Jack Posobiec o planach Antify: Za wszelką cenę chcą obalić zachodni system demokracji

Data: 29.06.2020 18:36

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

  • Antifa jest antyrządową grupą ekstremistów, którzy wyrwali się spod kontroli i widzą powstanie i metody rewolucyjne jako środek osiągnięcia swojego celu, którym jest zniszczenie systemu rządów w USA. Atakowali kościoły, chrześcijan, oficerów policji na wielu poziomach i wiele prywatnych firm. Są neomarksistami, którzy uważają zachodni system demokracji, wolnej przedsiębiorczości, wolności religijnej i wolności słowa jako nieprawowity i chcą obalić ten sposób życia wszelkimi dostępnymi środkami. Teraz agresywni członkowie Antify wykorzystują ruch Black Lives Matter, aby osiągnąć swoje własne cele – mówi w wywiadzie dla portalu niezalezna.pl konserwatywny komentator i dziennikarz z USA, Jack Posobiec.

#antifa #polityka

,,Ty pier***ony neonazistowski kawałku g***a!''. Szokujący atak antify na konserwatywnego...

Data: 27.06.2020 22:56

Autor: Winstrol

fronda.pl

Nieprawdopodobna wprost agresja lewackich bojówek z antify. Gdy w miejscu rozruchów związanych z protestami „Black Lives Matter” pojawił się dziennikarz Jack Posobiec, został zaatakowany słownie i oblany wodą przez manifestantów. Próbowano mu też ukraść telefon.

#antifa #stopantifa #bekazlewactwa #bekazpodludzi #polityka #wydarzenia #proudboysteam

Konserwatywny dziennikarz zaatakowany przez Antifę w USA

Data: 27.06.2020 17:57

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Konserwatywny amerykański dziennikarz polskiego pochodzenia, Jack Posobiec, został zaatakowany przez działaczy Antify, którzy demonstrowali w Parku Lincolna w Waszyngtonie. Manifestanci zebrali się tam w celu obalenia Pomnika Emancypacji. Posobiec o zajściu powiadomił policję.

#usa #polityka #antifa

Data: 26.06.2020 20:41

Autor: Ijon_Tichy

Tak jak mówiłem. Oto jak umysłowe upośledzenie, które określa się jako lewactwo, przejawia się w samookaleczaniu, oszpecaniu i robieniu z siebie dziwadeł.

Prawie zawsze rozpoznaję wojującego lewaka po wyglądzie. Prawie zawsze z nimi jest coś nie tak…

#lewactwo #antifa #dziwadla

Wkurzony mieszkaniec Seattle rozmontowuje CHAZ

Data: 26.06.2020 10:58

Autor: genesis2303

youtu.be

Wkurzony czarnoskóry mieszkaniec Seattle rozmontowuje CHAZ dosłownie, poszedł na barykadę i fizycznie zaczął ją rozmontowywać, na uwagę zasługuje młody antifiarz, który przyszedł z nożem na strzelaninę, oraz drugi antifiarz, który mówi o niszczeniu własności, po wszystkim czarnoskóry wyjaśnia tę wesołą ferajnę. Nie każdy bohater nosi pelerynę.

#antifa #chaz #murzyn #usa #zamieszki #soymalia #polityka

Data: 23.06.2020 07:55

Autor: Ijon_Tichy

Czołem wrogowie ludu! Wita was dumny, zapluty karzeł reakcji :) #pdk

Oto krótka, kulturoznawcza myśl z rana dotycząca walki z pomnikami i symbolami. Uważam, że to bardzo ważne spostrzeżenie, które odnosi się do bieżących wydarzeń. Coś mi jeszcze w tym łbie ze studiów zostało, więc postaram się przedstawić ciekawostkę w krótkiej i przystępnej formie.

Jedną z podstawowych rzeczy koniecznych do zachowania prawidłowego funkcjonowania grupy społecznej jest to, aby świadomość zbiorowa grupy społecznej była spójna, aby działała na podstawie w miarę jednolitego, spójnego systemu kulturowego – norm, etyki, systemu wartości, stosunku do prawa własności, stosunku do pojęć dobra, prawdy, piękna, zdrowia, dobrobytu. Itd., itp… Te wszystkie idee są zaklęte w symbolice i w taki sposób przede wszystkim przenikają do świadomości społecznej, gwarantując spójność systemu kulturowego. Śmiało można powiedzieć, że jednym z fundamentów spójności danego systemu kulturowego jest jego symbolika przenikająca bezustannie do świadomości zbiorowej.

