Data: 17.02.2020 02:10

Autor: Monte

Nie wiem jak wysłać plik .mp4 więc wyśle może pośrednio przez discord. OSTRZEGAM JEŻELI NIE CHCESZ STRACIX APETYTU NA NASTĘPNY MIESIĄC TO TEGO NIE OGLĄDAJ, ja obejrzałem i żałuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ubogacacz kulturowy uciekł z wakandy

https://cdn.discordapp.com/attachments/658393172900315177/678377660254126117/1_5062119021378273393.mp4

#multikulti #bekazlewactwa #obrzydliwe

Data: 14.02.2020 12:42

Autor: Monte

#bekazlewactwa #multikulti #kolorowaagitacja #indoktrynacja

W komentarzu więcej

"Now I’m MAD!!! My 5yrs old daughter received a welcoming pack at PREP today. Inside there were some books and this little puzzle, at first you think is just a innocent puzzle until you realise there are no white people! Australia for example only have blacks, muslims and Asians! As long I’m awarded aborigines and Anglo-Saxon are the real Australians. Hummm not at my house this shit is going to the rubbish!"

Biedroń: W moim kraju żyją ludzie, którzy są gorsi od komunistów

Data: 12.02.2020 07:59

Autor: kisiel

dorzeczy.pl

– Wstydzę się, że w moim kraju żyją ludzie, którzy są gorsi od komunistów, bo zniszczyli mój kraj bardziej niż komuniści – krzyczał Robert Biedroń do przedstawicieli PiS w Parlamencie Europejskim.

– Minister sprawiedliwości, prokurator generalny Ziobro na skinienie Jarosława Kaczyńskiego niszczy polski system prawny. Idzie niestety na całkowite starcie z instytucjami europejskimi i własnymi obywatelami – tłumaczył Biedroń.

#polityka #newsy #ue #lewackalogika #bekazlewactwa

Lewactwo pożera się nawzajem odc .2343. Tym razem poszło o książki.

Data: 07.02.2020 00:38

Autor: Kamien23

onet.pl

W USA trwa Black History Month. Do akcji włączyła się księgarnia Barnes & Noble. W mediach społecznościowych pokazała nowe okładki klasycznych powieści. Na nowych ilustracjach widać głównych bohaterów przedstawionych jako osoby czarnoskóre, mimo że w książkowej fabule opisano je jako białe. Co na to lewactwo? Jedno słowo: blackface.

#heheszki #ksiazki #bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

16-letnia lesbijka napisała, że islam to religia nienawiści. Policja bada sprawę

Data: 05.02.2020 10:47

Autor: Kamien23

bbc.co.uk

W swojej stabilności Francja doszła już do etapu w którym policja bada przypadki bluźnierstwa przeciw islamowi.

Co ciekawe pokojowi wyznawcy islamu, tak się zdenerwowli nazwaniem ich religii nienawistną, że wysyłają nastolatce groźby śmierci.

#bekazlewactwa #lgbt #francja #stabilnie

Data: 27.01.2020 09:06

Autor: Cpp17

Zlepiłem najbardziej merytoryczne komentarze wykopków nt. sytuacji w Polsce. Miłej lektury. ( ͡º ͜ʖ͡º)


