Data: 20.05.2020 21:58

Autor: jagielon

#oszustwo #olx

Hej,

Odezwała się do mnie idiotka próbująca naciągnąć mnie na PayPala. Macie jakieś pomysły, chcecie się zabawić, czy może jakaś baza danych jest gdzie warto takie maile/konta zgłaszać?

Pozdro

Data: 17.05.2020 09:55

Autor: Bronsky

Może mi to ktoś wyjaśnić- po co pisać w tytule sprzedam skoro jest to Portal na którym się sprzedaje produkty itp. Dla tych co siedzą za granicą czy na zagranicznych portalach też jest coś podobnego jak u nas że ktoś pisze że sprzeda w tytule? czy tylko u nas taki niedo jebanie umysłowe?

#olx

Data: 28.01.2020 07:13

Autor: Bronsky

ale bekę mam czytając ogłoszenia na olx że coś kosztowało np 20 tys złotych. Po uda piszą to- kogo to interesuje że nowe tyle kosztowało.

A druga sprawa to ludziska nie umieją pisać skrótu od słowa tysiąc – piszą tyś!!!!!! ja pierdole co za głąby

albo jeszcze zapis np 2000 tys zł :)

#olx

Data: 24.07.2019 21:45

Autor: Thanos

Szukam wlasnie używanego lapka (mocno budżetowa opcja). ehh, kochane #OLX. uwielbiam te ogłoszenia…

"stan bdb, naprawdę mało używany, taki-owaki, cud-miód, prawie jak nówka ze sklepu, bla, bla, bla… gorąco polecam!! sprzedaję na części (uszkodzona płyta główna)"

albo: "stan idealny, taki-siaki…" a na koncu: "jedyną wadą jest ta mała ryska zaznaczona na zdjęciach (nie działa wyświetlacz)"

ehh… ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ogromne zainteresowanie pokoikiem na balkonie. Będę wynajmował na dni, to się bardziej opłaca

Data: 07.06.2019 12:23

Autor: Mimo

donald.pl

Okazuje się, że ogłoszenie jest już nieaktualne, a zainteresowanie wynajmem przerosło oczekiwania właściciela. W rozmowie z Głosem Szczecińskim przyznaje, że z uwagi na ilość zapytań, zmieni taktykę i będzie wynajmował balkon nie na miesiąc, a na doby.

– Było takie duże zainteresowanie, że postanowiłem wynajmować balkon nie na miesiąc a na dni. To mi się bardziej opłaca. Za wynajęcie za dobę będę brał 30 zł. Jeśli ktoś nie ma gdzie się przespać i ma spędzić noc pod mostem, to zapraszam do siebie – mówi właściciel balkonu.

#cotusieodpierdala #olx #januszebiznesu