Odniosę się do działań rozmaitych lewicowych bojówek na świecie. Od dawna obserwujemy intensywną walkę z symboliką i nośnikami symboli.

1) Dzieje się to poprzez obalanie materialnych symboli – jest to zawsze jaskrawym świadectwem każdej rewolucji – obalanie pomników, zrywanie flag, zrywanie tablic pamiątkowych, zmiana nazw ulic odnoszących się do bohaterów obalanego systemu, autorytetów, profanacja wszelkiej symboliki upadającego systemu.

2) Dzieje się to również już na poziomie symboli języka (język to symbolika w najczystszym znaczeniu), gdyż coraz częściej i coraz wyraźniej zabrania się ludziom używania zupełnie zwyczajnych słów, które nie pasują do marksistowskiej ideologii. Zastępuje się słowa nowomową, słowami atrapami, jak w socrealizmie.

Podstawową metodą jest zamykanie ust "wrogom ludu" i "zaplutym karłom reakcji". Dzieje się to poprzez cenzurę słów, szantaż emocjonalny i straszenie w przypadku użycia niechcianych przez rewolucjonistów słów. Sukcesywne usuwanie słów z użycia, zastępowanie słów nowomową.

Zamienia się słowa na inne, na przykład na cygana nie można mówić "cygan", bo te słowa rzekomo ich obrażają… (Nawiasem mówiąc – słowo "cygan" nabrało negatywnego brzmienia tylko ze względu na haniebny sposób postępowania cyganów, bo to ich sposób postępowania ich obraża, zaś słowo istniało "od zawsze').

Powyższe dwie przykładowe metody współistnieją z zakłamywaniem historii, zmianą narracji historycznej, wzbudzaniem dezorientacji poprzez propagowanie całego mnóstwa zakłamanych informacji dotyczących przeszłości i teraźniejszości….

Nie chce mi się robić gruntownego researchu, bo długich wpisów o tematyce kulturoznawczej prawie nikt nie czyta. Miłego dnia Lureksy.

#marksizm #rewolucjakulturowa #antykultura #kontrkultura #antifa #wojnaidei #kulturoznawstwo

Jak wygląda życie pod władzą Antify?

Data: 21.06.2020 23:45

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#blacklivesmatter #antifa #lewactwo

Jeden z amerykańskich dziennikarzy postanowił zobaczyć jak wygląda od środka strefa Seattle opanowana przez Antifę. Spędził w niej więc pięć dni. Wnioski są szokujące.

Prawdziwe kłopoty w CHAZ zaczynają się jednak po zmroku, kiedy nie patrzą na nie kamery. Większość okupantów, świadoma tego, opuszcza strefę i nocuje poza nią, jej liczebność spada w nocy z kilku tysięcy do kilkuset osób. Wtedy też wychodzą na ulice uzbrojone gangi.

Powszechne są również kradzieże i przemoc seksualna. Wiele kobiet w CHAZ miało paść ofiarą molestowania a nawet gwałtów. W czwartek policjantom udało się aresztować uczestnika protestu, który miał zwabić do swojego namiotu i wykorzystać seksualnie głuchą kobietę. Poczekali z tym jednak na to, aż opuści teren CHAZ. Policjanci otwarcie już przyznają, że nie interweniują w CHAZ nawet wtedy, kiedy dostają zgłoszenie o poważnym przestępstwie. Pojawił się także problem narkomanii. Narkotyki są sprzedawane otwarcie, a ich użytkownicy zażywają je w biały dzień.

Także osoby mieszkające w pobliżu strefy nie są bezpieczne. W ostatnią niedzielę jeden z członków Antify próbował obrabować i podpalić znajdujący się w pobliżu warsztat samochodowy. Jego właściciel i jego syn złapali go, a wtedy ze strefy ruszyło na nich około 100 osób. Policja odmówiła interwencji.