Odechciewa mi się żyć w tym kraju. Wszystko idzie w górę. Wczoraj mleko za 1,99 zł, dzisiaj już za 2,15 zł. Na wszystko brakuje pieniędzy, ale nie na telewizję Kurskiego. Składki w ZUSie znowu rosną, tylko po co to płacić, skoro już jest bankrutem. Czekajmy na kolejny rok dobrobytu. Komunistyczny, chory umysł Kaczyńskiego prowadzi nas do Wenezueli. Łatwo się odbić od dna, ale prosperity się kończy. Maks. dwa lata i obudzimy się z ręką w nocniku. Nie mogę się doczekać lamentu madek jak zabiorą 500+. Bynajmniej bombelkom dali. Teraz mamy kompletnie zniszczone sądownictwo, zrozum, na czym polega trójpodział władzy, pisowski trollu do budy. Duda – długopis wszystko podpisze. Po raz kolejny socjalistyczny rząd udowadnia, że bardziej sobie ceni nierobów i pasożytów, niż ludzi uczciwie pracujących, którzy utrzymują cały ten burdel. Banda pisowskich tępaków. Jeśli natomiast ktoś uczciwie i ciężko pracuje, to niech spier$%la. Podobno za ssanie pały prezesowi płacą lepiej niż za komentarze na wykopie, przebranżuj się. To jest wasza ostatnia kadencja socjalistyczne, wredne mordy. Smog truje wszędzie. Kaczyści nie widzą problemu w swoich apartamentach z kominkiem i ogrzewaniem podłogowym. Idioci ani myślą podnieść stopy procentowe. SN/UE/TSUE swoje, a Piśdzielcy swoje. Lepiej rzucić pieniądze dla ludu niż wybudować nowoczesną elektrownię atomową. Stonoga wszystko przewidział. Uchodźcy zalewają Polskę tylnymi drzwiami. To są po prostu sk@%%ysyny w czystej postaci a największym hipokryta Morawiecki stojący na czele tego (nie)rządu. Szanowni, młodzi rodacy, chyba pora pakować skromny dorobek, rezerwować bilet na samolot i spie$%lać stad. Niech elektorat emerytów, beneficjentów socjalu i innych kombinatorów dalej sam próbuje ciągnąć ten wózek do przodu. W żaden sposób nie da się przemówić już ludziom do rozumów, ludzie nałykali się tępej propagandy i teraz mamy efekty. Dalej głosujcie na komunistów, ja już wymieniłem złotówki na euro i się z was śmieje, durne polaczki. Polska to getto. Mentalność nie różniąca się zbyt wiele od dyktatury. Usuń konto. I cyk, 50 groszy wpadło. To taki macie teraz przekaz dnia? Powiedz swojemu kurduplowi, że wykop nie jest szmatławcem typu Gazeta Polska. TVP = zakop. Won / bzdura / dlaczego kłamiesz? A w Polsce dalej jak w chlewie. Państwo z dykty. Pisowska szczujnia nie nadąża z paskami. Jeśli ten burdel nie skończy się Trybunałem Stanu to zwątpię w ten naród. Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział mi jak będzie wyglądać Polska 2020 to nie uwierzyłbym.

#polska #polityka #pis #bekazlewactwa

Mężczyzna z dowodem napaści seksualnej przez kobietę (nagranie) uznany za winnego

Data: 25.01.2020 02:27

Autor: Kamien23

dailycaller.com

Kobieta uwodziła mężczyzne przez cały wieczór. W końcu poszła do jego pokoju gdzie wielokrotnie powtarzała “Don’t you wanna fuck me?”. W końcu facetowi się odechciało, więc partnerka się popłakała i błagała żeby został. Facet wyszedł. Wszystko miał nagrane na komórce. Na drugi dzień kobieta złożyła na niego donos o napaść seksualną. Uniwerek rozpoczął śledztwo. Odmówiono w nim głosu mężczynie i nie uznano jego nagrań. Teraz mężczyna skarży uniwersytet na $25 milionów dolarów. I bardzo kur%$ dobrze.

#bekazlewactwa #studbaza #studia #bekazpodludzi #logikarozowychpaskow

Policjant zabrania nazywać Osamę bin ladena terrorystą, bo...religia pokoju

Data: 19.01.2020 21:12

Autor: Kamien23

youtube.com

Na dziennikarza przerowadzającego wywiady z uczestnikami marszu wezwana zostałą policja. Z powodu zadawanych przez niego niewygodnych pytań. Policjant powiedział, że dziennikarzowi nie wolno nazywać nikogo terrorystą, bo może to spowodować niepokój społeczny. Co ciekawe na tej samej demnstracji ludzie nieśli transparenty z napisem "Donald Trump to terrorysta"

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #cenzura #polityka #kanada

Data: 17.01.2020 22:40

Autor: Alojz

We Frankfurcie, na uniwersytecie,odbyła się edyskusja na temat tradycyjnego nakrycia głowy dla kobiet w krajach muzułmańskich.

Dyskusje prowadziła Naila Chikhi, urodzona w Algierii która walczy o prawa kobiet w państwach islamskich.

I co się stało ? Dokladnie, przyszli lewacy, zakłócali dyskusje,a na końcu publiczność z nimi okładali się pięściami.

Policja musiała zaprowadzić porządek.

