Lot nad zniszcząną Warszawą - City of Ruins (Warsaw of 1945)

Data: 01.08.2019 09:42

Autor: ziemianin

youtube.com

#wiadomosci #codziennaprasowka #film #animacja #hostoria #powstaniewarszawskie #warszawa #tragedia #niemcy

Film jest symulacją lotu samolotu Liberator nad zniszczoną Warszawą w 1945 roku. Obraz sugestywnie oddaje grozę i skalę zniszczenia stolicy po II wojnie światowej.

Jeśli nie widziałeś tego na własne oczy, pojedyncze zdjęcia z czasów wojny nie będą go przekazywać. Dopiero film, który naprawdę pokazuje, jak wyglądała Warszawa zaraz po zakończeniu wojny i z jakich ruin powstał, Jan Ołdakowski, dyrektor Muzeum Powstania Warszawskiego. zachęca odwiedzających do przyjazdu do Muzeum i obejrzenia filmu.

[Lot nad zniszcząną Warszawą – City of Ruins (https://www.youtube.com/watch?v=ca6sBaNsluo)

Data: 30.06.2019 05:22

Autor: Orki

Bardzo dobre a nie docenione i mało znane.

Fabuła: Pilot statku kosmicznego w kształcie penisa posiadający najtwarszego chuja we wszechświecie, podąża poprzez swoja karierę zawodową ruchając co się da i wywijając się od konsekwencji- zawsze.

Towarzyszy mu i wspiera jego najlepszy przyjaciel i drugi pilot, leniwiec który zawsze jest logiczny i postępuje rozsądnie, chyba że nie zje aloesku, to zamienia się w maniakalnego mordercę rozpierdalacza.

Piękna prosta podkładka niosąca wiele ponadczasowych morałów i mająca w późniejszych odcinkach więcej odwołań do "kultowych" dzieł kultury niż Futurama i przekaz moralny lepszy niż #TradycyjneChinskieBajki

Bardzo polecam, po pierwszym odcinku juz jest tylko lepiej, no i zajebisty polski dub, albo i bez jak kto woli

#youtube #animacja #bajki #luz #chillcontent #kartony #sex #zwiazki #kopulacja

https://www.youtube.com/watch?v=hcO2JzENPHg&list=PLNX3TVkURSDP2lyyz7SLX-LQuwOpV-Jiw