Antifa bierze się za rolnictwo! Chcą PGR-ów i pokazali co potrafią...

Data: 18.06.2020 08:40

Autor: Starszyoborowy

swiatrolnika.info

Antifa, hojnie wspierana przez Rafała Trzaskowskiego i będąca o krok od delegalizacji jako organizacja terrorystyczna przez Donalda Trumpa, bierze się za rolnictwo. Tej farsy nie przewidzieli nawet najstarsi górale.

Lewicowcy postanowili zbudować swój ogród warzywny w parku będącym częścią Strefy Autonomicznej Capitol Hill (CHAZ), jak nazwali okupowany przez siebie teren. Ewidentnie widać jednak, że żaden z nich nie ma zbyt wielkiego pojęcia o rolnictwie. Przede wszystkim nie chciało im się przekopać grządek. Zamiast tego rozłożyli na trawie kartony z pudełek i przysypali je cienką warstwą ziemi. Następnie posadzili w niej płytko trochę roślin. Część z nich poustawiali w doniczkach.

#antifa #rolnictwo #usa #seattle #chaz

Przeciwnicy Trumpa finansowani przez Sorosa? Grupa przyznaje się do otrzymywania funduszy

Data: 16.06.2020 07:32

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Sekretnie nagrane wideo stanowi dowód na to, że jedna z grup protestująca przeciwko Trumpowi przyznaje się do otrzymania funduszy od Sorosa. „Trzeba będzie tysięcy ludzi, a następnie milionów, aby wyjść na ulice i domagać się, aby reżim Trump-Pence musiał odejść” – twierdzą na nim „antyfaszyści”.

Wideo ukazuje „antyfaszystowską” grupę , której głównym celem jest obalenie administracji Trumpa, jak przyznaje się, że otrzymało w przeszłości fundusze od miliardera znanego ze swych „globalistycznych” poglądów.

#usa #trump #antifa #polityka #soros

Antifa terroryzuje dzielnicę Seattle. Uzbrojeni bandyci wymuszają haracze od mieszkańców

Data: 11.06.2020 21:55

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

Lewicowi bojówkarze utworzyli strefę no-go w jednej z dzielnic Seattle. Pojawiły się doniesienia, że wymuszają haracze od mieszkańców i właścicieli lokalnych firm. Bezradni ludzie zostali bez ochrony policjantów, bo bandyci spod znaku Antify grozili spaleniem posterunku razem z przebywającymi w środku funkcjonariuszami.

#usa #antifa #terroryzm

Antifa. Z kastetem ku lepszej przyszłości piątek, 5 czerwca 2020

Data: 09.06.2020 16:53

Autor: malcolm

tygodnik.tvp.pl

#antifa #lewactwo

Wszędzie widzą odradzający się faszyzm. Dlatego niszczą pomniki Kościuszki i Sobieskiego. Napadają na umundurowanych rekonstruktorów. Blokują legalne demonstracje i palą samochody. Czy to już terroryzm?

Wkładem brytyjskiej Antify do ogólnoświatowej walki z „faszyzmem” było z pewnością rozpowszechnienie metody blokowania marszów i manifestacji, które odbywają się pod niewłaściwymi hasłami. W Polsce do takich sytuacji dochodziło już wielokrotnie, najczęściej podczas Marszów Niepodległości, gdy „antyfaszyści” prowokowali starcia z uczestnikami legalnego ."

Antifa i inne grupy terrorystyczne odpowiedzialne za zamieszki w USA

Data: 09.06.2020 00:18

Autor: ziemianin

theepochtimes.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #usa #zamieszki #antifa #protesty

„Mamy dowody na to, że Antifa i inne podobne grupy ekstremistyczne, a także aktorzy o różnych przekonaniach politycznych, byli zaangażowani w podżeganie do przemocy i udział w niej”, powiedział prokurator generalny William Barr, podczas konferencji prasowej w siedzibie Departamentu Sprawiedliwości.

Antifa i inne grupy terrorystyczne odpowiedzialne za zamieszki w USA

Barr połączył Antifę – zorganizowaną grupę antyfaszystowskich aktywistów i anarchistów z działaniami takimi jak: podpalenie, grabieże i ataki na policję/wojsko.