To kolejny odcinek tego co robią lewacy w Niemczech,czyli zakłócanie dabaty bez merytorycznej dyskusji.Po prostu przychodzą na spotkania które im nie pasują ,stają z plakatami,krzyczą swoje haselka i zakłócają dyskusje…taka ich demokracja

#wszystkooniemczech

#bekazlewactwa

Linki

https://www.bild.de/politik/kolumnen/kolumne/kommentar-nach-universitaets-schlaegerei-bedrohte-freiheit-67395412.bild.html

.

https://www.faz.net/aktuell/rhein-main/goethe-uni-frankfurt-kopftuch-debatte-endet-in-schlaegerei-16585977.html

Organizator kampanii Sandersa: Gułagi są potrzebne do „reedukacji”, aby nie być „pier$%# nazistą”

Data: 15.01.2020 14:53

Autor: Enviador

realclearpolitics.com

Organizator kampanii Bernie Sandersa ostrzegał przed masową przemocą jeżeli Sanders nie dostanie nominacji. Opowiadał się za stworzeniem gułagów do „reedukacji” znazyfikowanych osób…nie mamy zbyt wiele czasu na ocalenie cywilizacji" – mówił, w rozmowie nagranej ukrytą kamerą przez projekt Veritas.

Artykuł: LINK

Całe nagranie: LINK

#usa #bekazlewactwa #wybory #kultura #4konserwy #historia

Prezenterka mało znanego programu dostała tyle samo co popularny dziennikarz

Data: 14.01.2020 00:42

Autor: Kamien23

youtube.com

Prezenterka programu informacyjnego o kiepskiej oglądalności złożyła skargę, że nie dostaje tyle pieniędzy co dziennikarz prowadzący konkurencyjny program o o wiele wieększej oglądalności. Wygrała w sądzie pracy i dostanie kasę podatników.

Witamy w lewackim świecie gdzie nie liczą się zdolności a odpowiednia płeć.

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy #feminizm

Data: 11.01.2020 23:11

Autor: xeerxees

#ue #bekazlewactwa #neuropa

Hiszpania, Katalonia – bójki, zamieszki, ranni w starciach z policją – reakcja UE : meh…

Paryż, Francja – protesty przez 2 lata, ranni, zabici, tysiące spalonych samochodów – rekcja UE: meh…

Warszawa, Polska – mohery michnika z wyborczej i ubeki krzyczą O-T-U-A – reakcja UE: skandal! trzeba interweniować!

Kiedy uważasz się za piewcę tolerancji a nabijasz się z cudego nieszczęścia

Data: 07.01.2020 01:02

Autor: Kamien23

youtube.com

TL;DW – rysowniczka komiksów o lewackich poglądach zrobiła komiks w którym główna bohaterka nabija się z fakty, że dom PewDiePie został obrabowany. W jej wizji jest ona pozytywną postacią, a gość, który jej się pyta jak by się czuła jaky to jej dom obrabowali jest burakiem. Klientka został obiektem drwin a lewactwo przeszło do defensywy, twierdząc, że ataki na nią spowodowane są jej homoseksulaizmem (sic)

#bekazlewactwa #lewackalogika #4konserwy

Data: 05.01.2020 02:06

Autor: R20_swap

A z tym to jeszcze hmm. Właśnie zawsze to pierdolone "bój się BOGA" no i zawsze się bałem. Nie umiem tego opisać, ale zawsze się bałem.

No i w 2017-2015 kiedy był napływ ścierwa? Do UE to mnie tak wzmocniło jakoś.. NoBo jak to islam pedofilny?Islam bombowy>\? To jo byda prawdziwom POLOKIEM Z KRWI I DUPY SŁAWINEM itp.

Ale niedługo p.oźniej zostałem na dworcu okradziony(skrojony totalnie przez "SEBKA") I wtedy zacząłem już myśleć tak logicznie. Dlaczego, ja mam być Z bo ktoś jest A, dlaczego musi być tak bo pseudonarodowiec macha c horongiewką w usraelu24 itd. I wtedy też ostatecznie rozprawiłem się z moją psychiką, która zawszę bała się odejść od katolstwa.

Już wześniej miałem przebłyski, żrgo wiarae w kadej chwili mogłbym odejść od wiary, b=no jako goj i tak nie wiem czym to jest, a tylko z jednego prostego powodu, bo pomijając to, że o czymś takim wiem o tym tylko od ludzi, to jeszcze pozostje kwestia ilości wyznań. Zawzę pytałem starych dlaczego nie jestem islamuchem, przeciez, to ze jesteśmy katolami, to tylko dlatego, że się tu urodziliśmy, ale gdybyśmy w tym samym czsie urodili się w afryce, to może bogiem dla nas byłby smolot?(cargo wiara)

Katole są ciężcy, ale chętnie się rozprawie z oprawcami psychiki bo lubie, bo nie lubie złych i głupich.

