KE szykuje rewolucję fintechową. Coraz bliżej społeczeństwa bezgotówkowego i bez prywatności

Data: 18.09.2020 20:58

Autor: Borok

m.pch24.pl

Komisja Europejska szykuje rewolucję fintechową. Chce, by banki i inne instytucje finansowe, powszechnie udostępniały dane o klientach. Ma to pomóc w stworzeniu „szerszej otwartej przestrzeń finansowej” z nowymi usługami dla obywateli – tak wynika z projektu Strategii Finansowania Cyfrowego.

Realizacja strategii oznacza mocne wejście firm IT w branżę usług finansowych i pojawienie się wielu spekulatywnych instrumentów finansowych bez odpowiedniego zabezpieczenia. To także dalszy etap budowy społeczeństwa bezgotówkowego.

#NWO #finanse #eu #ue #europa #eurokolchoz

Doradca techniczny Microsoftu ostrzega przed paszportami biometrycznymi ID2020

Data: 08.09.2020 11:38

Autor: Piwniczak

nwk24.pl

Elizabeth Renieris, doradca techniczny projektu ID2020, który ma na celu dostarczenie tożsamości cyfrowej miliardom ludzi, zrezygnowała ze stanowiska. Uważa ona, że „paszport biometryczny” stwarza zagrożenia w zakresie swobód obywatelskich.

#chipowanie #4konserwy #nwo

Data: 02.09.2020 21:02

Autor: bananaplugs

California to jest mem który nigdy nie przestanie dawać lolcontentu. Scott (((Weiner))) przepchnął nową ustawę, która znosi obowiązek wpisywania pedofilów na ichniejszą listę przestępców seksualnych (będzie to teraz w gestii sędziego), jeśli różnica wieku między przestępcą i ofiarą wynosi mniej niż 10 lat.. ale tylko jeśli stosunek jest homoseksualny xD

To również ten sam senator który przepchał w Californii dekryminalizację świadomego zarażenia HIVem (nie jest to już przestępstwo a wykroczenie), co oczywiście spowodowało wzrost zarażeń w tamtym regionie

#lgbt #california #nwo

Światowe Forum Ekonomiczne o nowym wspaniałym świecie po pandemii

Data: 01.09.2020 06:30

Autor: Borok

m.pch24.pl

Inicjatywa Wielki Reset Światowego Forum Ekonomicznego poszukuje nowych pomysłów, aby wykorzystać „ten wyjątkowy moment w historii, spowodowany zakłóceniami w ekonomii, polityce i naszym codziennym życiu, by stworzyć nowe podejście do sposobu funkcjonowania naszych społeczeństw” – wskazuje Światowe Forum Ekonomiczne.

#NWO #covid1984 #ekonomia

Data: 01.09.2020 02:17

Autor: R20_swap

ale tak szcerze to wam powiem, że wolę się nie imać polityki na wykopie, czy bardziej boje się, że bana, bo i tak nie miałoby to sensu gdybym napisał jakkolwiek mądrze, do mądrych nie trzeba ;pisać mądrze a tych zawsze mało, bydło morze coś tam zrozumie i poprze,a moeracja wypierdoli, ale kurwa jaki yto sens, że siedzisz w takim szambie i boisz się plusknąć.

#wykop #polityka #zaburzenialudziowe #psychiatria #nwo

Zaczyna się. Irlandia rozpoczęła pilotażowy program tzw. paszportu zdrowia [EN]

Data: 31.08.2020 16:23

Autor: Enviador

youtube.com

W skrócie: żeby podróżować (albo móc wejść do budynków użyteczności publicznej), musisz mieć zainstalowaną na tel. specjalną aplikację, na której będzie dostępny Twój aktualny status testu na COVID. Będzie także info o tym czy jesteś zaszczepiony na COVID-19. Witamy w nowym, wspaniałym świcie.

#koronawirus #zajebanezwykopu #zdrowie #nwo #swiat #covid19 #irlandia #plandemia #orwell

Ekspert zdradza kulisy "pandemii" – śmiertelność z powodu Covid taka sama jak w wypadku grypy

Data: 26.08.2020 08:18

Autor: KonfederataRN

prawy.pl

Na łamach dwutygodnika „Najwyższy Czas" (pisma stojącego na zdecydowanie wyższym poziomie niż portal o tej samej nazwie) czytelnicy mieli okazje zapoznać się z ukazującym kulisy fałszywej pandemii artykułem dr fizyki Mariusza Błochowiaka, który pracował naukowo w Instytucie Maxa Plancka w Moguncji oraz instytucie badawczym SINTEF w Oslo.

#covid19 #covid1984 #NWO #zydostwo #bekazlewactwa

Data: 24.08.2020 17:05

Autor: PostironicznyPowerUser

to uczucie gdy prezydent 9mln niezależnego państewka striggerował całą szajkę #nwo poprzez zlekceważenie koronaświrusa co przelało czarę goryczy.

ps. wstyd mi za "nasze" rządy i media które od lat atakują sąsiada z którym powinniśmy mieć dobre stosunki. komu to jest na rękę? bo na pewno nie Polakom

#bialorus

"Państwa zostaną SPRYWATYZOWANE, nadchodzi BIEDA i ROZPACZ!"

Data: 20.08.2020 12:28

Autor: No_NWO

youtube.com

Jeżeli nie stawimy oporu globalistą, to będzie to koniec naszej wolności. Jeżeli ludzie nie będą świadomi tego co się teraz dzieje, to będzie po nas. Zostaniemy niewolnikami, będziemy robić co nam karzą, bo skorumpowane rządy na to się godzą.

Dlatego proszę was o udostępnianie tego video póki jeszcze można powiedzieć prawdę.

#nwo #zniewolenie #wolnoscslowa

Dr. Carrie_Madej | „Człowiek 2.0” | Pobudka dla świata | Polski lektor

Data: 20.08.2020 12:25

Autor: No_NWO

youtube.com

kolejna wypowiedź pani dr Carrie Madej o szczepionce na kowida firmy Moderna, nanotechnologii, genetycznej modyfikacji człowieka, transhumanizmie i o enzymie o wymownej nazwie lucyferaza.

Lucyferaza (lucifer oznacza ‘niosący światło’) to enzym katalizujący utlenianie lucuferyny, co łączy się z emisją światła występujący np. u świetlików. Dzięki lucyferazie będzie można odczytać dowód na przyjęcie szczepionki np. za pomocą aplikacji w telefonie (cyfrowy certyfikat, projekt ID2020).

„Dobrowolność” zaszczepienia w praktyce będzie znaczyła tyle, że w konsekwencji odmowy, człowiek będzie ograbiony z podstawowych praw, nie dostanie pracy, nie będzie mógł się leczyć, nie skorzysta z publicznych środków transportu, nie wjedzie własnym samochodem na autostradę, nie zrobi zakupów.

Warto pokazywać ten film niedowiarkom i budzić.

#nwo #szczepionki #id2020

Australia zamierza wprowadzić obowiązkowe szczepienia przeciwko koronawirusowi.

Data: 20.08.2020 11:58

Autor: No_NWO

polskatimes.pl

Australijski premier zapowiedział, że po wynalezieniu skutecznej szczepionki na koronawirusa zostanie ona obowiązkowo podana wszystkim mieszkańcom jego kraju. Australia jest aktualnie poligonem doświadczalnym to co stanie się wszędzie: kompletne zamkniecie kraju, usuwanie gotówki z obiegu i przymusowe szczepienia dla wszystkich.

#australia #pandemia #szczepionki #nwo

Prof. Bobińska: Covid-19 pokazał, że globalną gospodarką rządzą megakorporacje

Data: 19.08.2020 12:29

Autor: Borok

m.pch24.pl

Pandemia koronawirusa pokazała, że gospodarka globalna rozwija się w kierunkach wyznaczanych nie przez rządy, ale przez wielkie międzynarodowe korporacje. To ich interesy kształtują decyzje polityków i urzędników. Pisze o tym prof. Krystyna Bobińska z Instytutu Sobieskiego.

#gospodarka #covid19 #covid1984 #NWO #rzadswiatowy

Data: 16.08.2020 08:56

Autor: Ijon_Tichy

W nawiązaniu do kwestii postawionej przez jednego z kolegów – "dlaczego lewactwo europejskie tak usilnie walczy o to, by sprowadzać do Europy imigrantów, wpompować ich jak najwięcej i uprzywilejować?"

Chodzi tylko i wyłącznie o inżynierię społeczną na szeroką skalę. Jakiekolwiek inne powody, które podaje się w mediach, są tylko alibi i służą szantażowi emocjonalnemu, abyśmy łatwiej to zaakceptowali.

Obcy kulturowo i etnicznie imigranci są kolejną, jakże silną i liczną klasą społeczną "nowego proletariatu", która służy 1) rozmontowywaniu kultury, podważaniu norm społecznych, zasad kulturowych i spoiwa kulturowego (marksizm kulturowy) oraz 2) rozwarstwianiu społeczeństwa (metoda dialektyczna).

Rozwarstwienie społeczeństwa i stworzenie kolejnej klasy społecznej (kolejnej mniejszości) powoduje, iż ma ona swoje postulaty, odmienne od kultury dominującej roszczenia i potrzeby i walczy o nie, co przyczynia się do napięć, konfliktów interesów i ostatecznie kompromisów (Teza + antyteza = synteza). Społeczeństwo dominujące musi rezygnować ze swoich interesów, praw i norm kulturowych, ustępować pola mniejszościom pod groźbą bycia oskarżonym o faszyzm, nazizm lub jeszcze inne, wydumane izmy i fobie. Tym sposobem zdolność do samostanowienia europejskich nacji zastała ukatrupiona. Zdolność do konsolidacji wokół jakiejkolwiek wspólnej idei uniemożliwiona.

To jest główny cel mieszania kultur i ludów w Europie – zabicie suwerenności, uniemożliwienie samostanowienia i kontrola nad międzynarodowym, ogłupionym bydłem pozbawionym spoiwa kulturowego, bez jakiejkolwiek sensowniej idei.

#marksizm #marksizmkulturowy #inzynieriaspoleczna #NWO #imigranci

Data: 11.08.2020 10:34

Autor: Ijon_Tichy

Teoria spiskowa (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Podążajcie punktami aż do puenty, bo mam na końcu ciekawą teorię :)

Gdybym był środowiskiem odpowiedzialnym za politykę globalną i inzynierię społeczną, to taki plan bym zrealizował.

Wypuszczam spreparowanego w laboratorium koronawirusa.

1) Wirus jest tak opracowany, by w czasie przeprowadzania akcji sterroryzował psychicznie ludzkość, ale tak, żeby nie wymknął się spod kontroli – niezbyt groźny, ale trudny do opanowania (długi okres inkubacji, bezobjawowe przenoszenie z osoby na osobę).

2) Korzystając z lockdownu pandemii realizuję kilka celów politycznych, gospodarczych, inżynierii społecznej, a przy okazji testuję zachowania ludzi, tłumu. Robię próbę generalną i badania społeczne.

3) Wzbudzam w wielu ludziach sprzeciw i gniew z powodu nadmiernych restrykcji, niewspółmiernych do zagrożenia. Wielu ludzi zaczyna sceptycznie patrzeć na straszenie wirusem. Ludzie dzielą się na tych, którzy akceptują restrykcje wprowadzane przez władze i na tych, którzy stają się całkiem sceptyczni i (zupełnie słusznie) odrzucają panikę i nadmierne restrykcje, które nie dość, że ograniczają wolność, to rujnują gospodarkę i przynoszą szkody.

4) Następnie wypuszczam drugi szczep wirusa, który rzeczywiście jest bardzo groźny i zabija mnóstwo ludzi (gównie wrogów, którzy nie zaakceptowali restrykcji).

5) Od tej pory nie spotykam się z żadnym sprzeciwem i ludzie akceptują już wszystko – wszelkie restrykcje, ograniczenia wolności oraz szczepienia, opaski biometryczne, monitoring i śledzenie obywateli itd. Nikt już nie protestuje, a sceptycy są zdziesiątkowani. Od tej pory każdy, kto sprzeciwia się jakimkolwiek restrykcjom jest z automatu, przez wszystkich potępiony, a nawet zgodnie z prawem uciszany, prześladowany. Staje się wrogiem społecznym.

W ten sposób robię milowy krok w stronę zbudowania systemu totalitarnej, globalnej władzy i kontroli. New World Order.

Gdybym był środowiskiem odpowiedzialnym za politykę globalną, to taki plan bym zrealizował.

#plandemia #teoriespiskowe #covid1984 #nwo

Sprzedawcy będą pytać o choroby psychiczne

Data: 11.08.2020 09:40

Autor: malcolm

wprawo.pl

#koronawirus #koronawirusianie #nwo

"– Nie ma już takiej możliwości, że w sklepie klient, który jest przyłapany bez maseczki powie, że nie może nosić maseczki, bo ma przeciwskazania. Jest wskazana pewna wąska grupa chorób, która pozwala nam nie nosić maseczki. Wszystkie wskazania i instrukcje przekażemy do placówek handlowych – poinformował Wojciech Andrusiewicz, rzecznik Ministerstwa Zdrowia.