Demonstranci wskakują na uszkodzony pojazd policyjny w Los Angeles 30 maja 2020 r. Podczas protestu po śmierci George'a Floyda.

Według Johna Millera, zastępcy komisarza ds. Wywiadu i przeciwdziałania terroryzmowi, stwierdzono, że pewne nienazwane grupy organizowały ludzi do brania udziału w zamieszkach i protestach.

Grupy te, powiedział Miller, były dobrze przygotowane finansowo, byli w stanie zebrać kaucję na wypadek zatrzymania niektórych protestujących.

Grupy, opracowały również złożoną sieć zwiadowców rowerowych.

Ci zwiadowcy posuwali się przed demonstrantami, aby kierować osoby z większej grupy do miejsc, w których mogliby popełnić akty wandalizmu, takie jak podpalanie, niszczenie mienia zwykłych ludzi.

Jedno na siedem aresztowań dokonanych podczas zamieszek w Nowym Jorku, dotyczyło osób spoza stanu.

Podobną sytuację odnotowano w Minnesocie.

„Sytuacja w Minneapolis nie ma już nic wspólnego z morderstwem George'a Floyda. Chodzi o atakowanie społeczeństwa obywatelskiego, wzbudzanie strachu i niszczenie naszego miasta” – powiedział Walz.

Obecna fala przemocy i zamieszek jest bezpośrednim wynikiem aktywacji wojujących komórek Antifa w całym kraju. Pomagają im w tym demokraci, którzy wykupują (wpłacają kaucję) bandytów z więzienia.

„Ataki na Antifę są atakami na Żydów”

Data: 08.06.2020 21:31

Autor: malcolm

wprawo.pl

#antifa #blm #blacklivesmatter #antysemityzm

"W niedzielę (7.06.2020) izraelski dziennik Haaretz opublikował artykuł pt. „Ataki Trumpa na Antifę są atakami na Żydów”. Jego autorem jest Ari Paul, dziennikarz z Nowego Jorku. Wg Paula amerykańscy Żydzi nie powinni popierać prezydenta Trumpa w wojnie z Antifą, ponieważ „każda próba oczerniania antyfaszyzmu z natury broni faszyzmu”, a „wybór antyfaszystów jako kozła ofiarnego i tajnych sprawców trwających niepokojów jest z natury antysemityzmem”. Zdaniem Paula oskarżanie George’a Sorosa o finansowanie sprawców zamieszek to także antysemityzm."

Wyznanie byłej feministki udzielającej się w Antifie

Data: 08.06.2020 02:04

Autor: tenji

youtube.com

Wyznanie feministki o tym jak działa w Antifie, o tym dlaczego opuściła ich szeregi oraz o tym jak potraktowano ją gdy odeszła.

Jej opinia o Antifie oraz ocena wszystkiego z perspektywy czasu. Oraz o ich bohaterze Simonie Molu.

#antifa #bekazlewactwa

Antifa planowała powstanie antyrządowe od miesięcy

Data: 05.06.2020 18:44

Autor: malcolm

tvp.info

#antifa #usa #iluminaci

Aktywiści skrajnie lewicowego ruchu Antifa zaczęli planować wzniecanie ogólnonarodowej rebelii antyrządowej już w listopadzie, kiedy sezon kampanii prezydenckiej w USA rozpoczął się na poważnie.

Córka lewicowego burmistrza Nowego Jorku Billa De Blasio aresztowana podczas zamieszek

Data: 04.06.2020 05:37

Autor: johny11palcow

youtube.com

Córka lewicowego polityka, burmistrza Nowego Jorku z partii demokratów Billa De Blasio została aresztowana podczas zamieszek na Manhattanie. 25 letnia Chiara de Blasio została aresztowana za nie wykonywanie poleceń policji.

Z pewnością to pomoże panu De Blasio w następnych wyborach w 2021r. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#usa #nowyjork #antifa #antifariots #zamieszki #protest #demokraci #lewica #bekazlewactwa

Joe Biden opłaca bandy podpalające USA? Jego ludzie wykupują zadymiarzy i bandytów z aresztów.

