Data: 19.05.2020 18:27

Autor: Monte

Pozwolę sobie podsumować dyskusję @Ijon_Tichy oraz @Gwiazda_Poranna

https://www.lurker.pl/p/3lc2ke9A7 w tym wpisie -@Ijon_Tichy dał przykład marksizmu kulturowego w Unii Europejskiej o tym że unia Europejska bazuje na komunistycznym manifeście komunisty Alteriego Spinelliego, podał przykłady jak składa się hołdy Alterio Spinelliemu, że jego imie wisi nad wejściem do Euro Parlamentu, że powstała grupa Spinelliego, napisał również kim był Alterio, podając źródła do wszystkiego (pozatym unia i tak sie z tym nie kryje)

@Gwiazda_Poranna w odpowiedzi https://www.lurker.pl/p/9rvUqzaG3 nie zanegował żadnych z faktów przedstawionych przez @Ijon_Tichy , odwrócił jedynie kota ogonem i przyczepił się do jednego z linków – organizacji pozarządowej stworzonej przez młodych prawników Ordo Luris, atakując ich i cały chrześcijanizm zaślepiony przez christianofobię i ideologię, chicał odwrócić uwagę od faktów przedstawionych przez @Ijon_Tichy i chciał przekierować dyskurs w strone ataku w chrześcijan oraz jego największych przeciwników, czyli taktyka kierowaniem lejcami konia, tak by ten koń biegł w odpowiednią stronę i żeby ludzie bili w stronę którą on chce.

@Ijon_Tichy zapytał ze spokojem raz jeszcze z czym się nie zgadza w tym wpsie https://www.lurker.pl/p/9rvUqzaG3 , a @Gwiazda_Poranna znowu odpalił swoją manipulacje emocjonalną i przyrównał wszystko do spisków replitarianów(?), dalej niczego nie negując.

Ocena ostateczna: @Ijon_Tichy mocna poprawa w dyskusji, zachowanie dystansu, zero ataku na kogo kolwiek, chłód i fakty, oraz poprawiłeś się i podajesz linki i przykłady danych działań.

@Gwiazda_Poranna Marna próba manipulacji, tworzysz wojenki polityczne nie chcesz dyskutować, starasz się z całej siły zniszczyć przeciwnika, którego naprawdę szczerze nienawidzisz, jesteś zaślepiony ideologią.

#polityka #ocenadyskusji

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 18:52

@Monte, Wy to macie większą obsesję na moim punkcie, niż ja na punkcie robienia sobie z ludzi jaj.

Ale wyjaśnijmy sobie coś:

nie zanegował żadnych z faktów przedstawionych przez @Ijon_Tichy , odwrócił jedynie kota ogonem i przyczepił się do jednego z linków –

Nie jednego z linków ale jedynego. No i to nie było żadne opracowanie, tylko przeklejony artykuł propagandowy ze strony tej fundacji.

Oczywiście nie było tam żadnych argumentów, co sam wyśmiałem. Artykuł podaje że jakiś tajny spisek chce siłą ludzi zmusić do integracji i życiu we wspólnej Unii. Ja zaproponowałem autorowi, że skoro mu tak Polska nie pasuje, ani to jak Polacy wybierają, to niech wyprowadzi się na Ukrainę.

Ocena ostateczna: widzę że foliarze lubicie sobie robić wzajemnie felatio z tamtym kolegą. No cóż, nie oceniam, mamy XXI wiek. Może nawet jesteście tą samą osobą z dwoma kontami.

@Ijon_Tichy

19.05.2020 19:02

@Gwiazda_Poranna, Bierzemy cię na chłodno poczciwy człowieku :)

W moim poście są suche fakty. Pozdrawiam.

@Monte

19.05.2020 19:03

@Gwiazda_Poranna, "niż ja na punkcie robienia sobie z ludzi jaj."

regulamin mówi "W szczególności zakazane jest: shitpostowanie, trollowanie, spamowanie; twarde wyzwiska pod adresem innych Użytkowników, ubliżanie ich rodzicom, członkom rodziny oraz bliskim, groźby i pogróżki."