Ministerstwo Zdrowia szykuje instrukcję, w myśl której sprzedawca ma być uprawniony do odmowy obsługi osoby bez maseczki, jeśli nie ma ona zaburzeń psychicznych lub niepełnosprawności intelektualnej. Czy klienci mają spowiadać się sprzedawcom ze swojego stanu psychicznego? Ktoś tu faktycznie oszalał. I ten ktoś urzęduje w Ministerstwie Zdrowia. "

Zmiana przepisów ws. zakrywania nosa i ust to zagrożenie dla życia i zdrowia.

Data: 09.08.2020 22:12

Autor: malcolm

wprawo.pl

#koronawirus #szumowski #masoneria #nwo

Od soboty (8.08.2020) obowiązują nowe przepisy w sprawie zasłaniania nosa i ust. Z opublikowanego w Dzienniku Ustaw rozporządzenia Rady Ministrów z 7 sierpnia 2020 zniknął zapis zwalniający z tego obowiązku osoby, które nie mogą zakrywać twarzy ze względu na stan zdrowia. Został tylko zapis o całościowych zaburzeniach rozwoju, zaburzeniach psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim oraz trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa. Oznacza to, że od soboty, w ponad 30 stopniowym upale, usta i nos muszą zakrywać np. chorzy na astmę, POCHP, po zawałach, cierpiący na choroby serca, krążenia, ciśnieniowcy.

Nakaz nie dotyczy wyłącznie pomieszczeń zamkniętych. Dotyczy również dróg i placów, cmentarzy, parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych, ogrodów zabytkowych, plaż, miejsc postoju pojazdów i parkingów leśnych o ile nie zostanie zachowana odległość co najmniej 1,5 m od przebywających w tych miejscach osób. W powiatach, które minister Szumowski już zakwalifikował lub zakwalifikuje w przyszłości jako „czerwone”, nakaz zasłaniania nosa i ust obowiązuje w przestrzeni publicznej bez względu na dystansowanie.

Data: 06.08.2020 07:41

Autor: Ijon_Tichy

Dzień dobry.

Ładnie nas tresują. Regularnie i metodycznie smagają batem, przyzwyczajając do posłuszeństwa pod groźbą kar i wykluczenia z łańcucha handlu i usług.

Szumowina, tfu, Szumowdki ostro grozi, że jeśli nie będziesz miał maseczki, to nie będziesz mógł wejść do sklepu i innych miejsc, nie będziesz mógł nic kupić, czy sprzedać.

Żeby pchnąć plan naprzód już odbywa się globalna tresura pod kątem ZNAMIENIA BESTII. Ale spokojna głowa chrześcijanie – to i wiele innych rzeczy musi się stać, jak było przepowiadane przez proroków.

#nwo #covid1984 #plandemia #koronaswirus

Przywódcy „wystrugani z banana” i „trzecia droga”

Data: 07.07.2020 08:02

Autor: Boewulf

pch24.pl

Słynne powiedzenie publicysty Stanisława Michalkiewicza o „naszych umiłowanych przywódcach wystruganych z banana” znajduje zastosowanie w odniesieniu do wielu liderów na całym świecie. To szersze zjawisko sprawiające, że – niezależnie od tego, kto by rządził – odnosi się wrażenie jakbyśmy zmierzali w jednym, wyznaczonym z góry kierunku.

#lewactwo #polityka #nwo

Data: 07.07.2020 07:46

Autor: Ijon_Tichy

Krótka refleksja przed pracą na temat "kolosa na nogach z żelaza i gliny".

Tak jak rozważałem w poprzednim wpisie, można przyjąć taką interpretację tego proroctwa, iż stopy z żelaza i gliny, które reprezentują ostatnie imperium, odnoszą się do współcześnie budowanego, multikulturowego, niespójnego świata pełnego wewnętrznych napięć i sprzeczności. Świat taki, aby tworzył pozory całości musi być opanowany narastającym systemem kontroli, inwigilacji, prania mózgu i coraz silniej odczuwanego totalitaryzmu. (przypomnienie poprzedniego wpisu: https://www.lurker.pl/p/tD4SugiNn ).

przyjmując taką wersję interpretacji można stwierdzić, że ostatni system rządów światowych (przedstawiony jako glina z żelazem posągu z księgi Daniela) od wielu lat rósł w siłę i pracował nad świadomością mas ludzkich i opracowywał system władzy nad umysłami i sercem całych społeczeństw, potężnych mas ludzkich. Stosował szeroko zakrojoną, wielotorową propagandę rozmontowywania systemu kulturowego i budowania nowej tożsamości masowej, która ułatwiałaby budowanie totalitarnego systemu multikultorowego.

Planowo i celowo doprowadził i wciąż doprowadza do totalnego upadku zasad moralnych, poczucia estetyki, norm, świadomości obywatelskiej, wartości rodzinnych, wiary i wszystkiego, co tylko mogłoby spajać społeczeństwa i grupy ludzkie w całość.

Rozpad kościołów i degradacja kościołów, wyrugowanie ich z przestsrzeni, jątrząca się irracjonalna nienawiść do chrześcijan jest efektem tego, co dzieje się ogólnie ze społeczeństwem tzw. postmodernizmu, ponowoczesności. A dzieje się dokładnie to, co zamierzono i skrzętnie opracowano w ciele zarządzającym rządzącej światem bestii, ośmiornicy ośmiornic, która rozciągnęła swoje macki nad światem współczesnym i dotyka tymi mackami każdej dziedziny ludzkiego życia.

Ja określam to bardzo ogólnikowo terminem "marksizm kulturowy", żeby było to łatwiejsze do pojęcia i przełknięcia w rozmowach z niektórymi ludźmi, którzy nie mają pełnej wiedzy i zrozumienia. Bo ten plan socjologicznego spustoszenia w duszach w ogromnej mierze realizuje się w obrębie różnych mutacji idei Marksa i Engelsa.

W rzeczywistości jednak za tym stoi dosłownie idea lucyferiańska, czysty satanizm i idee totalnego buntu przeciw wszystkiemu, co reprezentuje sobą Jezus Chrystus, przeciw Bogu oraz żarliwe pragnienie wąskiej grupy dominującej, która ma wszelkie fizyczne środki do tego, by ujawnić od dawna wzmacnianą, nihilistyczną, diaboliczną dominację nad światem.

#nwo #multikulturalizm #totalitaryczm #marksizmkulturowy #lewactwo #satanizm #postmodernizm #chrzescijanstwo #proroctwo

Data: 04.07.2020 12:18

Autor: Ijon_Tichy

Ależ tutaj dziś panuje klęska nieurodzaju! Od 9 godzin zero wpisów na mikro. Dlatego poczynię na szybko wpis. Uważam, że dla każdego człowieka może to być ciekawostką, czy to dla wierzącego, czy dla ateisty, białego, czarnego, cygana, geja i heteroseksualisty, dla lewaka i prawaka :)