Data: 03.06.2020 10:18

Autor: ziemianin

nczas.com

#aktualnosci #codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #usa #wyboryprezydenckie #antifa #zadymiarze #bandyci #idioci #przestepcy #zamieszki

Co najmniej 13 członków sztabu wyborczego Joe Bidena wpłaciło pieniądze na kaucję dla aresztowanych w czasie rozruchów w Minneapolis.

Joe Biden opłaca bandy podpalające USA? Jego ludzie wykupują zadymiarzy i bandytów z aresztów.

Śmierć czarnoskórego mężczyzny uduszonego przez policjanta wywołała trwające już ponad tydzień rozruchy w wielu miastach USA. Protesty przeciwko brutalności policji szybko zamieniły się w rozruchy, grabieże, podpalenia, napady.

Już pierwszej nocy na ulicach Minneapolis bandy, wśród których było wielu faszystów z Antify, podpalały, demolowały miasto, plądrowały sklepy, dokonywały napadów. Aresztowano wtedy kilkadziesiąt osób.

Jak powiedział gubernator Minnesoty George Floyd, wiele z tych osób pochodziło spoza stanu.

Teraz okazuje się, że członkowie sztabu wyborczego byłego wiceprezydenta wpłacali kaucje, by wypuścić z aresztów zadymiarzy i prowokatorów. Wiadomo, że wpłaty dokonało przynajmniej 13 członków sztabu wyborczego Joe Bidena, który jest niemal pewnym nominatem Demokratów w wyborach prezydenckich.

Andrew Bates, rzecznik prasowy sztabu byłego wiceprezydenta, mówi, że Biden sprzeciwia się instytucji kaucji i uważa ją za formę „współczesnego więzienia za długi”. Aresztowani po wpłaceniu kaucji mogą na wolności oczekiwać na proces.

Członkowie sztabu proszeni przez agencję Rutera o komentarz do sprawy odmówili udzielenia go. Zamiast tego Bates wskazał na słowa Bidena mówiącego, że ​​protestujący mają prawo być wściekli, ale że większa przemoc nie rozwiąże problemów niesprawiedliwości.

Prezydent Trump stwierdził, że to bardzo niepokojące, iż ekipa Biden wspiera finansowo tych, którzy sieją chaos i zniszczenia, które ranią niewinnych ludzi często tracących dorobek swego życia.

Trzaskowski wspiera organizację terrorytyczną? (Antifa)

Data: 01.06.2020 13:08

Autor: malcolm

tvp.info

#trzaskowski #wyboryprezydenckie #antifa #usa #trump

Media informowały ostatnio, że władze Warszawy przekazały instytucji szkolącej m.in. anarchistów 3,6 mln zł. Z kolei po krwawych zamieszkach w USA uznania Antify za organizację terrorystyczną chce prezydent Donald Trump. – Nie powinni być tolerowani w przestrzeni publicznej. Widać, że w kluczowych momentach są wykorzystywani do wzniecania chaosu.

Trzaskowski przeznaczył 3,6 mln zł na szkolenie anarchistów

Data: 01.06.2020 09:52

Autor: johny11palcow

zyciestolicy.com.pl

Polecam zapoznać się z treścią artykułu. Szkolono z dość nietypowej tematyki – „Własność prywatna to kradzież. Własność wspólna to bogactwo”, „Taktyki miejskie/uliczna gimnastyka, czyli techniki działania grupowego”, „My jesteśmy kryzysem (Kapitału)”. W artykule sporo ciekawych informacji.

Czas czytania do 10 min.

#polska #protest #antifa #trzaskowski #terroryzm #zamieszki #warszawa #polityka

"Sikano, pluto". Przeciwnicy Trumpa zdewastowali Pomnik Kościuszki przed Białym Domem

Data: 01.06.2020 08:27

Autor: Starszyoborowy

niezalezna.pl

W trakcie nocnych zamieszek w Waszyngtonie zdewastowany został pomnik Tadeusza Kościuszki przed Białym Domem. Cokół pomnika zamalowano. Polski i amerykański bohater narodowy w swoim testamencie przekazał część majątku na wykupienie czarnoskórych niewolników.