#bekazlewactwa #bekazprawactwa #bekazkatoli

Data: 29.12.2019 09:44

Autor: Ijon_Tichy

Cześć Lurki i Lukrecje. Zabawna historia świąteczna.

W te święta dom moich rodziców odwiedziła ciocia z wujkiem oraz ich 21-letnia córka. Po całym dniu razem, już w późnych godzinach zaczęła się kulturalna polemika na tematy gender, LGBT itd. Wszystko w kulturalnej atmosferze. Ja w ogóle nie zabrałem głosu, tylko się przysłuchiwałem.

Aby uczynić historię krótką: głównymi stronami dyskusji była moja kuzynka 21-lat, studentka psychologii, bardzo broniła ideologii LGBT, zaś jej oponentem był mój tata. Rozmowa toczyła się w taki sposób, że moja kuzynka stroiła miny mędrca, tak jakby pouczała mojego "niededukowanego" tatę, gdyż z całą pewnością nie rozumie on świata, skoro należy do pokolenia jej dziadków ( ͡º ͜ʖ͡º)

"Ą" "Ę", "Ję bułkę przez bibułkę", "na studiach to", "a na studiach tamto". Mój tata natomiast, skromny facet po szkole średniej, niepozorny, ale przez całe życie pasjonował się literaturą i na prawdę ma ogromną wiedzę i światły umysł. W kilka chwil obnażył absurdy rozumowania mojej kuzynki. Najpierw broniła ona tezy o tym, że LGBTowcy powinni mieć prawo do adoptowania dzieci, a po kilku pytaniach i pociągnięciu rozmowy przez mojego tatę sama stwierdziła, że dziecko powinno mieć wzorzec mężczyzny i kobiety, aby prawidłowo się wychowywać i nawet to uzasadniała XD Gdy zdała sobie sprawę z tego, że przy wsparciu mojego taty sama sobie zaprzecza, zareagowała…. Płaczem xD

Była to scena równie zaskakująca, co komiczna – w obliczu braku argumentów, gdy wyszły na jaw absurdy jej rozumowania, gdy sam fakt bycia studentem okazuje się niewystarczający w wymianie światopoglądowej, dziewczyna po prostu wpadła w intelektualną panikę i zaczęła płakać.

Ciocia zaczęła ją pocieszać, atmosfera skwasiła się na chwilę, ale zaraz wszystko wróciło do normy. EDIT: Żeby nie było: przez cały wieczór było kulturalnie, miło i właśnie dlatego reakcja mojej kuzynki była zaskoczeniem.

#bekazlewactwa #antyautorytaryzm #marksizmkulturowy #lgbt #dyskusje #heheszki

Data: 24.12.2019 16:44

Autor: Ijon_Tichy

"Do szwedzkich służb socjalnych napłynęły donosy od osób zaniepokojonych możliwością wykorzystywania dotkniętej zespołem Aspergera 16-letniej Grety przez jej rodziców celebrytów. Szczegóły postępowania pozostają niejawne"

xD

https://www.magnapolonia.org/greta-wroci-do-szkoly-do-sluzb-socjalnych-naplynely-donosy/?fbclid=IwAR3OqRA856Uv4pUGojeaAu94acwRSj688goD7PD1vJfEtVCq5w36suEOmC0

#gretathunberg #bekazlewactwa #wiadomosci

Data: 22.12.2019 03:21

Autor: Monte

Kościół „chrześcijański” Pro-LGBT pomaga prokuratorom wysłać mężczyznę do więzienia na 16 lat za jego anty-gejowskie przekonania

Za kradzież flagi LGBT „Pride” z kościoła i spalenie jej przed lokalnym klubem ze striptizem wylądował w więzieniu, został skazany na 16 lat więzienia za przestępstwa nienawiści "trzeciego stopnia".

30-letni Adolfo Martinez został uznany za winnego przestępstwa z nienawiści, prześladowania trzeciego stopnia i lekkomyślnego użycia ognia oraz kradzieży. Został aresztowany po tym, jak policja powiedziała, że ​​ukradł sztandar lgbt wiszący w kościele Chrystusowym Ames United 11 czerwca.