Wystarczy potraktować to jako ciekawostkę, bez ideologicznych uprzedzeń. Będzie to interpretacja proroctwa.

~~~~~~~~~~~~~~~~POWRÓT KRÓLA~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

– Kolos na glinianych nogach – "ktoś lub coś, co tylko z pozoru jest wielkie i potężne, ale w rzeczywistości jest słabe i bliskie rozpadu lub klęski". Powiedzenie zaczerpnięte jest z księgi Daniela, a dokładnie z proroczego snu króla babilońskiego – Nabuchodonozora. Proroctwo powstało prawie 600 lat przed narodzinami Jezusa Chrystusa.

W proroczym śnie król widział kolosa zbudowanego z różnych materiałów: głowa ze złota, srebrna pierś i ramiona, brzuch i lędźwie z brązu, nogi z żelaza oraz stopy z żelaza pomieszanego z gliną.

Poszczególne partie kolosa reprezentują kolejno następujące po sobie mocarstwa światowe. Ostatnim z nich ma być mocarstwo reprezentowane przez stopy zbudowane z żelaza zmieszanego z gliną. Czyli z czegoś mającego cechy mocy i siły (żelazo) ale połączonego z czymś co nie tworzy żadnej spójnej całości i musi się rozpaść (glina). Żelazo z gliną nigdy nie stworzy trwałej całości.

Według proroctwa w pewnym momencie dziejów w ostatnie imperium, czyli stopy z żelaza i gliny, uderzy skała oderwana z góry Syjon – jest to symboliczna reprezentacja Chrystusa. Zatem w czasie trwania imperium "żelaza zmieszanego z gliną" Chrystus ma powrócić na Ziemię i zlikwidować ostatni krwiożerczy totalitaryzm w dziejach upadłej ludzkości.

Proroctwo bywało interpretowane różnie, ale nic nigdy nie pasowało do rysopisu i nie miało tak wyraźnego powiązania treściowego z innymi proroctwami Biblii, jak współczesność – czyli dziś budowana ideologia multikulturowego, globalistycznego, totalitarnego supermocarstwa na całej kuli ziemskiej. Nigdy wcześniej w dziejach ludzkości nie istniały warunki totalitaryzmu nad całym globem, który opleciony siecią kontroli finansowej (banki), instytucji międzynarodowych (ONZ, WHO, NATO itd.), sieci propagandowej (media w "każdym domu") oraz technologii oplatającej kontrolą i inwigilacją każdy zakamarek globu (sieć satelitów, GPS, telefonia, internet bezprzewodowy itd.).

Świat na siłę jest spajany w multikulturową całość, ale dzieje się to poprzez wojny, niszczenie gospodarcze, propagandę, wyniszczenie ideologiczne, celowe prowokowanie mieszania etnicznego i kulturowego ludności (wojny idei i konflikty cywilizacji) pranie mózgów szerokich mas ludzkich, wpajanie ludziom sowieckiej mentalności, przymus, ideologie, inżynierię społeczną, przejmowanie kontroli nad obywatelami, ograniczanie praw, budowanie sieci kontroli totalnej i inwigilacji na skalę absolutną.

To po prostu jest budowanie spójności na siłę – tylko totalitarną inwigilacją i kontrolą da radę utrzymać w ryzach coś tak różnorodnego i wręcz wewnętrznie się wykluczającego w wielu miejscach. Dlatego całkiem sensowne jest zinterpretowanie współczesności jako powstające mocarstwo reprezentowane jako pomieszanie gliny z żelazem.

Ludzie niewierzący mogą potraktować te informacje jako pewną ciekawostkę o pewnej interpretacji proroctw wśród chrześcijan. Natomiast wierzący chrześcijanie, którzy znają proroctwo, mają prawo oczekiwać, iż wkraczamy w ostatni etap biblijnej opowieści o upadłej ludzkości. Pamiętajmy jednak, że to tylko interpretacja. Proroctwa nie informują nas ile ten etap ma trwać. Można jednak wyczytać o znakach, które będą wskazywać na "dojrzewanie" upadłego świata do czasu jego końca.

#chrzescijanstwo #ciekawostki #proroctwo #biblia #nwo #globalizm #wojnaidei #multikulti

Data: 25.06.2020 07:49

Autor: Ijon_Tichy

Czołem wrogowie ludu, wita wast zapluty karzeł reakcji!

Krótkie przypomnienie początków piekielnego kalendarium wprowadzania Rządu Światowego, zaczerpnięte od pana Henryka Pająka z książki pt.: "Lichwa – rak ludzkości". Brzmi jak w miarę dokładny opis również dziś realizowanej rewolucji antykulturowej, jaką obserwujemy wokół nas.

"Cel ten rozpisali na następujące kierunki totalnej destrukcji w świecie chrześcijańskim. Jest ich wszystkich siedem, lecz każdy zaczyna się od słów: "zniszczenie", „likwidacja":

– Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.

– Likwidacja postaw patriotycznych.

– Likwidacja własności prywatnej /późniejszy komunizm Marksa/.

– Likwidacja prawa dziedziczenia własności.

– Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.

– Zniszczenie wszelkich religii /poza judaizmem/.

– Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.

To cele dokładnie pokrywające się z odwiecznym programem masonerii wszystkich rytów i programem rodzącego się wówczas teoretycznego komunizmu. Dzieło niszczenia zacząć należy od "nadbudowy", czyli kanonu wartości chrześcijańskich; etycznych, moralnych, solidaryzmu rodzinnego i narodowego. Dopiero potem nastąpi ostateczne uderzenie w państwo, własność prywatną, etc, z zastosowaniem przemocy i terroru, którego preludium stanie się Rewolucja Francuska 1789 roku…"

#nwo #globalizacja #masoneria #marksizm #neomarksizm #rewolucjakulturowa

Data: 22.06.2020 08:46

Autor: Ijon_Tichy

Dziś istnieje zagrożenie – uwaga!– MINIMUM DALTONA, czyli globalnym OZIĘBIENIEM. Drastycznym spadkiem temperatur ze względu na kaprys Słońca, naszej gwiazdy, która od kilku lat wykazuje znacznie zmniejszoną aktywność.

Klimat jest żywy i zawsze, ale to zawsze się zmienia i zawsze na przestrzeni dziejów można było mówić, że oto mamy anomalie klimatyczne. Jeszcze ZALEDWIE kilkanaście tysięcy lat temu pół kuli ziemskiej znajdowało się pod lodem, który miał grubość liczoną w KILOMETRACH! To było naprawdę niedawno temu. Pamiatką po tym niedawnym zlodowaceniu są na przykład polskie góry i jeziora.

A potem temperatury znacznie się podwyższyły i czapa lodowa względnie gwałtownie zniknęła i nikt mi nie wmówi, że kilkanaście tysięcy lat temu prymitywni ludzie ogniskami zrobili globalne ocieplenie. Wcześniej, przed ta epoką było globalne ocieplenie i ziemia była jedną wielką "szklarnią" z ogromnymi rejonami o klimacie z upałami. Były czasy, że na biegunach rosły lasy.

Takie cykle oziębień i ociepleń są czymś normalnym i było ich wiele w historii Ziemi.

#globalneocieplenie #nwo #newage #inzynieriaspoleczna

Data: 21.06.2020 21:39

Autor: Monte

Jest sobie taki "artysta" Cleon Peterson, który tworzy charakterystyczne obrazy: czarne postacie które mordują, dekapitują, wieszają, defekują się na białe postacie. Czarne postacie gwałcą i mordują również białe kobiece postacie. Wrzucam w komentarzu sklejke z jego prac. No można powiedzieć sobie, że jakiś chory lewus chce być edgy – tylko, że tu historia się nie kończy.

Maxi Edmond de Rothschild członek najbogatszej żydowskiej rodziny na tej planecie, szczyt finansjery – zatrudnił tego "artyste" by wymalował mu tak jacht. Źródło forbes:

https://www.forbes.com/sites/tmullen/2017/09/21/rothschild-trimaran-catapults-edgy-la-street-art-to-the-high-seas/

Tu chwali się na tweterze współpracą z Rotschildami:

https://mobile.twitter.com/cleonpeterson/status/848944595203502080

Jego praca jest namalowana pod wieżą Eiffla jest to pierwszy w historii mural na tej wieży:

#whitelivesmatter #4konserw #altright #blm #finansjera #sztuka #whitegenocide #bialeludobojstwo

#bekazlewactwa #nwo

Data: 05.06.2020 08:02

Autor: Ijon_Tichy

SPISEK

W abstrakcie patentu Microsoft o wymownym numerze 2020 060606 czytamy:

Aktywność ludzkiego ciała związana z zadaniem dostarczonym użytkownikowi może być wykorzystana w procesie wydobywania (mining) systemu kryptowalutowego. Serwer może stworzyć zadanie dla urządzenia użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika lub zawarty w nim może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może sprawdzić, czy dane aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane aktywności ciała są zweryfikowane.”

Dalej podano, że „Niektóre przykładowe wdrożenia niniejszego systemu mogą wykorzystywać aktywność ludzkiego ciała związaną z zadaniem dostarczonym użytkownikowi podobnie jak rozwiązywanie zadań „wydobywania” w systemach kryptowalutowych. Na przykład w procesie wydobywania można wykorzystać falę mózgową lub ciepło ciała emitowane przez użytkownika, gdy wykonuje on zadanie dostarczone przez dostawcę informacji lub usług, takie jak oglądanie reklamy lub korzystanie z niektórych usług internetowych. Zamiast ogromnej pracy obliczeniowej wymaganej przez niektóre konwencjonalne systemy kryptowalut, dane generowane na podstawie aktywności ciała użytkownika mogą być dowodem pracy, a zatem użytkownik może nieświadomie rozwiązać trudny obliczeniowo problem. Odpowiednio, niektóre przykłady wdrożenia niniejszego systemu mogą zmniejszyć energię obliczeniową potrzebną dla procesu wydobycia, a także przyspieszyć proces wydobywania.”

Systemy, metody i aspekty sprzętowe odczytywanych komputerowo nośników danych są tutaj zapewnione dla systemu kryptowalutowego wykorzystującego dane z aktywności ludzkiego ciała. Zgodnie z różnymi przykładami wdrożenia niniejszego systemu, serwer może zapewnić zadanie urządzeniu użytkownika, które jest komunikacyjnie połączone z serwerem. Czujnik komunikacyjnie sprzężony z urządzeniem użytkownika lub zawarty w nim może wyczuwać aktywność ciała użytkownika. Dane dotyczące aktywności ciała mogą być generowane na podstawie wykrytej aktywności ciała użytkownika. System kryptowalutowy połączony komunikacyjnie z urządzeniem użytkownika może sprawdzić, czy dane aktywności ciała spełniają jeden lub więcej warunków określonych przez system kryptowaluty, i przyznać kryptowalutę użytkownikowi, którego dane aktywności ciała są zweryfikowane.”

Urządzenie użytkownika może obejmować dowolne urządzenie zdolne do przetwarzania i przechowywania danych / informacji oraz komunikacji za pośrednictwem sieci komunikacyjnej. Na przykład urządzenie użytkownika może obejmować komputery osobiste, serwery, telefony komórkowe, tablety, laptopy, urządzenia inteligentne (np. Inteligentne zegarki lub inteligentne telewizory).”

#spisek #czipowanie #nwo #kryptowaluty #znamiebestii #666

http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/060606_microsoft_i,p310835743

Data: 02.06.2020 03:05

Autor: Ijon_Tichy

Napisałem się co niemiara, więc podpinam się do tego wpisu: https://www.lurker.pl/p/kYEDVJMYt i robię z mojego komentarza dotyczącego Władcy Pierścieni osobny wpis.

@Forgotten, Fajne przemyślenia, trafne. Też takie przemyślenia miałem o Władcy Pierścieni po wielokrotnym obejrzeniu filmu, bo książki nie czytałem xD

Ale mój brat miał fazę mocną na Tolkiena i wygrywał nawet jakieś konkursy z wiedzy o tym wszystkim, łącznie z językiem elfów… Więc robiąc nie jeden raz maratony z trylogią filmową LOTR, to z bratem dużo na ten temat rozmawiałem. Minęło kilkanaście lat… Ale ten czas mija….

Choć do tego rodzaju przemyśleń ja mam jeszcze inne spostrzeżenia. Myślę, że ta opowieść ma kilka płaszczyzn interpretacji i może sobie wmawiam, bo mam na tym punkcie konika, ale wszystko wiedzące oko Saurona narzuca się jako aluzja do tego oka Lucyfera na szczycie piramidy…. #nwo #newage #oswiecenie #iluminacja #iluminaci

Może się mylę, ale myślę, że warto wziąć to pod uwagę. Wielkie, diabelskie, płonące ślepie "wszystko wiedzące" na szczycie wieży aż się narzuca do interpretacji jako masońskie zło wprost z autoprezentacji na banknocie jednodolarowym 乁(ツ)ㄏ

Data: 29.05.2020 08:45

Autor: Ijon_Tichy

W odpowiedzi na request @Monte chcę umieścić wpis na temat "Protokołów Mędrców Syjonu".

Jest to bardzo ciekawy temat, historia totalnie, wręcz wyśmienicie ugruntowana w faktach, lecz jej przyjęcie od odbiorcy wymaga odpowiednich zasobów wiedzy, a ode mnie wmaga obszernego opisu, a przecież na portalu typu Lurek niewielu ludziom chce się czytać rozległe wpisy.

Czytałem protokoły kilka razy, więc wiem, że opracowanie tego bedzie mnie kosztować sporo cennego czasu.

Dlatego chęć przedstawienia tego arcyciekawego tematu walczy we mnie ze świadomością tego, że być może jedna osoba to przeczyta w całości. Kalkulując – nie jest to zachęcające, ale zrobię to.

