Trójką go! | Might & Magic: Clash of Heroes [recenzja]

Data: 29.07.2019 09:50

Autor: furgonschnitzel

yoorko.pl

Szukacie dobrej strategiczno-logicznej rozgrywki? A zerknijcie no na Might & Magic: Clash of heroes.

Za autorem: "Zaskakująco dobra gra logiczno-strategiczna osadzona w świecie M&M. Studio, które zajęło się jej produkcją zdecydowanie odbiegło od standardów, do których przyzwyczailiśmy się w tym uniwersum. Jednak to, co nam zaoferowano jest naprawdę przyjemną w odbiorze grą, którą polecić można nie tylko niedzielnym „klikaczom” ale także osobom lubiącym wysilić szare komórki oraz sprawdzić się w walce z innymi graczami.

#gry #blogpost

Data: 10.07.2019 22:23

Autor: GNULinux

#blogpost dzisiaj było fajnie, wypiłem kilka piwek i wypaliłem kilka szlugów którymi mnie kolega poczęstował, poza tym najadłem się za państwowe pieniądze mango chicken, niestety jutro nie będzie restauracji, a dwa obiadki w środowiskowym domu samopomocy :( ale nie ubolewam bo niedługo będzie grill ze środowiskowego domu, jeszcze by było fajniej gdyby można było pić i był alkohol z państwowej kieszeni, ale nie można mieć wszystkiego :(

Data: 10.07.2019 17:17

Autor: GNULinux

#blogpost

#pokazmorde

Dzisiaj z ośrodkiem pomocy społecznej, a konkretnie środowiskowym domu samopomocy byliśmy w indyjskiej restauracji.

Chlebki nan były przepyszne, tak samo jak Mango Chicken które jem na zdjęciu.W międzyczasie napiłem się indyjskiej herbatki i mango lassi.

Co do dwóch ostatnich to mam mieszane uczucia bo herbata była gorsza niż ta co moja ciocia przywiozła z Indii(ale wciąż dobra) a mango lassi było na takim poziomie co robi moja mama.