Martinez później spalił skradzioną flagę, oblaną łatwopalnym płynem, przed Klubem " the Dangerous Curves Gentleman’s Club,", z któego został wyrzucony wcześniej tego dnia. Groził także spaleniem klubu.

Martinez przyznał się do spalenia flagi i został uznany za winnego w zeszłym miesiącu. Został skazany w środę na 16 lat pozbawienia wolności. Surowy wyrok wynika głównie z zarzutu przestępstwa z nienawiści, który jest przestępstwem klasy D.

Prokurator okręgowy Story, Jessica Reynolds, powiedziała, że ​​zarzut o przestępstwa z nienawiści wynikał z faktu, że władze uważają, że Martinez spalił flagę z powodu „tego, co reprezentuje w zakresie orientacji seksualnej”.

Martinez przyznał wcześniej w mediach po aresztowaniu, że „sprzeciwiał się homoseksualizmowi” i że „był winien oskarżenia”.

„Spaliłem ich flagę, jasne i proste” – powiedział. Cytat został później wykorzystany przeciwko niemu przez prokuratorów. Reynolds powiedział, że Martinez jest pierwszą osobą w historii hrabstwa, która została skazana za przestępstwo z nienawiści.

Jak na ironię, gdyby Martinez postanowił ukraść i spalić amerykańską flagę, byłby traktowany o wiele mniej surowo. Sąd Najwyższy USA orzekł w 1989 r., Że spalanie "Old Glory" jest aktem chronionym na mocy Pierwszej Poprawki.

Gdyby ten „chrześcijański” kościół „nadstawił drugi policzek” i okazał litość temu człowiekowi, odmawiając mu postawienia zarzutów, nie byłoby przeciwko niemu żadnej sprawy, a są szanse, że odszedłby jako wolny człowiek.

Ale wyraźnie ten kościół jest o wiele bardziej zainteresowany działaniem politycznym, anty-biblijnym, niż podtrzymywanie prawdziwych nauk Chrystusa.

I to jest naprawdę smutny stan rzeczy, gdy Meksykanin ma odwagę stawić czoła hipokryzji tego kościoła, a BIali, którzy wypełniają ławki w tym kościele i akceptują sodomię.

https://christiansfortruth.com/pro-gay-christian-church-helps-prosecutors-send-man-to-prison-for-16-years-for-his-anti-gay-beliefs/

#polityka #mowanienawisci #marksizmkulturowy #bekazlewactwa

Data: 15.12.2019 19:07

Autor: Bethesda_sucks

lol

Upośledzona moderacja usunęła mojego posta sprzed ponad 2,5 roku jako powód podając "nieodpowiednie treści." Oczywiście te dzbany nigdy nie sprecyzują czym są te "nieodpowiednie treści", macie do oceny: https://www.wykop.pl/wpis/24182617/obejrzalem-w-koncu-serial-wiedzmin-i-jestem-zszoko/

lol

Czyli twój zarzut to słabe efekty + charakteryzacja i kostiumy, czyli sfera wizualna, a jako wzór podajesz jeden z najdroższych seriali jakie kiedykolwiek powstały… Nie wiem czy śmiać się czy płakać. No i sory, ale GoT po pierwszym sezonie to g*wno, wrzucili pedalstwo (które w książkach było bardzo rzadkie i jeśli się zdarzało to było mocno zawoalowane

Dalej nie pamiętam co tam było, bo zbyt dawno pisałem komentarz. W każdym razie wywalanie całego komentarza za użycie słowa g*wno to jednak lekka przesada. #pdk

#wiedzmin #bekazlewactwa #moderacjacwel #moderacjatodzbany #netflix #podwojnestandardy #afera

Post powyższej treści też usunęli, ale jeszcze bana mi nie dali. Czekam na perma, w VPN-y czy inne myki nie będzie mi się chciało bawić, ale póki co jeszcze tam siedzę, bo parę interesujących tagów tam jest, do tego do promowania interesujących treści nie ma niestety nic lepszego.

Data: 05.12.2019 16:52

Autor: Dom_Perignon

Sośnierz nie zostanie wpuszczony na spotkanie we wrocławskim UE, ze względu na krytyczny komentarz pewnego wrocławskiego portalu, którego redaktorką jest feministka, niejaka Marta Gołębiowska. Wystarczy tylko kichnąć, a uniwersyteckie ciecie są postawieni do pionu.