Pytanie brzmi: czy mam to opracować w formie jednego wpisu, czy podzielić na porcje i wrzucać od czasu do czasu?

Edit: Do wpisu załączyłem bardzo, ale to bardzo adekwatny obraz.

#pytanie #nwo #spisek #rzadswiatowy #globalizacja #syjonizm #marksizmkulturowy #marksizmt

Data: 24.05.2020 15:13

Autor: Ijon_Tichy

CZASZKI I PISZCZELE

Z dumą popełniam plagiat chyba z Henryka Pająka (?) o Nowym Porządku Świata. Znalazłem w starych plikach na komputerze. Nie wiem, gdzie to napisał :D

Władcy świata nie są niewidzialni. To grupa kilkudziesięciu najbardziej wpływowych, najważniejszych graczy globalnych sprzęgniętych wspólnotą celów i nieprzeniknioną pajęczyną powiązań funkcyjnych – oficjalnych i nieporównanie ważniejszych koneksji tajnych. Ich siłą jest ta właśnie dwoistość wpływów – funkcji oficjalnych stanowiących zaledwie przykrywkę tajnych wpływów. Zdradza ich tylko jedna prawidłowość: istnieją w kilku światowych najbardziej wpływowych strukturach, niemal zawsze pozarządowych, zwłaszcza fundacjach, a jest ich np. w Stanach Zjednoczonych ponad 40.000. wystarczy dociekliwa penetracja personalna jednej z najważniejszych pozarządowych agend, a wtedy ta nić Ariadny będzie się snuć w nieskończoność, przechodzić z jednej do drugiej organizacji, „instytutu";, „fundacji";. Otrzymujemy wtedy potwierdzenie, że stanowią one zwartą całość, jedną gigantyczną ośmiornicę ośmiornic; precyzyjnie zazębiający się mechanizm.

Wszyscy prezydenci USA w XX w aż Dotąd byli iluminatami spod znaku Czaszki i Piszczeli. Rzecz w tym, że spiskowcy z Globalnej Sieci Zniewolenia regularnie uprawiają magię, okultyzm, kabałę i satanistyczne praktyki. Ich świadomość jest przeniknięta rytualną alchemią, recytacjami mantr, słów siły, potęgi. To zarazem słowa – szyfry chroniące ich od wścibskości profanów spoza obszaru tajnego języka symboli. Niejaka Ruth Miller w książce „Mistyczne początki Stanów Zjednoczonych /The Mistical Origin of the Unitet States/ informowała, że tajne stowarzyszenia zapoczątkowały nową naukę zwaną symbologią, w której wtajemniczeni maskują swoją filozofię i cele. Np. prezydent USA George Bush (Iluminat) senior w swoich wypowiedziach jak mantrę powtarzał frazę o „tysiącach punktów świetlnych i o tym, żeby być punktem świetlnym, etc… Cóż to oznacza? Alice Bailey, satanistyczna okultystka, autorytet na miarę Alberta Pikę w masonerii, w książce „Discipleship in A New Age", nakazuje adeptom okultyzmu powtarzanie następującego zaklęcia: Jestem punktem świetlnym potężnego światła. Jestem iskrą ofiarnego Ognia

Ta satanistka naucza, że punkty świetlne odnoszą się tylko do ludzi tworzących elitę okultystycznej władzy, zwanej Nową Grupą Sług Światła. Zdaniem tych „Sług Światła" jest: "…Wyprowadzenie ludzkości z ciemności przebrzmiałego chrześcijaństwa i wyblakłego nacjonalizmu w jasny i połyskliwy Nowy Porządek Świata." Teraz już nam pojaśniało w głowach. To jednak „jasność" całkiem banalna. Cokolwiek by nie robili, jakich zaklęć używali w swoim wewnętrznym slangu – zawsze wychodzi na jedno i to samo: na walkę z przebrzmiałym chrześcijaństwem i wyblakłym nacjonalizmem!

#newage #nwo #spisek #okultyzm #satanizm

Data: 22.05.2020 08:54

Autor: Ijon_Tichy

~~POSTĘP~~

Marksizm a ludobójstwo – rzezie narodów wpisane w idee marksistowskie.

Jakże często środowiska "postępowców" rzucają swoje hasła – "przyszłość, zmiany, postęp!" Postępowo jest przesiąknięte marksistowskim rakiem ludzkości. Wszak od samych ojców założycieli tych właśnie idei, którymi żyje dzisiejsza lewica światopoglądowa, pochodzi powiedzenie: "Przyszła wojna światowa spowoduje, że z powierzchni ziemi znikną nie tylko reakcyjne klasy i dynastie, lecz całe reakcyjne narody. I będzie to postęp." – Karol Marks." oraz" Następna wojna światowa spowoduje zniknięcie z powierzchni ziemi całych narodów reakcyjnych. To także będzie postęp." – Fryderyk Engels.


~~ Znalazłem ten tekst w pliku na swoim e-mailu. Stworzyłem tekst kilka lat temu na podstawie czytanej książki i nie pamiętam skąd go mam, czy to fragmenty z książki H. Pająka, czy Krajskiego? Nie wiem, już nie pamiętam, dlatego czynię "plagiat" xD ~~


Zapraszam do lektury.

Marks i masoneria lluminatów, która jak już wiemy – zamówiła u niego „Manifest Komunistyczny" jako pierwowzór późniejszego „Mein Kampf" Hitlera, rozumieli przez wrzenie rewolucyjne ludobójczą rzeź narodów słowiańskich, bo zarówno Marks jak i Hitler mieli oczy zwrócone wyłącznie na wschód, jako poligon tych wojen. Tam właśnie, na wschodzie, mieszkała rasa niższa, ta właśnie „słowiańska hołota". Marks zapowiadał: Przyszła wojna światowa spowoduje, że z powierzchni ziemi znikną nie tylko reakcyjne klasy i dynastie, lecz całe reakcyjne narody. I będzie to postęp.

Cytujący tę wypowiedź Marksa, R. Wurmbrandt, słusznie dał swojej książce tytuł: „Marks i Szatan". Tak, był to od początku do końca plan szatański, antyludzki; Zło skondensowane do maksimum; paroksyzm nienawiści do chrześcijańskich gojów. Fryderyk Engels wtórował Marksowi posługując się tym samym zwrotem o „narodach reakcyjnych: Następna wojna światowa spowoduje zniknięcie z powierzchni ziemi całych narodów reakcyjnych. To także będzie postęp. Oczywiście nie będzie mogło się to dokonać bez zdeptania niektórych delikatnych kwiatów narodowych. Lecz bez gwałtu i bez braku litości nie da się w historii osiągnąć niczego.

H. Heine, przyjaciel Karola Marksa, znany jako poeta „niemiecki". Pisał on już w 1842 roku w piśmie „Franzosische Zustande"; w wizji, którą musielibyśmy uznać za wizjonerską, wręcz nadprzyrodzoną, gdybyśmy już nie wiedzieli, że Iluminat Heine po prostu ujawniał gotowy do realizacji plan rewolucji światowych na rzecz budowy Nowego Porządku Świata: Komunizm jeszcze nie ukazał się, ale przyjdzie potężny, władczy i bezinteresowny jak myśl; utożsami się z dyktaturą proletariatu. Będzie to pojedynek straszny. Czym się to zakończy? To wiedzą tylko bogowie… którzy znają przyszłość. My tylko wiemy, że komunizm będzie strasznym bohaterem, dla którego jest zarezerwowana rola magiczna choć przejściowa w tragedii modernej /modernistycznej – i tylko czeka na rozkaz, aby wejść na scenę. Stąd też nigdy nie spuścimy z oka tego aktora i kiedyś będziemy komentować sekretne próby, przez które przygotowuje się jego „debiut"… Wojna francusko – niemiecka będzie tylko pierwszym aktem wielkiego dramatu, drugim aktem będzie wojna europejska, a następnie rewolucja powszechna, wielki pojedynek między proletariatem i arystokracją, znikną narody i religie, pozostanie tylko jedna ojczyzna, jedna wiara, życie szczęśliwe na ziemi.

#marksizm #wojnaidei #ludobojstwo #nwo

Czym jest ADRENOCHROM? Diabelski narkotyk elit!

Data: 15.05.2020 00:05

Autor: raptor

youtu.be

Chciałbym przedstawić Ci czym jest substancja o nazwie adrenochrom, która ma być zażywana jako narkotyk przez przedstawicieli elit, i jak się go produkuje.

Temat wywołuje olbrzymie kontrowersje i takież samo zaszokowanie opinii publicznej. Jego prezentacja jest możliwa dzięki ograniczeniu cenzury internetu, które miało miejsce w marcu 2020 roku.

Jest to materiał przeznaczony tylko dla ludzi o mocnych nerwach, osobom nadwrażliwym stanowczo odradzam zapoznawanie się z nim.

#swiat #ciekawostki #nwo

Data: 14.05.2020 06:00

Autor: Ijon_Tichy

Moje dzieci są szczepione i uznaję dobrodziejstwo szczepień. Jednak szaleńcem lub naiwniakiem jest ten, kto zaufa szczepieniom bez refleksji. Jednym z przykładów są szczepionki od Billa Gatesa, który zasłynął z oficjalnych wypowiedzi, w których z entuzjazmem wyraża nadzieję, że m.in. opracowanie odpowiedniej szczepionki może zredukować populację na kuli ziemskiej o 10-15% (SIC!), prowadzi intensywną i kosztowną działalność na rzecz depopulacji przy pomocy wszelkich dostępnych mu środków, a przeciw niemu pada mnóstwo oskarżeń, m.in. o zbrodnię przeciw ludzkości, np. to: https://conservativeus.com/white-house-petition-to-investigate-bill-and-melinda-gates-foundation-for-crimes-against-humanity-surpasses-quarter-million-signatures/

Zatem mój pogląd jest RACJONALNY – uznaję szczepienia i stosuję je na sobie i własnych dzieciach, ale nie ufam bezkrytycznie. W świetle informacji stwierdzam, że człowiekiem niedoinformowanym, lub głupcem, albo szaleńcem jest ten, kto ufa temu bezkrytycznie. Także i tutaj należy odsiać ziarno od plew.

Ps.

Są teorie spiskowe, które są czystym szaleństwem, na przykład płaska Ziemia, lub teoria o reptilianach – to idiotyzm wpleciony przez jakiś margines głupców.

Faktem natomiast jest istnienie piramidalnie zbudowanej struktury władzy, która nieformalnie i poza procesem demokratycznym ma decydujący wpływ na politykę światową, globalne przemiany społeczne, a docelowo na sukcesywne formowanie się ponadnarodowego rządu światowego. Faktem jest to, iż rolę pożytecznych idiotów w realizacji tego planu jest między innymi masoneria. Niedostrzeganie tych faktów wynika z ignorancji.

Mieszanie do tego bzdur w stylu reptilian ma na celu ośmieszenie prawdy. To zabieg propagandowy.

#szczepienia #teoriespiskowe #spisek #nwo

Data: 05.05.2020 13:29

Autor: R20_swap

Konferencje na Fidżi i Malediwach, sute dotacje od aborterów, fundacji Gatesów, George’a Sorosa i koncernów farmaceutycznych. W zamian promocja aborcji, ideologii LGBT, środków poronnych, szczepień i tabletek antynikotynowych. Tak działa Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).

#mafia #who #nwo

Data: 19.04.2020 17:33

Autor: Ijon_Tichy

Szokujące fakty na temat szczepionek Billa Gatesa.

Wielu Amerykanów uważa, że Bill Gates i jego szczepionki, to zagrożenie, dlatego wystosowali petycję do Białego Domu wzywającą do przeprowadzenia śledztwa w sprawie Fundacji Billa i Melindy Gatesa w sprawie „zbrodni przeciwko ludzkości” i „nadużyć medycznych”. Petycja zyskała w krótkim czasie aż 265 878 podpisów zainteresowanych obywateli, prawie trzykrotnie więcej niż liczba wymagana do uzyskania odpowiedzi od Białego Domu.

Część treści petycji:

"Szczepionki służą Billowi Gatesowi jako strategiczna filantropia, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo szczepionkowymi kartami identyfikacyjnymi) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną – która jest ostrzem korporacyjnego neoimperializmu. Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat dzięki technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem zwykłych, mniejszych ludzi.

Obiecując wyeliminować polio za pomocą 1,2 miliarda dolarów, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Radą Doradczą (NAB) i zlecił 50 szczepionek przeciw polio każdemu dziecku poniżej 5 roku życia. Indyjscy lekarze obwinili fundację Gatesa o niszczycielski szczep szczepionkowy epidemii polio, która doprowadziła do sparaliżowania 496 000 dzieci w latach 2000–2017. W 2017 r. rząd Indii cofnął program szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa i jego kumpli z NAB. Wskaźniki porażenia polio gwałtownie spadły.

W 2017 r.Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że ​​globalna eksplozja polio jest głównie szczepem szczepionkowym, co oznacza, że ​​pochodzi ona z programu szczepionek Gatesa. Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 r. ¾ globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.

W 2014 r. Gates Foundation sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez GSK i Merck, na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii. U około 1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności. Siedmiu zmarło. W dochodzeniach rządu indyjskiego stwierdzono, że badacze finansowani przez Gates popełnili wszechobecne naruszenia etyczne: wywieranie presji na wrażliwe wiejskie dziewczyny na proces, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom. Sprawa znajduje się teraz w Sądzie Najwyższym kraju.

W 2010 r. Gates Foundation sfinansowała badanie eksperymentalnej szczepionki GSK na malarię, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe na 1048 z 5049 poddanych szczepionce dzieci".