#usa #polska #zamieszki #antifa #trump

Instrukcje Antify jak instrukcje Hitlera za młodości [EN]

Data: 01.06.2020 01:32

Autor: Enviador

twitter.com

"The #Antifa manual reads like something Hitler wrote in his teens.

'I want a world government that I can rule by demonizing and killing a racial group, taking all their stuff then silencing dissent with complete control of the press.'"

https://twitter.com/ellymelly/status/1267236278698831873

http://archive.is/Cc09b

http://archive.is/WLwiH

http://archive.is/ouaJr

http://archive.is/tHtMU

http://archive.is/euLuu

#antifa #bekazlewactwa

USA: Trump zapowiada uznanie Antify za organizację terrorystyczną

Data: 31.05.2020 19:33

Autor: Starszyoborowy

wnp.pl

Prezydent USA Donald Trump poinformował w niedzielę na Twitterze, że zamierza uznać skrajnie lewicowy ruch Antifa za organizację terrorystyczną. Członkowie i zwolennicy administracji zarzucają antyfaszystowskim bojówkom udział w aktach przemocy podczas ostatnich demonstracji.

#usa #polityka #antifa #terroryzm

Data: 12.05.2020 11:13

Autor: solo1979

Myślę, że demontaż współczesnej cywilizacji łacińskiej, kultury, rodziny, wartości, rozumu, państw narodowych wiąże się ściśle

z ludźmi, którzy mają w posiadaniu większość bogactwa światowego. Wszystko po to, żeby wprowadzić korporacjonizm, technokrację.

Obalić istniejący ład, bo świat należy do grupy tych najbogatszych.

Nie da się rządzić światem, kiedy istnieją państwa narodowe, czyli mające wspólną historię i kulturę. Ponieważ mogą stawiać opór jako tłum, wspólnota.

Ludziom żyje się najlepiej wtedy, gdy każdy z nich wie gdzie przynależy i zna swoje miejsce w hierarchii. Zniszcz miejsce, a zniszczysz człowieka.

Do osiągnięcia tego planu są właśnie potrzebni pożyteczni idioci, już nie chcę wymieniać różnych ruchów aktywistów finansowanych właśnie przez grupę najbogatszych. Którym skutecznie demontaż wychodzi pod różnymi współczesnymi frazesami. Zmieniając język współczesny, zmieniają myślenie nasze i naszych potomków.

#marksizmkulturowy

#lgbt

#antifa

#soros

#billgates

#bildberg

#korporacje

Przystanek – Antifa 1:0. Filmik z lewacką bojówką robi furorę w Internecie (wideo Twitter)

Data: 20.11.2019 10:59

Autor: ziemianin

twitter.com

#codziennaprasowka #informacje #wiadomosci #kanada #antifa #idioci

Filmik z lewacką bojówką, która postanowiła się zdemolować przystanek robi furorę w Internecie: „Z zadymiarzy-antifiarzy zawsze jest dobry ubaw” – piszą internauci. Przystanek-Antifa 1:0

Przystanek – Antifa 1:0. Filmik z lewacką bojówką robi furorę w Internecie (wideo Twitter)

Tego jeszcze nie grali – w zeszłą sobotę lewacka bojówka postanowiła zniszczyć jeden z paryskich przystanków autobusowych. Bojówkarze nie spodziewali się jednak, że nie pójdzie im tak łatwo.

Przystanek-Antifa 1:0 pic.twitter.com/aS5Z1LgxDB

— Adam Gwiazda (@delestoile) 18 listopada 2019

„Antifa w pigłuce”, „Z zadymiarzy-antifiarzy zawsze jest dobry ubaw” – komentują użytkownicy mediów społecznościowych. To nie pierwsza kompromitująca akcja lewackich bojówkarzy w ostatnim czasie. Niedawno wściekli aktywiści zaatakowali starszą panią i nie pozwolili kobiecie przejść przez ulicę – otoczona nie miała szans z grupą agresorów.

Film opublikowany na Twitterze zobaczyło już ponad 6 milionów użytkowników platformy. Skandaliczny atak miał miejsce w Kanadzie podczas protestów zorganizowanych przeciwko konserwatywnemu politykowi Maxime Bernierowi.