#bekazlewactwa #polityka

Data: 29.11.2019 12:52

Autor: Dom_Perignon

Tak swoją drogą, jeśli chodzi o kłamstwa Biedronia. Pamiętacie jak lewacy robili akcje typu Biedron2020 lub Biedroń na prezydenta? Wyobraźcie sobie, co by się stało gdyby te barany go wybrały. Przecież on by przepraszał za wszystkie zbrodnie świata. Przy nim Kwaśniewski stał by się mężem stanu.

#polityka #bekazlewactwa

Data: 24.11.2019 13:25

Autor: Nietzsche

for the all mankind – serial Apple TV opowiadający o podboju księżyca, gdyby zimna wojna się nie skończyła :)

Odcinki:

  1. Normalny odcinek, faceci lecą w kosmos

  2. Kobiety zaczynają przygotowania do wyprawy w kosmos, źli faceci zdradzają żony

  3. Kobiety lecą w kosmos

  4. Pojawiają się homosie i zły biały gościu z FBI, który chce namierzyć geja w NASA xD

Do tego dzielna dziewczynka, emigrantka z Meksyku, która pilnie się uczy by pracować w NASA. Przez kilka odcinków pojawia się też wybielanie nazisty, który zbudował rakietę Saturn rękami żydów xD

#bekazlewactwa

Data: 16.11.2019 19:07

Autor: Dom_Perignon

W miejscowości Ulm została zgwałcona 14-latka przez gang "sprawców nieznanego pochodzenia". Nieznanego, ponieważ tamtejsza policja odmówiła udzielenia odpowiedzi na temat narodowości sprawców(według pogłosek mediów są to obywatele Iraku i Afganistanu). Wiecie jaka była reakcja burmistrza (Gunter Czisch (CDU) tamtejszego miasta? Szok, niedowierzanie? A skądże. Napisał coś takiego:

"Zastanawiam się, na co 14-letnia dziewczynka czekała sama w środku nocy? Rodzice są zobowiązani do monitorowania swoich małoletnich dzieci, aby nie chodzili nocą"

https://www.welt.de/vermischtes/article203514016/Ulm-OB-Czisch-bedauert-Aussage-nach-Vergewaltigung-von-14-Jaehriger.html

#bekazlewactwa #niemcy

Data: 08.11.2019 19:45

Autor: Nietzsche

Daję ten wpis na Lurka, bo na wykopie cenzura. Jeśli ktoś Ci powie kiedykolwiek, że za komuny było lepiej. Proponuję mu powiedzieć, jak to NKWD, ZOMO, MO, SB pałowało Polaków, a czasem wrzucało ich do rzek, stawów, zakopywało w nieznanych miejscach. Chyba nie wszyscy wiedzą, co Polacy robili Polakom. W imię pierdolonej, marksistowskiej ideologii. Zaraz powiedzą, że nie dotyczyło to szarych ludzi. Owszem, bo szarych ludzi wyrżnięto w latach 50. (około 3000-4000 działaczy AK, byłych żołnierzy, inteligencji), a wcześniej w Katyniu.

Reszta dostawała regularny wpierdol od milicji i się przystosowała. Za to w latach 80-90, miałeś tą złotą komunę, za której było lepiej: kolejki do pustych sklepów, powszechne dziadostwo, bieda, głód (to od tego zaczęły się protesty). Popatrz sobie jeden z drugim Dziennik z tamtych czasów. Media pierdolą o braku sznurka do snopowiązałki i cenach skupu żywca oO. Ludzie wyglądają jak w jakiś łachmanach. No, ale złota komuna, bo gówniaki jeździły na kolonie – owszem, w krzaki, a nocleg w starym wagonie kolejowym.

Na zdjęciu PRLowscy łachmyci w kolejce

#polska #komuna #bekazlewactwa

Data: 30.10.2019 11:12

Autor: Monte

Nie mam czasu przetłumaczyć więc wrzucam tekst po angielsku.