https://conservativeus.com/white-house-petition-to-investigate-bill-and-melinda-gates-foundation-for-crimes-against-humanity-surpasses-quarter-million-signatures/

#koronawirus #szczepionki #depopulacja #zbrodnia #nwo

SZCZEPIONKA the BILLA

Data: 17.04.2020 21:44

Autor: Piwniczak

youtu.be

Mimo, że nie jestem antyszczepionkowcem to coś mi tutaj bardzo śmierdzi. Bill pare lat temu przewidział epidemię wirusa z grupy sars. Za niedługo spełniła się przepowiednia. Głośno mówił o ograniczeniu liczby ludności i o przeludnieniu. Przymusowo testował na ludziach z afryki i indii niezbadane szczepionki, które wywoływały bezpłodność i polio. Teraz przeznaczył kilka milionów $ na budowę fabryk szczepionek na covid19. Rządy czekają na te szczepionki zamiast sprowadzić z Brazylii lek, który podobno jest skuteczny blisko w 100%. Plus udziały billa w projekcie cyfrowej tożsamości i programie szczepień (id2020)

#przegryw #teoriespiskowe #nwo #id2020

Data: 17.04.2020 11:07

Autor: Ijon_Tichy

W 2009 roku 1% najbogatszych ludzi na świecie posiadało 44% globalnego bogactwa. Cztery lata później, w 2014 roku było to już 48%, a w 2016 r. aż 50%. Właścicielami tego bogactwa są gromadzące je od pokoleń rodzinne dynastie. Wiele mówiący jest fakt, że żadna z rodzin należących do finansowej elity nie sprawuje formalnej władzy politycznej, a pomimo tego uwaga historyków, politologów, dziennikarzy skupia się na polityce i politykach.

Otóż pod kontrolą tych rodów są wszystkie główne ośrodki kształtujące świadomość społeczną, kontrolujace informacje, media, przemysł rozrywkowy, a nawet główne ośrodki akademickie, które narzucają narrację na cały nasz krąg cywilizacyjny i nie tylko. Pod ich kontrolą są wszystkie główne międzynarodowe instytucje oraz mnóstwo marionetkowych polityków i działaczy publicznych wysokiego szczebla.

Oni zaś pozostają za kurtyną. To są absolutnie niezaprzeczalnie fakty.

#banksterzy #elity #nwo #redpill

Data: 16.04.2020 10:03

Autor: Ijon_Tichy

Jak możesz zostać pozbawiony prawa do posiadania własności prywatnej?

Kiedyś wystarczył jeden dekret narzucony przez Lenina, Trockiego, Stalina i to, co było twoje, przestawało być twoje. Dziś wcale nie musi się to odbyć w taki sposób, choć nie jest to wykluczone.

Dziś coraz częściej pojawia się zupełnie na serio pomysł (na szczeblu rządowym!), by bank mógł przejąć twoje pieniądze, jeśli będzie zagrożony bankructwem.

Państwo polskie kosi twoje prywatne pieniądze z OFE – TWOJE PIENIĄDZE! TWOJĄ WŁASNOŚĆ. I nic nie masz do gadania. Setki prywatnych miliardów złotych przechodzą na własność państwa.

A więc państwo od tak może jednym susem zabrać mi moje święte prawo własności, wolności? TAK!

Prosty przykład z wydarzeń bierzących – ogłoszeniem pandemii COVID-19 zabrano ci wiele swobód obywatelskich i nikt z ludzi władzy nawet głośno słowem nie piśnie, bo albo jest przemilczany, wykpiony albo ocenzurowany, wyklęty i sprowadzony do parteru. Natomiast ogół społeczeństwa aprobuje wszystko z góry na dół, choć jest to wymuszenie a czasem wręcz absurd (zakaz wstępu do lasów na przykład). Jednym, wielkim susem przeforsowano ideę obywatela elektronicznego – bez fizycznych dokumentów, monet i banknotów – uwiązanego szpiegującymi aplikacjami, kontrolowanego, a wszystko "dla dobra kolektywu", towarzyszu…

Podaję to jako przykład, gdyż jeszcze pół roku temu nazywano to teoriami dla foliarzy. Teraz jesteśmy naocznymi świadkami tego, jak to się odbywa i to za przyzwoleniem ogółu społeczeństwa. Wystarczy odpowiedni bodziec. To będzie postępować w tę stronę i nie ma odwrotu.

"Słynny filozof Georg Hegel /1770-1831/ zdefiniował zasady dialektyki nazwanej wkrótce dialektyką heglowską. Według Hegla, teza plus antyteza dają syntezę: walka przeciwieństw daje nową jakość, ani tezę ani antytezę.

W przełożeniu na metody walki społeczno -politycznej, najpierw należy sprokurować kryzys, który wywołuje powszechny protest przeciwko kryzysowi i powszechne oczekiwanie mas, aby z nim skończyć. Sprawcy tej tezy i jej antytezy, czyli protestu wobec kryzysu, proponują rozwiązanie, które powoduje zmiany z góry przez nich założone i oczekiwane. Zmiany te zostają zaakceptowane przez społeczeństwo, choć przedtem nie miało ochoty na taką akceptację.

Pominąwszy kozacki ruch przy asyście koronawirusa, to ogólnie rzecz ujmując dzisiaj pająk totalitaryzmu nie rzuca się na zdobycz raptownym, agresywnym skokiem, jak za czasów bolszewickich. Dziś odbywa się to wielotorowo, poprzez narastający system kontroli totalnej. Wyobraź to sobie jako sukcesywnie rozciąganą, przędzoną sieć pajęczą. Sieć, która rozciągana jest nad wieloma dziedzinami na raz, szczególnie w obrębie systemu kulturowego – mentalności ludzi. Ale też legislacyjnie, poprzez wprowadzanie kolejnych międzynarodowych rezolucji, ustaleń, które stają się PARADYGMATEM, czyli wyznacznikiem przemian dla wszystkich nacji w obrębie działalności tych międzynarodowych instytucji.

Przykład 1) – WHO – m.in. uczenie seksu już od noworodka, uczenie masturbacji przedszkolaków – pedofilia z białych rękawiczkach.

Przykład 2) ONZ i program "Agenda 2030" – zniesienie instytucji rodziny, zanegowanie małżeństwa, zanegowanie prawa rodziców do wychowywania dzieci w zgodzie z własnym sumieniem, forsowanie idei DEPOPULACJI (SIC!) zanegowanie idei państw narodowych na rzecz "globalnej świadomości" itd.

To tylko przykłady, bo tego jest znacznie więcej.

Pominę fakt, że w świadomości społecznej jest i będzie coraz bardziej lansowana idea "wygodnego braku posiadania własności" – zwykły człowiek będzie najemcą wszystkiego, zaś nie będzie właścicielem niczego i bodzie nauczony takiego stylu życia, będzie to akceptować. Jeszcze 30 lat temu fantastyką naukową był pomysł, żeby każdego obywatela można było lokalizować co do centymetra na podstawie urządzenia, które nosi przy sobie oraz stworzyć możliwość elektronicznego kontrolowania całego jego życia i wolności ekonomicznej i obywatelskiej. Dziś w zupełnie niezauważony w świadomości zbiorowej sposób, dokładnie to się stało, chodź jeszcze ten etap jest dopinany na ostatni guzik. Na tym poprzestanę, ale życzę wam długiego życia, a zobaczcie, że w tę stronę będzie to zmierzać.

#marksizm #nwo #komunizm #koronawirus #wlasnosc #wolnosc #totalitaryzm

Data: 16.04.2020 08:57

Autor: Ijon_Tichy

Streszczenie dzisiaj realizowanego planu nowych marksistów, który wprowadzają na naszych oczach w społeczeństwach zachodu:

– zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów narodowych ( w kwestii monarchii, to w zasadzie już w pełni dokonano tego poprzez rewolucje w XIX w. oraz Pierwszą Wojnę Światową).

– zniesienie własności prywatnej i dziedziczenia tej własności;

– zniszczenie wszelkiej religii, a chrześcijańskiej w pierwszej kolejności;

– zniszczenie patriotyzmu, ducha narodowego;

– zniszczenie rodziny, życia rodzinnego;

– zniesienie instytucji małżeństwa;

– ustanowienie grupowego, pozarodzinnego wychowania dzieci.

Jaki plan wykonywany jest przez nowych komunistów, nowych marksistów, marksistów kulturowych, czyli pożytecznych idiotów współczesności? Jest to 100% kalka planu sprzed 250 lat! Czytaj dalej i otwieraj oczy.

Geneza globalizmu i drogi do utworzenia Rządu Światowego. Część druga.

W części pierwszej przybliżyłem krótko sylwetkę Adama Weishaupta, profesora prawa, Żyda, okultysty, założyciela zakonu iluminatów. Weishaupt stworzył plan przejęcia kontroli nad siecią masonerii i użycia jej do realizacji swojego planu, co udało mu się wybitnie. Masoneria nadawała się do tego wprost idealnie. Ogromna większość masonów stała się 'pożytecznymi idiotami" planu Iluminatów zupełnie nieświadomie i w jak najlepszych intencjach. Jak Marks posłużył się ogłupionymi robotnikami do podpalania Europy, tak Weishaupt użył do tego samego celu masonerię. Marks i Weishaupt byli świadomymi wykonawcami tego samego planu. Marks był spadkobiercą idei Iluminackich.

Historyk brytyjski, profesor John Robinson już w 1798 roku, zapoznawszy się z częścią skonfiskowanych przez rząd Bawarii archiwów Iluminatów, w książce “Dowody spisku” konkludował:

"Zauważyłem, że doktryny te rozprzestrzeniają się stopniowo i mieszają z wszystkimi różnorodnymi systemami wolnomularstwa, aż w końcu utworzyło się stowarzyszenie w wyraźnym celu wykorzenienia wszelkich instytucji religijnych i obalenia wszystkich istniejących rządów europejskich. Zapamiętajmy te słowa brytyjskiego historyka sprzed ponad 200 lat! W przedmowie do współczesnego wydania pracy prof. Robinsona, wydawcy określili iluminizm Weishaupta jako spisek pomyślany nie przez masonów jako takich, lecz przez ludzi niegodziwych, posługujących się wolnomularstwem jako narzędziem realizacji własnych celów".

Oto składniki owej piekielnej mikstury trującej do dziś znękaną ludzkość, a skodyfikowanej przez Weishaupta, potem Marksa oraz współczesnych im Iluminatów:

– zniszczenie monarchii i wszelkich uporządkowanych form rządów narodowych;

– zniesienie własności prywatnej i dziedziczenia tej własności;

– zniszczenie wszelkiej religii, a chrześcijańskiej w pierwszej kolejności;

– zniszczenie patriotyzmu, ducha narodowego;

– zniszczenie rodziny, życia rodzinnego;

– zniesienie instytucji małżeństwa;

– ustanowienie grupowego, pozarodzinnego wychowania dzieci.

Ten plan Iluminatów przetrwał do czasów dzisiejszych w niezmienionej postaci. Dokładnie ten plan wykonywany jest przez nowych komunistów, nowych marksistów, pożytecznych idiotów współczesności.

Koniec części 2.

#spisek #iluminaci #masoneria #nwo #marksizm #marksizmkulturowy

Data: 13.04.2020 21:27

Autor: Ijon_Tichy

Oto co już w 2000 roku zapowiadał „Project for New American Century” (PNAC – Projekt Nowego Amerykańskiego Wieku), think-tank (sztab ekspertów) definiujący politykę zagraniczną i obronną USA:

"sztuka wojenna będzie kolosalnie inna od dzisiejszej. Walka prawdopodobnie będzie się odbywać w nowych wymiarach, rozwinięte formy broni biologicznej, np. takie, które będą mogły niszczyć specyficzne genotypy, spowodują przemianę biologicznych działań wojennych z dziedziny terroru w politycznie użyteczne narzędzie." Strona 60, akapit 2: https://web.archive.org/web/20021112224032/http://www.newamericancentury.org/RebuildingAmericasDefenses.pdf

A więc mamy tu zapowiedź używania broni biologicznej oraz wykorzystywania jej nie tylko do wprowadzania terroru, ale też uzyskiwania politycznych celów. A teraz obserwujcie sobie koronawirusa, który wprowadza globalny terror oraz przyczynia się do politycznych, gospodarczych i społecznych przemian na całym świecie.

Jest tego dużo więcej. Warto poczytać sobie ten dokument.

Miłego wieczoru.

#nwo #ludobojstwo #ciekawostki

Dyrektor generalny WHO przewodził komunistyczną organizacją. Kazał mordować i torturować

Data: 11.04.2020 06:41

Autor: Ijon_Tichy

youtube.com

Szef WHO to zbrodniarz komunistyczny, kłamca, manipulant i osoba całkowicie zepsuta i skompromitowana.

O szczegółach opowiada dr Zbigniew Hałat – epidemiolog, były wiceminister zdrowia i były Główny Inspektor Sanitarny.

Nie jest żadną tajemnicą, że bydlaki on NWO nie tylko wymyślają i tworzą instytucje międzynarodowe, ale też ustawiają swoich ludzi na wysokich stanowiskach w takich instytucjach. W tym 12 minutowym materiale

#who #marksizm #komunizm #nwo #koronawirus

Data: 10.04.2020 08:48

Autor: Ijon_Tichy

Ponieważ pewna osoba drwi na Lurku z "teorii" spiskowych opowiem wam anegdotę z życia wziętą.

Mój tata ukończył szkoły pszczelarskie i wszelkiego rodzaju szkolenia oraz posiada tytuł mistrza w tej dziedzinie. Jakieś 15 lat temu mój tata w ramach działalności pszczelarskiej poznał i zakolegował się z osobą, która jest nadsztygarem w kopalni. Po jakimś czasie znajomości i dyskusji z moim tatą, ta osoba ujawniła się tacie jako członek loży masońskiej, a okazało się to dlatego, że wciągał i zapraszał mojego tatę do loży, zapoznawał z wstępnymi naukami, dawał mojemu tacie odpowiednie książki do czytania. Tata nie przyjął zaproszenia, ale do dziś koleguje się z tym masonem.

