Jak Greta Thunberg wykiwała polskich górników . . .

Data: 23.01.2020 20:29

Autor: ziemianin

fakty.interia.pl

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #gornicy #naiwniacy #gretathunberg

"W zeszłym tygodniu 17-letnia szwedzka aktywistka odwiedziła polskie kopalnie. O swoim spotkaniu z górnikami opowiedziała podczas wtorkowej sesji Światowego Forum Ekonomicznego w szwajcarskim Davos. "Spotkałam się z górnikami, którzy stracili pracę, bo zamknięto kopalnie i nawet oni się nie poddali" – mówiła.

Jak Greta Thunberg wykiwała polskich górników . . .

17-latka odwiedziła dwie kopalnie w Zabrzu – Makoszowy i Guido. Towarzyszyła jej ekipa telewizyjna BBC.

Spotkanie górników z młodą aktywistką nie spodobało się części górniczego środowiska. Głos w tej sprawie zabrał m.in. rzecznik WZZ "Sierpień 80" Patryk Kosela. Napisał:

"Ciekawie zapowiada się narada górniczych central związkowych, skoro działacze ZZG w Polsce paktują z Gretą Thunberg […] To dzięki zdradzie Hubki, Greta mogła wykrzyczeć wczoraj na forum w Davos, że rozmawiała z polskimi górnikami i oni rozumieją konieczność zmian (zamykanie kopalń i odejście od węgla)"

Głupota nie zna granic…

Górnicy spotkali się ze sterowną przez globalistów aktywistką. Myśleli, że wypłaczą się w jej młode rączki, a ona załatwi im góry złota.

Oj głupoto!

Na spotkaniu w Davos Greta Thunberg powiedziała, że polscy górnicy chcą zamykać kopalnie, bo węgiel jest nieopłacalny…

To ładnie sobie strzelili w kolano.

Drogi górniku, wstyd i poniżenie dla walki o węgiel jest spotykać się z takimi osobami. Zadaniem tej dziewczynki jest nieść kłamliwą propagandę na cały świat.

Jej fundacja dostaje miliony dolarów za tę działalność. Ona nie broni ludzi, kopalń, tylko wykonuje zadania globalistów…