Polyamory next? Activists push to legally accommodate multi-partner relationships

In a Thursday CBS News interview, self-described LGBT legal activist Diana Adams explained that she intends to support non-traditional families, including polyamorous ones, before the law has caught up. “There are significant holes in coverage for families that don’t fit into a two-person marriage situation,” she said. Asked to elaborate on what available legal tools she would draw on to contain a multi-partner union and family, the lawyer suggested setting up a limited liability corporation.

https://endtimeheadlines.org/2019/10/polyamory-next-activists-push-to-legally-accommodate-multi-partner-relationships/​

#bekazlewactwa #lgbt #rodzina #postep

Data: 29.10.2019 16:54

Autor: Macer

ale mnie zenują te teksty ze końfederacja jest zamordystyczna. mamy juz w tej chwili w polsce dwa narody – gejofile i niegejofile. dla gejofili partie ktore nie chca dac przywilejow osobom z zaburzeniami tozsamosci seksualnej i plciowej to "zamordysci". dla niegejofili partie ktore chca dac przywileje tym osobom to zamordysci. tych stanowisk nei da sie pogodzic. z tym ze niegejofile byli tu od zawsze, a gejofile sa tu dopiero od 15 lat. mysle ze w tej dyskusji powinno padac po prostu zdanie – jak ci sie nie podoba, to jedz do holandii, anglii, usa, tam masz progejowskie prawo. a dlaczego my mamy sie do was tutaj dostosowywac. my sluchamy tego tekstu od wielu lat, odkad prosimy o obnizke podatkow. #polityka #lgbt #bekazlewactwa

Data: 28.10.2019 10:58

Autor: Macer

Ten uczuc kiedy jacys ludzie gdzies protestuja przeciwko plastikowym butelkom, słomkom, jednorazowym sztuccom i talerzykom, jezdza pol miasta zeby kupic szampon i plyn do mycia naczyn w sloiku xD, a ja mam w szufladzie w kuchni paczke 1000 woreczkow jednorazowych [zlowrogi smiech] #bekazlewactwa

Data: 25.10.2019 13:18

Autor: Nietzsche

Dzisiaj widziałem 2 młode lesby, mniej niż 15 lat. Tęczowe torby, kolorowe stroje i szły po Kauflandzie za rękę. Oj, jakbym był ojcem takiej kurewny, to przetrzepałbym dupę pasem. Może się nie nadaję na ojca, po 30stce jestem, ale nie rozumiem już tego świata, tej muzyki młodych, stylu ubierania się, tego spierdolenia.

Właśnie czytam, dzisiaj jest jakiś "Tęczowy Piątek", w którym homosie wyłażą na ulice i się chwalą.

#gownowpis #bekazlewactwa

Data: 25.10.2019 08:53

Autor: Nietzsche

Lewacy z gazeta.pl są pierdolnięci. Bronią niepełnosprawnych, pokrzywdzonych przez los, są ostoją tolerancji i akceptacji.

Sprawa zmienia się, gdy jest jakikolwiek artykuł o Kubicy na ich stronie. Dziesiątki komentarzy "kaleka", "inwalida", a każdy z nich sądzi, że Orlen ukradł im 100mln, które powinni zainwestować w … mieszkania komunalne, czytaj "skłoty" dla lewackiej wszawicy.

#bekazlewactwa

Data: 24.10.2019 18:17

Autor: Monte

Jeszcze jeden wpis tego typu. To czego uczą się na uniwersytetach w USA, ((marksiści)) zrobili marsz przez instytucje i przesuwają okno overtona, wkrótce pedoseksualnosc stanie się zaburzeniem psychicznym, później zostanie wykreślona i stanie się orientacją seksualną.

"Over the past few years Lori Handrahan has been documenting cases of University staff involved in child abuse and trafficking:

https://medium.com/@LoriHandrahan2/professors-staff-arrested-for-trading-in-child-rape-6c39fcf62a9e

Lori has documented (as of writing this post) 187 professors and staff who have been arrested and/or prosecuted on child sexual abuse, with 146 of these individuals being professors, deans and presidents. She states:

"This small sample does not represent the total number of professors and staff exposed for participating in these crimes."

I bring this up because I am sure most of you know about the slow, insidious push towards pedophilia, not just from media, but from institutionalised education also.

I put together a rough graph based on her data, with everything pre-2000 lumped into '1999'. It is interesting to note 88% of the arrests/prosecutions occurred in the last decade, with 41% occurring in the last 4 years.

Remember that these are only the people who have been caught. I am sure there are many still embedded all throughout the education system.

Lori has done a stellar job documenting everything. It is worth keeping an eye on to see if these numbers grow.

These people are sick."

#bekazlewactwa #pedofilia