Był rok 2004-2005, a ja miałem wtedy jakieś 19-20 lat i do dziś pamiętam niektóre wątki, które wrzucał mój tata w tamtych latach. Kiedy je usłyszałem, drwiłem i naśmiewałem się, bo uznałem, że ten mason jest jakimś nawiedzonym durniem, a ta cała masoneria to jakiś niedorzeczny klub naiwniaków. Tata opowiadał mi pokrótce o niektórych swoich rozmowach z tym człowiekiem. Ten mason w otwarty sposób mówił o konieczności utworzenia rządu światowego i stwierdzał, że to już od dawna jest realizowane. Powiedział m.in.: "jednym z celów jest wymieszanie Europejczyków z innymi rasami. Ma powstać mieszaniec o oliwkowej karnacji." Było to 15 lat temu, na długo przed sztucznie wywołaną masową migracją. Informował też, że każda zorganizowana religia będzie niszczona wszelkimi metodami, z chrześcijaństwem na czele. Sam praktykuje medytację, projekcje astralne i nauki ezoteryczne, więc coś na kształt New Age.

Któregoś razu tata wspomniał coś o czipach RFID, o inwigilacji elektronicznej i w tamtym czasie, aż głośno zacząłem się śmiać z takiego pomysłu. Wydało mi się zupełnie nieprawdopodobną fantasmagorią nawiedzonych ludzi. Po 15 latach obserwacji świata i zapoznaniu się z materią, na moich oczach to wszystko się zaczęło realizować. Dziś już się nie śmieję, ale jestem w 100% przekonany, że masoneria pełni dużą rolę w planach rządu światowego. Nie są to żarty, ani żadna teoria spiskowa. Każdy kto twierdzi, że jest to teoria spiskowa, ten jest po prostu niedoinformowany, albo dał sobie wyprać mózg propagandą oficjalną.

#truestory #spisek #ciekawostki #nwo #masoneria

Data: 09.04.2020 10:45

Autor: Ijon_Tichy

DIALEKTYKA HEGLOWSKA i koronawirus.

Kolejna ciekawostka. Spójrzcie, jak za pomocą pandemii manipuluje się "ludzkim bydłem" i zarządza się masami na skalę globalną.

"Słynny filozof Georg Hegel /1770-1831/ zdefiniował zasady dialektyki nazwanej wkrótce dialektyką heglowską. Według Hegla, teza plus antyteza dają syntezę: walka przeciwieństw daje nową jakość, ani tezę ani antytezę.

W przełożeniu na metody walki społeczno -politycznej, najpierw należy sprokurować kryzys, który wywołuje powszechny protest przeciwko kryzysowi i powszechne oczekiwanie mas, aby z nim skończyć. Sprawcy tej tezy i jej antytezy, czyli protestu wobec kryzysu, proponują rozwiązanie, które powoduje zmiany z góry przez nich założone i oczekiwane. Zmiany te zostają zaakceptowane przez społeczeństwo, choć przedtem nie miało ochoty na taką akceptację.

"Przenosząc się lotem „koszącym" we współczesność, gang światowych podpalaczy dokonuje kontrolowanego i przez nich wykonanego „aktu terroru" 11 września 2001 na wieże WTC, po czym przerażone społeczeństwo amerykańskie akceptuje prezydencką decyzję rodem z hitleryzmu o „wojnie totalnej" z terroryzmem. Wcześniej, takim pretekstem stała się masakra portu wojennego USA w Pearl Harbor, której prezydent Roosevelt i jego mafiozi nie chcieli zapobiec: rozwścieczony, wstrząśnięty „naród amerykański" w pełni akceptuje decyzję o przystąpieniu USA do drugiej wojny światowej".

Nie inaczej dzieje się z koronawirusem. Choć tym razem jest to akcja na niespotykaną dotąd skalę.

W oparciu o H. Pająk: "Lichwa – rak ludzkości".

#spisek #nwo #koronawirus

Data: 09.04.2020 09:11

Autor: Ijon_Tichy

Ciekawostka – jak wiele na drodze do ustanawiania ponadnarodowych rządów już zrealizowano? A co w tym planie się zmieniło? Przyjrzyjmy się ciekawostce na ten temat.

Rok 1776 Pierwszy dzień maja: Adam Weishaupt /1748 – 1839/, posługując się pseudonimem „Spartakus", zakłada tajne stowarzyszenie i nazywa je „Zakonem Iluminatów" /Oświeconych/. Weishaupt jest z pochodzenia Żydem, wykładowcą prawa kanonicznego na Uniwersytecie w Ingolstadt w Bawarii. Za cel ostateczny zakładają sobie ustanowienie Nowego Porządku Świata, Rządu Światowego. Cel ten rozpisali na następujące kierunki totalnej destrukcji w świecie chrześcijańskim. Jest ich wszystkich siedem, lecz każdy zaczyna się od słów: „zniszczenie", „likwidacja":

– Zniszczenie wszystkich istniejących rządów.

– Likwidacja postaw patriotycznych.

– Likwidacja własności prywatnej /późniejszy komunizm Marksa/.

– Likwidacja prawa dziedziczenia własności.

– Likwidacja rodziny jako podstawowej komórki ludzkiej.

– Zniszczenie wszelkich religii /poza judaizmem/.

– Stworzenie na gruzach tych sześciu fundamentów cywilizacji, wszechwładnego Rządu Światowego.

#nwo #spisek #ciekawostki

Data: 08.04.2020 10:05

Autor: Ijon_Tichy

"Gdybym miał przejść reinkarnację, to chciałbym powrócić jako morderczy wirus, dla obniżenia poziomu zaludnienia" – autorem tych słów jest jedna z najważniejszych osób na świecie, książę Filip, ojciec księcia Karola, męża księżnej Diany. W dalszej części przedstawię podobne wypowiedzi innych szych z elit światowych.

Mocny tekst. Zachęcam do przeczytania, by szerzej spojrzeć na rozmaite aspekty otaczającej nas rzeczywistości w czasie pandemii.

Oto jedna z przyczyn mojego sprzeciwu wobec ideologii schizo-ekologów oraz zastraszania i szczucia ludzi "globalnym ociepleniem", choć temat jest znacznie szerszy.

W internecie krąży odrażający film pt.: "Dziękuję ci koronawirusie", którego autorką jest piosenkarka Riya Sokol, czyli Patrycja Sokołowska. Film w różnych językach ma w sumie miliony wyświetleń. Na pierwszy rzut oka to przesłanie pozytywne. Autorka nie ujawnia kim jest, nie mówi o swoich wierzeniach i praktykach, więc osoby nieświadome akceptują ideę, którą podstępnie zaszczepia film. Ideę filmu można wyrazić w słowach: "człowiek jest szkodnikiem, a wirus jest narzędziem przyspieszającym 'przebudzenie świadomości' wśród ludzkości" – w dalszej części tekstu ukażę, jak wielkie ma to znaczenie, i jak manipulacyjny jest to film.

Film jest wyrazem zbrodniczej, antyludzkiej idei wywodzącej się wprost z okultyzmu New Age. Jest odrażającym tańcem nad grobami, łóżkami szpitalnymi, wśród ofiar koronawirusa i ich zrozpaczonych bliskich. Jest to taniec nad klęską gospodarczą, nad upadłymi biznesami, utraconymi pracami, nad zrozpaczonymi i zastraszonymi ludźmi, którym zabrano prawa wolności przemieszczania się, spotkań itd. Jest też wyrazem ohydnej, podstępnej praktyki okultystycznej, jaką jest New Age.

Panteistyczne wierzenia tej okultystycznej sekty uważają człowieka za szkodliwe robactwo, które należy ujarzmić, ograniczyć, m.in. poprzez depopulację. Stąd z uśmiechem na buzi Sokołowska wychwala koronawirusa za to, że "planeta Ziemia nareszcie może złapać oddech", kiedy człowiek upada wraz ze swoim przemysłem, transportem, gospodarką i utraconą wolnością. Od razu zapaliła mi się czerwona lampka i sprawdziłem, kim jest pani Sokołowska. Nie myliłem się…

Okazuje się, że pani Sokołowska jest:

– nauczycielką seksu tantrycznego (to okultyzm poprzez m.in. orgie seksualne, rozciąganie świadomości poprzez orgazmiczną medytację; w tantrach mowa jest o opętaniach i uwalnianiu od duchów);

– przewodniczką Vision Quest – to okultyzm, wprowadzanie się w trans i kontakt z duchami przewodnikami (demonami);

– certyfikowaną trenerką sex & intimacy (seks i intymność);

– certyfikowanym "Trenerem Przebudzenia" (Awakening Coach); czyli profesjonalnie wciąga ludzi do okultyzmu.

– nauczycielką medytacji i technik relaksacyjnych;

– podróżuje po świecie i prowadząc wykłady i warsztaty, a także grając koncerty.

Jak wiadomo New Age jest "przebudzeniem nowego wieku ludzkości, gdy ludzkość zjednoczy się w ponadnarodowej świadomości zbiorowej, gdy nie będzie już religii, państw narodowych, granic i różnic kulturowych". Jest zatem synkretyczną papką wierzeń okultystycznych, mistycznych skrojonych na miarę ponadnarodowej religii panteistycznej, która ma zatrzeć ślad po starym świecie. New Age traktuje ludzkość jak robactwo, szkodniki. Wierzenia i praktyki NA są nie tylko demoniczne, ale też przystają do zbrodniczych przekonań innych łotrów, którzy uznają człowieka za robactwo, które należy totalitarnie kontrolować, spacyfikować, wytępić i ograniczyć rozród, jak w trzodzie chlewnej.

Oto kilka dających do myślenia, autentycznych wypowiedzi elit tego świata.

Wypowiedź łotra nr 1:

– "Gdybym miał przejść reinkarnację, to chciałbym powrócić jako morderczy wirus, dla obniżenia poziomu zaludnienia" – Kto tak powiedział? Nie kto inny, tylko mąż królowej brytyjskiej książę Filip, ojciec księcia Karola, męża zamordowanej księżnej Diany; głowa tzw. „Siedmiu Zjednoczonych Kolegiów Świata" („United World Colleges"), szkolących ścisłe elity Nowego porządku Świata. Większość dotacji dla tego „Collegium" pochodziła od żydowskiej „dynastii" przyjaciół Lenina – Armanda seniora i Armanda juniora Hammerów. Hammer – senior miał swoje apartamenty w Moskwie, Pekinie i innych stolicach w okresie największego terroru żydo-bolszewików Nie inaczej było po II Wojnie Światowej.

Wypowiedź następnego łotra:

– "Obecnie mamy zdecydowanie zbyt wielu ludzi na tej planecie. Całkowita liczba ludzi na poziomie 250 – 300 milionów ludzi, czyli redukcja 95 procent obecnego poziomu, byłaby idealna" Spieszmy wyjaśnić, który to humanista i humanitarysta był tak łaskawy zostawić na Ziemi 300 milionów istot ludzkich, nie należących do jego rasy wybranej. To Ted Turner, właściciel stacji CNN.

Łotr nr 3 wydalił z siebie takie coś:

– "Człowiek jest zarazkiem, rodzajem wirusa powodującego choroby naszej planety, globalnym nowotworem rozrastającym się w sposób niekontrolowany…" Autorem tej wypowiedzi jest nie kto inny, jak Al Gore, laureat doszczętnie sprostytuowanej „pokojowej" Nagrody Nobla.

Oto recepta na problemy ludzkości łotra nr 4:

– "Czyż nie jest jedyną nadzieją dla całej planety, aby ta zindustrializowana cywilizacja upadła? Czyż nie jest to naszą odpowiedzialnością, aby dopełnić tego dzieła?" – Maurycy Strong, były podsekretarz generalny ONZ, sekretarz generalny tzw. „Szczytu Ziemi"; specjalny asystent Sekretarza Generalnego ONZ Kofi Annana, nieformalny członek nieformalnego Globalnego Sanhedrynu.

Przykładów jest wiele, wiele więcej. Nie są wyrwane z kontekstu, lecz są wyrazem długoterminowego, przewidzianego na pokolenia planu utworzenia totalitarnego, ponadnarodowego rządu światowego. New Age idzie z tym w parze, ramię w ramię.

Link do tego propagandowego filmu New Age: https://www.youtube.com/watch?v=w5-YJXzVGrs

#koronawirus #newage #nwo #satanizm #okultyzm #ciekawostki

Data: 05.04.2020 09:13

Autor: Ijon_Tichy

Jesteś śledzony bez twojej zgody a twoje dane są udostępniane. Możesz więc sprawdzić sobie, jak społeczeństwo w Polsce przestrzega zasad i ograniczeń związanych z koronawirusem, wuala: https://www.gstatic.com/covid19/mobility/2020-03-29_PL_Mobility_Report_en.pdf

Agencja Reuters: Google udostępnia dane o lokalizacji, aby pomóc organom władzy sprawdzać wprowadzane ograniczenia swobód.

W Polsce wygląda to tak:

– o 13% wzrosły trendy mobilności w miejscach zamieszkania.

– o 78% spadły trendy mobilności w miejscach takich jak restauracje, kawiarnie, centra handlowe, parki rozrywki, muzea, biblioteki i kina

– 0 59% spadły trendy mobilności w miejscach takich jak sklepy spożywcze, magazyny żywności, sklepy rolnicze, specjalistyczne sklepy spożywcze, apteki.

– również o 59% spadły trendy mobilności w miejscach takich jak publiczne parki, plaże, przystanie, parki dla psów, place i ogrody publiczne.

– o 71% spadły trendy mobilności w miejscach takich jak miejskie transportowce, takie jak metro, autobus i dworce kolejowe.

– o 36% spadły trendy mobilności w miejscach pracy.

A tutaj możecie sobie sprawdzić dane z innych 130 krajów: https://archive.vn/xUNsA

"Analiza danych dotyczących lokalizacji z miliardów telefonów ludzi, którzy są użytkownikami usług Google, jest największym dostępnym publicznym zestawem danych, który pomaga organom ochrony zdrowia ocenić, czy ludzie przestrzegają zasady nie wychodzenia z domu i podobnych poleceń wydanych ludziom na całym świecie w celu powstrzymania wirusa."