"Oczywiście nie było tam żadnych argumentów, co sam wyśmiałem. Artykuł podaje że jakiś tajny spisek chce siłą ludzi zmusić do integracji i życiu we wspólnej Unii."

Przecież napisał kim był Alterio Spinelli oraz o manifeście z Ventotene i że jest mianowany ojcem założycielem Unii Europesjiej, niczemu z tych rzeczy nie zaprzeczyłeś.

"Ja zaproponowałem autorowi, że skoro mu tak Polska nie pasuje, ani to jak Polacy wybierają, to niech wyprowadzi się na Ukrainę."

Rozumiem, że podczas okupacji ZSRR również byś polecał OPowi wyporwadzkę ze zjednoczonych bloków komunistycznych prosto na grenlandie (lub Sybir), Albo jak mu nie pasuje życie w 3 rzeszy to również polecał byś mu wyprowadzkę?

@Gwiazda_Poranna

19.05.2020 19:08

@Monte,

regulamin mówi "W szczególności zakazane jest: shitpostowanie, trollowanie, spamowanie; twarde wyzwiska pod adresem innych Użytkowników, ubliżanie ich rodzicom, członkom rodziny oraz bliskim, groźby i pogróżki."

Łi ju łi ju, policja. Czyli żarty i wrzucanie śmiesznych i ciekawych rzeczy łamie regulamin. Nie no, to jest wolność słowa. Tak tak, zbanuj kogoś, bo nie potrafisz nawet tej osobie odpowiedzieć, dlatego musisz uciekać się stale do ataków personalnych i produkowania fakenewsów na mikro, żeby tą osobe oczernić.

Jeśli ci przeszkadzają rzeczy które wrzucam, to minusujesz i jedziesz dalej. Jeśli wypisujesz brednie, uprawiasz shitpost trollowanie, spamowanie pod moimi wrzutkami, to ty łamiesz regulamin i powinieneś być banowany. Od teraz wyznaje właśnie taką zasadę. Zamiast użerać się z kretynami, to będę to zgłaszał, a nie marnował czas na was.

Przecież napisał kim był Alterio Spinelli oraz o manifeście z Ventotene

XD Argument na zasadzie 70 lat temu komuniści mieli plan żeby jakoś zjednoczyć europę, teraz UE jednoczy europę, jedno i drugie takie samo. Ten autor jest dość powolny, skoro takie rzeczy łączy na siłę.

Rozumiem, że podczas okupacji ZSRR również byś polecał OPowi wyporwadzkę ze zjednoczonych bloków komunistycznych

Dalej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, a może celowo manipulujesz. Więc to zgłoszę, skoro ty chcesz mnie banować. Napisałem jasno, większość Polaków było za wstąpieniem do UE, więc jak jakieś prawackie szury które są marginesem społecznym myślą inaczej to mogą się wyprowadzić. Nie widzę tu porównania do komunistów, ale tacy jak ty, tworzą teorie żeby tylko czuć się lepiej.

@TwojStaryToKorniszon

19.05.2020 20:06

@Gwiazda_Poranna,

ciekawych rzeczy

wyjątkowo ciekawe

jak ci się nie podoba to się wyprowadź

bardzo to ciekawy pogląd

głupi ale ciekawy

@Monte

19.05.2020 18:27

Więcej o taktykach manipulacyjnych dowiesz się z tego znaleziska: https://www.lurker.pl/p/dGFc6Hqt9

@Ijon_Tichy

19.05.2020 18:31

@Monte, Nasz wesoły kolega zdaje się działać na oślep. Nie dostrzegam w jego działaniu autonomicznego, przemyślanego sposobu działania. Trochę mi go szkoda jako człowieka.

@nme

19.05.2020 20:50

@Ijon_Tichy, Gość ewidentnie przyszedł na Lurkera robić szambo polityczne. Pewnie chce dostać bana by potem oznajmić, że tutaj banują za poglądy. Niestety jego nachalna propaganda trochę męczy, więc tego bana mógłby dostać :)