Data: 01.05.2019 12:44

Autor: Thanos

Hejtuje mocno "doktora" Ziębę, bo za bardzo odleciał w tych swoich #altmed'owych wymysłach, ale #bigfarma też ma swojego apostoła, szerzącego dezinformację, który jest co najmniej tak samo szkodliwy. Pan lekarz przeczytał chyba wszystkie dostępne książki i ma sporą wiedzę (z nich pochodzącą), ALE jest niczym Doktor Strange: cały czas widzi tylko kawałek układanki, a nie całość (podejście holistyczne). Rzuca nazwami cząsteczek, związków, reakcji i szlaków metabolicznych jakby wiedział już absolutnie wszystko, a nawet podstaw dietetyki nie zna (a lekarze powinni przede wszystkim uczyć się dietetyki/żywienia). Oczywiście sam tego nie wymyślił, tylko przeczytał w książkach. To jest oficjalna "wiedza", której uczą na studiach, hmm.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zdrowie #odzywianie #dietetyka

W tym miejscu chciałbym bardzo gorąco polecić genialną książkę Cień Hipokratesa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Data: 20.04.2019 08:30

Autor: qqwe22

na naszym ukochanym lurkerze zauważyłem trochę postów anty naukowych takich jak "przerabianie płodów na substancje smakowe" lub "szczepionki zue".

Ludzie… ogarnijcie się. Lurker daje więcej swobody niż wykop lub reddit no ale nie przesadzajmy i niezaśmiecajmy go takim gównem.

Pozdrawiam

~ Adrian Shepard ZSS ALDANIKON

#lurker #altmed #szczepionki #aborcja #zss #aldanikon