https://uk.reuters.com/article/uk-health-coronavirus-google/google-releases-location-data-to-show-if-coronavirus-lockdowns-working-in-131-countries-idUKKBN21L0P4

#koronawirus #google #wielkibrat #nwo

Data: 05.04.2020 08:55

Autor: Ijon_Tichy

W czasie, kiedy wszyscy mówią o koronawirusie naszej uwadze umknął bardzo ciekawy raport na temat wydarzeń "9.11" – i zburzenia trzeciego budynku – czyli WTC 7.

Profesor Leroy Hulsey, główny badacz projektu mówi: „Nasze badanie wykazało, że pożary w WTC 7 nie mogły spowodować zaobserwowanego zawalenia się. Jedynym sposobem, w jaki budynek mógł zawalić się w zaobserwowany sposób, jest równoczesna awaria każdej kolumny”. Jak wykazał raport – jest to zupełnie nieprawdopodobne.

Według długo oczekiwanego raportu końcowego opublikowanego w zeszłym tygodniu przez naukowców z University of Alaska Fairbanks, oficjalna narracja dotycząca upadku WTC 7 jest po prostu nieprawdopodobna, nie wydaje się w żaden sposób uzasadniona i nie da się do niej przekonać naukowców.

W końcowym raporcie z rygorystycznej czteroletniej symulacji komputerowego modelowania, po której nastąpił solidny proces uważnej oceny, stwierdzono, że budynek World Trade Center 7 NIE mógł zawalić się w wyniku pożarów biurowych, jak oficjalnie się twierdziło do tej pory.

https://newspunch.com/while-everyone-distracted-covid-19-final-report-uaf-concluded-wtc-7-not-destroyed-fires/

#wtc #spisek #nwo #ciekawostki

Data: 04.04.2020 18:43

Autor: Ijon_Tichy

Lotnisko w Denver: symbolika zapowiadająca przejęcie władzy przez rząd światowy, które będzie poprzedzone przez ludobójstwo, depopulację, wytępienie tradycyjnego, starszego pokolenia wraz z jego religiami i państwami narodowymi, zastąpienie go nowym, młodym pokoleniem multi etnicznym wyznającym kult Gai – czyli kult przyrody połączony z New Age.

Na załączonym obrazie – przykładowy fragment malowideł z lotniska w Denver: martwa, biała dziewczynka trzymająca chrześcijańską biblię w trumnie (symbol krzyża). Obok niej leżą w trumnach martwe dziewczynki innych ras i religii.

Zapraszam do krótkiego filmu, na którym pokazano te rzeczy: https://www.youtube.com/watch?v=rtRKv0UToBo

#nwo #depopulacja #globalizacja #satanizm #rzadswiatowy

Data: 02.04.2020 13:22

Autor: befree

Lubię jak tagujecie w #nwo albo #teoriespiskowe

Nie mówię, że wszystko co mówicie nie jest prawdą, ale paranoi od tego dostaniecie jak będziecie non stop myśleć, że jakiś big brother śledzi Wasze ruchy czyli loguje w systemie wasze położenie. Mamy rządy jakie mamy, korporacje robią co robią ale pośród tej całej powszechności mamy jeszcze możliwość żyć bez smartfonów, Internetu czy kart kredytowych. I polecam takie życie. Im przede wszystkim chodzi o to by Was poznać i przeanalizować żeby wcisnąć Wam produkty i zarobić na Was. Wiadomo, takie Chiny realizują wizje Orwella, mają rozpoznawanie twarzy na ulicach, ale w takiej polskiej prowincji będzie wolność od tego przez przynajmniej 15 lat.

Data: 02.04.2020 03:10

Autor: PostironicznyPowerUser

to uczucie gdy de facto prawie każdy już jest zachipowany bo niemal bez przerwy ma przy sobie smartfona czyli urządzenie szpiegujące, lokalizujące i płatnicze.

naiwnym ludziom się wciąż chyba wydaje, że to jakiś wielki brat ma na nich patrzeć albo jakiś agent FBI, a tu po prostu chodzi o to żeby każdy miał swój własny log w systemie gdzie wszystko się zapisuje i żeby go szybko prześwietlić w razie potrzeby.

#nwo jest już dziś

Data: 19.03.2020 09:32

Autor: Ijon_Tichy

Pora na teorie spiskowe (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) w oparciu o internety i sadistic.pl

Instytucja w USA o nazwie FEMA (skrót od: Federal Emergency Management Agency – Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego) ma pokaźny zapas trumien służących do masowego pochówku. Inwestycja została prawdopodobnie zapoczątkowana w 2008 r i kosztowała 500 milionów dolarów (już lata temu). W ciągu ostatnich kilku lat wokół obiektów należących do FEMA udało się zgromadzić miliony plastikowych trumien.

Np w pobliżu Atlanty w stanie Georgia w miejscowości Madison, znajduje się pole na którym ulokowano około pół miliona hermetycznych plastikowych trumien ustawionych w stos. Jak widać, w każdej z tych trumien można zmieścić do trzech osób. Ten typ trumien nie jest dostępny w sprzedaży, ale podobne z nieco innym wiekiem kosztują ponad 800 dolarów każda. Trumny są systematycznie przewożone w inne lokalizacje.

Wielu bacznych obserwatorów nie ma wątpliwości – Ameryka szykuje się na wielką katastrofę, której ofiary będą liczone w milionach.

Miłego dnia :)

#teoriespiskowe #koronawirus #nwo

Data: 21.01.2020 19:22

Autor: R20_swap

@Thanos

A dużo to roboty żeby włączyć…..?

No bo ja często zmieniam systemy, takie hobby, jeden klei kolejki, drugi robi realne modele pociągów, a inny bawi się OS/am PCi.

( ͡° ʖ̯ ͡°)

A za każdym razem muszę 2 razy klikać tą politykę prywatności i tak nawet nie wiem czego to dotyczy, wiem tylko, że miała powstać wtyczka do automatyzacji akceptacji tego #nwo shit/u

#pytanie #administracja #lurker #shitposting

Data: 19.01.2020 13:50

Autor: Ijon_Tichy

INŻYNIERIA SPOŁECZNA – SYNDROM VAIANY

Nowy proletariat, nowa klasa społeczna w procesie rewolucji – bunt pokoleniowy.

Spójrzcie, jak doskonale wpisuje się polityka ekologiczna w globalistyczną narrację. Spójrzcie jak zaprzęga się w kierat rewolucyjnej ideologii dzieci, jako nową klasę społeczną i jak harmonizuje to z budowaniem antyautorytarnych postaw w rodzinie i w społeczeństwie (czysty marksizm!), jak młodzież buntowana jest przeciw starszemu pokoleniu w całości, wraz z jego wyznacznikami i normami kulturowymi. Jak młodsze pokolenie staje się kolejną grupą proletariatu nowej rewolucji.

To jest kolejny etap rewolucji kulturowej, w którym zaznacza się konieczność już nie tylko krytyki ("teoria krytyczna') lecz totalna negacja i odmowa starszemu pokoleniu przynania moralnego prawa do decydowania o teraźniejszości i wpływania na przyszłość. To mokry sen i marzenie Marksa, wyrażone bodaj – o ile pamięć mnie nie myli – w 2 rozdziale manifestu komunistycznego. Marksizm domaga się odrzucenia w całości starego systemu wraz ze starszym pokoleniem, buduje się całkiem nową świadomość zbiorową i nową aksjologię również przy wykorzystaniu ideologii tego eko oszołomstwa. Choć oczywiście nie tylko tą metodą.

Tego oczywiście nie przemyślała jakaś upośledzona dziewczynka ze Szwecji, ani autorzy Vaiany, ani Viki Gabor ze swoim rewolucyjnym hymnem dla dzieci, lecz ludzie potężni, majętni, majacy kontrolę nad wszystkim, co kluczowe w zarządzaniu tym światem. To są rzeczywiste mózgi rewolucji kulturowej, autorzy inżynierii społecznej, mający szeroki, intensywny wpływ na ludzkie postawy i świadomość zbiorową.

#rewolucjakulturowa #marksizmkulturowy #nwo #wojnaidei #globalizm #ekologia #gretathunberg

Data: 19.01.2020 09:43

Autor: Ijon_Tichy

Siema. Jak wiadomo każdemu uważnemu obserwatorowi, eko ideologia jest zaprojektowanym, zaaranżowanym narzędziem ideoligicznym do realizowania globalnej polityki i biznesu oraz ideologicznym spoiwem, które jest potrzebne rewolucji kulturowej.

Ja powtarzam to od dawna, teraz coraz bardziej otwarcie mówią o tym media liberalne. Przeczytałem dziś w głównym artykule na stronie TVN w kontekście rewolucji-ekodebili, zaprojektowanej przez inżynierów socjotechniki:

"Uważam, że młodzieżowe strajki klimatyczne są początkiem co najmniej świadomościowej rewolucji, która dogłębnie zmieni nasze pojmowanie polityki i jej funkcjonowanie. Wzbierającą siłę ich oddziaływania można porównywać z ruchem reformacyjnym, który w XVI i XVII stuleciu całkowicie zmienił Europę i z głęboką przemianą kulturową rewolucji 1968 roku, poprzez którą pokolenie powojennego wyżu demograficznego (tzw. baby boomers ) wkraczające w dorosłe, także polityczne, życie od połowy lat 60. ubiegłego wieku nieodwracalnie przekształciło cywilizację euroatlantycką. (http://www.tvn24.pl)"

#nwo #globalizm #rewolucjakulturowa #marksizmkulturowy #ekodebile

Data: 05.01.2020 00:04

Autor: Ijon_Tichy

Prof. Andrzej Nowak: "ekologizm odbiera ludziom rozum".

W rozmowie z "Kurierem Wnet" profesor przestrzegał przed zgubnymi konsekwencjami „ekologizmu” . Według naukowca to przepis na „samobójstwo ludzkości”:

– Prostą konsekwencją tej ideologii jest ogłoszenie, że człowiek powinien jak najprędzej zniknąć z planety Ziemia jako jej niszczyciel, jako ten, który tworzy ów straszliwy, węglowy ślad, zabójczy dla naszej planety. I stąd powtarzające się coraz częściej manifestacje kobiet, które ogłaszają, że nie będą mieć dzieci, nawet nie dlatego, że jest im to wygodne, bo to je jakoś upokarza czy narzuca im pewną rolę sprzeczną z ideologią gender, która pozwala tę rolę swobodnie wybierać… tylko dlatego, że chcą chronić matkę Ziemię przed kolejnymi ludźmi. Prawda? I dlatego dzieci mieć nie będą – podkreślił.

https://m.telewizjarepublika.pl/mocne-slowa-prof-nowaka-ekologizm-odbiera-ludziom-rozum,89475.html

#ekologizm #depopulacja #gretathunberg #wojnaidei #nwo

Data: 04.01.2020 07:47

Autor: Ijon_Tichy

Cześć Lurki i Lukrecje.

Odnośnie oburzenia na ludzi, którzy kwestionują narastającą panikę wokół globalnego ocieplenia. Żaden z myślących sceptyków nie zaprzecza zmianom klimatycznym. One przecież miały miejsce wiele razy w dziejach Ziemi. Całym sercem jesteśmy za tym, by dbać o przyrodę, troszczyć się o nią, ograniczać zatrucie środowiska, szczególnie przez wojsko, wielki przemysł, transport itd.

Naszej krytyce poddajemy natomiast cyniczne, polityczne i biznesowe wykorzystywanie tego procesu, straszenie Armagedonem klimatycznym, tworzenie wokół tego coraz bardziej totalitarnej ideologii, naciąganie pod nią faktów i nadinterpretacje, coraz wyraźniejsze budowanie w świadomości zbiorowej odczucia, jakby zwykli ludzie byli pasożytami, robactwem na tej planecie, a dzieje się to poprzez użycie wręcz namolnej, wszędobylskiej i żenującej propagandy (jak np. Greta, Vaiana, Viki Gabor itd.) oraz wiele innych negatywnych zachowań eko ideologów.

Wielu ludzi po prostu zauważa tutaj jaskrawą rozgrywkę globalistycznej polityki. Podobnie jak wielu innych ludzi mam awersję do manipulacji i propagandy i zawsze reaguję buntem na takie zagrywki. Generalnie idea globalnego ocieplenia stała się narzędziem ukierunkowania międzynarodowego tłumu, przechwytywania bezwładności przemian społecznych dla osiągania celów polityki globalnej. Kiedyś stosowano różne ideologie do skoncentrowania uwagi całych narodów wokół wspólnego celu np. rozmaite religie, wielkie ideologie, kulty, wspólny wróg, wspólne zagrożenie. Dziś, pośród innych narzędzi socjotechniki, stosuje się zawoalowany kult Gai, czyli (parafrazując) "kult zagrożonej przez ludzkie robactwo planety matki".

Ileż to niewyobrażalnie potężnych, politycznych i biznesowych planów można zrealizować przy wykorzystaniu tej ideologii! Planów na skalę historii ludzkości. Wstydem i marnotrawstwem byłoby jej nie wykorzystać. Naiwnością byłoby mniemać, że z tą troską i jednoczeniem się ludzkości wokół Gai, to tak na serio i wale nie jest to narzędziem globalistycznej bandyterki.

Oczywiście, że jest to w skrajnie cyniczny sposób wykorzystywane przez największych zbrodniarzy na tej planecie. Gdyby nie mieli kultu "zarażonej ludzkim robactwem planety Gai", to by wymyślili cokolwiek innego (np. kosmitów) i wpoiliby to masom ludzkim tak samo konsekwentnie realizowaną propagandą, wszak mają wszelkie narzędzia propagandowe, by osiągnąć taki cwany cel.

#globalneocieplenie #globalneoglupienie #nwo #wojnaidei

Apple, Google, Dell i Tesla pozwane w sprawie wypadków w kongijskich kopalniach kobaltu

Data: 21.12.2019 15:16

Autor: R20_swap

onet.pl

Foto: Shutterstock

Jak podaje serwis National Geographic, w kongijskich kopalniach kobaltu zginęło w wypadku aż czternaścioro dzieci pracujących jako górnicy. Kobalt z tych kopalni trafiał do urządzeń firm Apple, Google, Dell i Tesla. Firmy zostały pozwane przez organizację International Rights Advocates.

