11:04

Autor: ziemianin

filing.pl

#fotografia #australia #art #kalendarz #charytatywnie #

Coś dla różowych :)

Australijscy strażacy pozują ze zwierzętami na kalendarz charytatywny na 2020 rok, a zdjęcia są tak gorące, że mogą rozpalić ogień!

Australijscy strażacy pozują ze zwierzętami na kalendarz charytatywny na 2020 rok, a zdjęcia są tak gorące, że mogą rozpalić ogień!

Idealne połączenie męskości, gorąca, seksapilu i życzliwej miękkości. Chłopcy ze złotymi sercami. Miłośnicy zwierząt z sześciopakami ze stali. Istnieje wiele sposobów opisania australijskich strażaków. Ale fakt jest prosty: są codziennymi bohaterami, którzy ratują życie, nie zdejmują peleryn superbohaterów, gdy gaśnie ogień i stanowią przykład, jak żyć swoim życiem.

W tym roku po raz kolejny strażacy z Australii inspirują nas dzięki ich 6 nowym kalendarzom na 2020 rok. Pięć z tych kalendarzy obejmuje wszystkie rodzaje zwierząt: od uroczych kociąt i szczeniąt, do koni, zwierząt gospodarskich i dzikiej przyrody. Naciesz oczy przystojnymi strażakami w towarzystwie ślicznych zwierząt!

Zmiana czasu na zimowy 2019. Kiedy przestawimy nasze zegarki i czy po raz ostatni?

Data: 25.09.2019 10:47

Autor: ziemianin

money.pl

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #zmianaczasu #kalendarz #czaszimowy #czasletni

Zmiana czasu na zimowy już wkrótce. Podpowiadamy, kiedy przestawimy nasze zegarki. Za sprawą decyzji Unii Europejskiej zmiana czasu niedługo przejdzie do historii.

Zmiana czasu na zimowy 2019. Kiedy przestawimy nasze zegarki i czy po raz ostatni?

Zmiana czasu na zimowy 2019. Kiedy przestawimy nasze zegarki?

Zmiana z czasu letniego na zimowy, czyli astronomiczny nastąpi w ostatni weekend października, czyli w nocy z soboty 26 na niedzielę 27 października 2019 r. Wskazówki naszych zegarów przesuniemy z godziny 3:00 na 2:00 w nocy.

Dzięki jesiennej zmianie czasu zyskujemy nieco więcej światła w ciągu dnia. Szczególnie zauważalne jest to podczas zimowych poranków.

Do czasu letniego wrócimy natomiast 29 marca 2020 r. Jednak za sprawą marcowej decyzji Parlamentu Europejskiego będzie to jedna z ostatnich zmian w historii.

Zmiana czasu na zimowy 2019. Przestawianie zegarków odejdzie do lamusa

W marcu br. unijni parlamentarzyści zdecydowali, że ostatnia zmiana czasu w Europie odbędzie się najpóźniej w październiku 2021 r. Jak zaznaczał w rozmowie z money.pl Ryszard Czarnecki, europarlamentarzysta PiS, o zniesieniu zmiany czasu mówiło się już od 3 kadencji, a teraz wreszcie podjęto w tej sprawie decyzję.

– Jest problem natury technicznej, bo kraje europejskie leżą obecnie w 3 strefach czasowych. Dlatego potrzeba trochę czasu, żeby zdążyły się dostosować – mówił nam Czarnecki.

Parlament Europejski decyzje podjął, teraz czas na kraje członkowskie, które do końca 2020 r. będą musiały się w tej kwestii opowiedzieć.

Większość krajów Wspólnoty najprawdopodobniej zdecyduje się pozostać przy czasie letnim. Jak potwierdza w rozmowie z naszą redakcją Ryszard Czarnecki, wśród tych krajów znajduje się także Polska.