Data: 26.04.2020 10:30

Autor: kisiel

#polityka #konfederacja #bosak2020

wRealu24.pl przypomina czas wystąpień prezydenta i Krzysztofa Bosaka w TVP Info.

PS Wczoraj były już pierwsze spoty wyborcze w TVP 1, ktoś oglądał? Jakie macie opinie? Wydaje mi się, że sztab wyborczy Bosaka powinien najpierw dać ten spot z koronawirusem, bo w tych czasach żyjemy.

@FiligranowyGucio

26.04.2020 11:40

@kisiel,cały obraz konfederacji na jednym zdjęciu,kolejna "partia" która z założenia ma być alternatywą dla rzadzących a okazuje się tym samym.

@lisq

26.04.2020 10:39

@kisiel,

wspieraj w nierównej walce

mam bardziej paczeć czy kupić drugi telewizor i paczeć dwa razy? zaiste, o ile dość zbieżnie mi poglądowo z konfą tak tego ich marketingowca nadziałbym na pal z te ulotki ;p

@kisiel

26.04.2020 10:44

@lisq, może oglądać inne media niż TVP Info, jak masz telemetr (bo jak nie masz, to nic to nie da), kto to wie…

@lisq

26.04.2020 10:53

@kisiel,

Wszyscy przerażeni myślą „och, nie, telewizor widział co przed nim robiłem?” mogą odetchnąć z ulgą. Podsłuchiwani są tylko ci, którzy wyrażą na to zgodę (przynajmniej w kwestii telemetrii). Badaniem oglądalności w Polsce zajmuje się firma Nielsen Audience Measurement, która stworzyła specjalny panel – w niespełna dwóch tysiącach polskich gospodarstw domowych zainstalowane są urządzenia, które rejestrują to, co oglądają domownicy. Telemetry. Telemetr ma pilota. Pilot ma guziki. Członkowie rodziny też mają guziki. Osobiste guziki na tym pilocie. I za każdym razem, kiedy oglądają, muszą się też zameldować. Zosia z panelu wychodzi na imprezę, ale mama z panelu dalej ogląda? Zosia daje znać telemetrowi. Zosia naciska swój guzik. Mama nic nie naciska, bo dalej siedzi na kanapie. I tak to wygląda.

sos

niestety nie jestem w tym szczęśliwym gronie dwóch tysięcy z telemetrami.

ale ja nie o tym, chicałem zaznaczyć że żadnej sensownej treści z tej ulotki, już kurde 'wspieraj Bosaka w tej nierównej walce, ogladaj konferencje na polsacie' miałoby więcej sensu.