Pozew zbiorowy został złożony przez organizację IRA w imieniu dzieci oraz ich rodzin. Z pozwu wiadomo, że korporacje miały świadomość tego, że kobalt używany w elektronice wydobywany jest przez dzieci w kongijskich kopalniach w bardzo niebezpiecznych warunkach. Żadna firma nie ustosunkowała się do pozwu, zaś brytyjska korporacja Glencore (właściciel kopalni) wydała oświadczenie o tym, że nie toleruje wykorzystywania dzieci do pracy.

Demokratyczna Republika Konga to jeden z krajów, w których znajdują się złoża kobaltu używanego m.in. do produkowania baterii litowo-jonowych, które z kolei znajdziemy w każdym smartfonie, laptopie czy niektórych samochodach elektrycznych. Firmy oskarżone przez IRA na razie milczą w tej sprawie.

Czytaj dalej…

#Apple #Google #Dell #Tesla #NWO

Data: 19.11.2019 08:09

Autor: raptor

Na swiecie w tym momencie: nieustajace protesty w Hongkongu, krwawe protesty w Iraku, rosnace w sile protesty w Iranie, kontynuacja antyrzadowych protestow w Chile, starcia zwolennikow

zbieglego prezydenta Moralesa z policja i wojskiem w Boliwii, antyrzadowe protesty w Gruzji, Libanie i Haiti, wielka antyrzadowa demonstracja w Czechach, niewielkie, ale wciaz trwajace protesty Zoltych Kamizelek we Francji, manifestacje w Katalonii.

#protesty #nwo #ciekawoski

Data: 14.11.2019 09:32

Autor: Ijon_Tichy

Tak zwana wojna z terroryzmem zabiła ponad 801 000 ludzi i kosztowała 6,4 bln dolarów.

"Liczby wciąż rosną, nie tylko dlatego, że wiele wojen nadal się toczy, ale także dlatego, że wojny nie kończą się, gdy żołnierze wracają do domu" – powiedziała Catherine Lutz, która jest współautorką raportu.

Więcej w źródle (j. angielski): https://www.commondreams.org/news/2019/11/13/so-called-war-terror-has-killed-over-801000-people-and-cost-64-trillion-new-analysis


Od siebie dodam, że oprócz zabitych mamy też rannych, uruchomioną lawinę migracji, zdewastowane gospodarki tych krajów, zdestabilizowany świat. Kto zatem zyskuje (politycznie, strategicznie)? USA i Izrael.

#wojna #wiadomosci poniekąd #nwo

Data: 11.11.2019 16:22

Autor: Ijon_Tichy

W nawiązaniu do wpisu @R20 i jego przypomnienia o mapie Gomberga wrzucam nie lada ciekawostkę. O tym, że historia, której się nas uczy, to w dużej mierze fikcja literacka, a plany panów tego świata ustalane są za kulisami.

Mapa przewiduje wiele wydarzeń z przyszłości, a właściwie obnaża plany, które okazały się faktami, m.in.

"Zostanie ustanowiony Sąd Światowy z mocą karną ustanowienia całkowitego bojkotu, blokady, oraz okupacji przez międzynarodową policję łamiących międzynarodową moralność."

Nie zapomniano również o państwie Izrael:

  1. Teren Ziemi Świętej starożytnych Hebrajczyków, obecnie znany jako Palestyna i Transjordania z przynależnymi regionami, jak zaznaczono na mapie, biorąc pod uwagę historię i bezwzględną potrzebę złagodzenia powojennego problemu uchodźców, zostanie zunifikowany jako zdemilitaryzowana, niezależna republika „Państwo Hebrajskie".

"Mapa Gomberga – kolorowa mapa ścienna przedstawiająca, jak informuje napis umieszczony na niej "Zarys powojennej mapy Nowego Świata". Mapa została wydana w 1942 roku w Filadelfii, jednakże w jej lewym górnym rogu odbito pieczęć z napisem "COMPLETED OCTOBER 1941".

Oznacza to, że inicjatorzy "nowego moralnego porządku świata" ustalili swoje plany jeszcze przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do II wojny światowej (grudzień 1941). Wydawcą mapy, zastrzegającym sobie prawa przedruku, był niejaki Maurice Gomberg. U spodu mapy znalazł się program zawarty w 41 punktach, który zaczyna się od słów "Taka będzie nasza polityka". "

https://pl.wikipedia.org/wiki/Mapa_Gomberga

"Zgodność i zbieżność z porządkiem pojałtańskim opracowanego dokumentu jest wręcz zastanawiająca. Nie wszystkie założenia wprowadzono w życie, części zdarzeń nie przewidziano, ale mimo wszystko mapa zakreśla powojenny podział stref wpływów oraz przewiduje część uzgodnień z Konferencji Teherańskiej, która miała miejsce rok później." http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9190

Widać, ze tworzenie wielkich unii na kontynentach było ich planem od dawna, co potwierdzają inne pisma, znacznie wcześniejsze nawet niż ta mapa.

#nwo #spisek #mapy #ciekawostki #mapporn

YouTube banuje kanał Hugo - Bez powodu. Wyjaśnienie W Opisie.

Data: 09.11.2019 18:37

Autor: R20

youtube.com

Film w którym występuje oburzona madka z bombelkiem podczas nieudanej kradzieży w markecie, został uznany za treści o charakterze przemocy.. Wyjaśnienie W Filmie, pod koniec puszczam film za który mnie zbanowano. Napisałem odwołanie( ͡° ʖ̯ ͡°)

#afera #bany #youtube #yt #nwo

Data: 23.10.2019 18:30

Autor: Ijon_Tichy

Zniszczenie różnorodności jest nadrzędną ideą lewicy politycznej i światopoglądowej, a w ich ustach słowa typu "tolerancja" i "wolność" są skrajną przewrotnością, są ordynarną obłudą.

Warunkiem koniecznym przetrwania idei globalizmu i sukcesywnego powstawania ponadnarodowych sił, presji i wpływu, które coraz widoczniej idą w kierunku formowania się rządu ponadnarodowego, jest konieczność zwalczania odmienności poszczególnych krajów wraz z ich poczuciem tożsamości, świadomością zbiorową, tożsamością kulturową, wolnością światopoglądową! (SIC!) Tak przewrotnie wygląda idea walki z tożsamościami kulturowymi poszczególnych krajów w imię utopijnej wizji Jednego Światowego Państwa globalnego. To ważna wskazówka, by zrozumieć dlaczego konserwatyści, nacjonaliści, patrioci i ludzie walczący o swoją wolność stawiają temu opór. A opór jest konieczny tym bardziej, że stawiany jest on rewolucji przeprowadzanej zgodnie ze skrajnie komunistyczną wizją człowieczeństwa – czyli ideą antyludzką!

Oto w tle ujawnia się prosta idea, którą można ująć w następujące słowa "wszelkimi metodami zwalczamy inność, by wszyscy podlegali światu uszytemu po naszemu. Ktokolwiek będzie się sprzeciwiać, ten jest wrogiem ludu i wrogiem rewolucji (kulturowej)". Wszystko zmierza do idei superpaństwa ponadnarodowego. Ono MUSI wywierać presję, by wykorzeniać opór, sprzeciw i każdą odmienną wizję świata. Obłudnie i przewrotnie wmawia się ludziom, że walczy się o różnorodność, podczas gdy właśnie kluczowym działaniem jest wykorzenienie wszelkiej odmienności w imię idei nadrzędnej. Każdy kraj ma się wyzbyć tego, co go wyróżnia, ma wykorzenić swój kulturowy kod, zmieszać swoją ludność etnicznie i kulturowo i zanegować swoje poczucie tożsamości. Jedne z głównych metod działania – zdezawuować, skrytykować, podważyć, wyśmiać, odwrócić znaczenie, wykonać karykaturę normy, kicz, brzydotę, kłamstwo, lansować wszystko co stanowi KONTRKULTURĘ, co stoi w opozycji do normy.

NIE istnieje żadna prawda, żadne pojęcie dobra i zła, żadna kategoria piękna i normy – wszystko jest zakwestionowane. Celem jest uformowanie "człowieków" o świadomości sowieckiej. Ludzkość ma stanowić posłuszna, bezmyślna masa ludzka pod władzą ponadnarodowych instytucji. Wypisz wymaluj marzenie utopijnego komunizmu – Marks i Engels, manifest komunistyczny, manifest z Ventotene, ręka w rękę, jota w jotę – nic się nie zmieniło prócz metod działania.

Swoją drogą, wrażenie, iż "państwowość, to przeżytek" jest pozorem, mirażem dla eurocentrycznie patrzącego na świat marzyciela, wrażeniem, które uleci jak kamfora w pewnym momencie historii, dlatego życzę wam długiego życia, abyście to mogli obserwować. Myślenie kosmopolityczne jest romantycznym oderwaniem od rzeczywistości. Posiadanie własnego kraju wraz z wspólnotą kulturową, historyczną i instytucjami podtrzymującymi trwanie kraju, to warunek przetrwania autonomii nie tylko społeczeństwa, ale prawa do autonomii i wolności sumienia każdego indywidualnego człowieka.

@FiligranowyGucio dzięki za mema z manifestem z Ventotene – dobrze streszcza sens tego wszystkiego.

#marksizm #marksizmkulturowy #nwo #komunizm #wojnaidei

Data: 06.05.2019 08:45

Autor: Ijon_Tichy

Wizyta papieża franciszka w Bułgarii.

Jednym z głównych punktów jest odwiedzenie obozu uchodźców i modlitwa w ich intencji. Nie zdziwiłbym się, gdyby umył im stopy i zrobił rimming.

Tak się zastanawiam, czy ktoś rozumny jeszcze ma wątpliwości co do tego, że ten papież jest podstawionym kolesiem? Dlaczego papież nie prowadzi intensywnej działalności w celu ratowania prześladowanych chrześcijan na świecie. Prześladowania chrześcijan kończą się śmiercią od 100 do 180 tysięcy chrześcijan rocznie!

To nie jest żadna teoria spiskowa tylko fakt. Ten papież jest podstawiony przez siły globalistyczne, które za kurtyną pociągają za sznurki.

#katolizycm

#falszywechrzescijanstwo

#antypapiez

#uchodzcy

#reigia

#nwo

Data: 28.04.2019 15:56

Autor: Ijon_Tichy

Nie nienawidźcie mnie, wszyscy wrogowie "teorii spiskowych". Jeżeli lubicie czytać i wbrew sobie zapoznawać się z ciekawymi, acz kontrowersyjnymi teoriami na temat rzeczywistości, to zachęcam do lektury. Wrzucam link do książki Henryka Pająka pt: "Lichwa – rak ludzkości". Myślę, że jest tam sporo ciekawostek i czystych faktów, które wskazują wprost na istnienie globalnej "ośmiornicy ośmiornic", która ma ogromny wpływ na to, co dzieje się na świecie. Czyta się trochę jak kryminał, mimo, że jest tam dużo zwyczajnej historii.

https://chomikuj.pl/krzysztofk149/Bez+cenzury/Henryk+Paj_c4_85k+-+Lichwa+-+rak+ludzko_c5_9bci,1253316103.pdf

#nwo #teoriespiskowe #praktykaspiskowa #ciekawostki #literatura #historia #banki

Data: 19.04.2019 19:10

Autor: FakeMMR

Mapa Gomberga – kolorowa mapa ścienna przedstawiająca, jak informuje napis umieszczony na niej "Zarys powojennej mapy Nowego Świata". Mapa została wydana w 1942 roku w Filadelfii, jednakże w jej lewym górnym rogu odbito pieczęć z napisem "COMPLETED OCTOBER 1941". Oznacza to, że inicjatorzy "nowego moralnego porządku świata" ustalili swoje plany jeszcze przed przystąpieniem Stanów Zjednoczonych do II wojny światowej (grudzień 1941). Wydawcą mapy, zastrzegającym sobie prawa przedruku, był niejaki Maurice Gomberg. U spodu mapy znalazł się program zawarty w 41 punktach, który zaczyna się od słów "Taka będzie nasza polityka".

#nwo #ciekawostki #historia

Data: 17.04.2019 09:13

Autor: Ijon_Tichy

Zainspirowany wpisem szanowanego przeze mnie kolegi @kosmitolog postanowiłem napisać krótkiego posta.

@kosmitolog, Wiem, że gadanie o spiskach, NWO itp. brzmi na pierwszy rzut oka niedorzecznie i rzeczywiście na zdrowy rozsądek trudno w takie rzeczy uwierzyć. Tym bardziej, ze na świecie jest wielu idiotów, którzy mnożą teorie zupełnie oderwane od rzeczywistości, jak płaskoziemcy, czy np. zwolennicy teorii, która głosi istnienie reptilianów xD

Ja jednak jestem sceptykiem, dlatego trudno mi zaakceptować też oficjalną narrację, która każe mi myśleć, że absolutnie i z całą pewnością nie istnieje nic takiego, jak tajne stowarzyszenia, a nawet jeżeli one istnieją, to są to tylko stowarzyszenia zrzeszające miłośników robienia niewinnych rzeczy w ścisłej tjemnicy i konspiracji…

Dlatego też ze zwyczajnie sceptycznej dociekliwości i ciekawości świata zgłębiłem temat i odkryłem całkiem ciekawe, zaskakujące rzeczy.

Na początek proponuję zapoznać się z panem Adamem Weishauptem.

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/3913-iluminaci-okultystyczna-sitwa-o-globalnym-obliczu

https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Weishaupt

Potem proszę zapoznać się z książkami takimi, jak na przykład:

"Ostoje i plagi masonerii, Wyd. Retro, Lublin 2013";

"Lichwa rak ludzkości. Wyd. Retro, Lublin 2009".

oraz wiele innych, moge podać źródła osobom zainteresowanym. Albo np. chociązby niektóre wykłady dr. Krajskiego.

Wtedy okaże się, że te "teorie spiskowe" nie są żadnymi teoriami, lecz po prostu mowa o PRAKTYCE SPISKOWEJ.

Pozdrawiam ludzi bezkrytycznie akceptujących oficjalny dyskurs i zachęcam do większej dozy sceptycyzmu, ukierunkowanego obustronnie.

#nwo #teoriespiskowe #spisek #polityka #historia #masoneria #iluminaci