Data: 09.08.2019 18:52

Autor: JuliaMay

Kilka osób (w sumie jedna to napisała, ale coś mi to uświadomiło, dziękuje @Anty_Anty choć dalej nie pałam do ciebie sympatią) zarzuciło mi pochodzenie neuropkowe, konkretnie za moje podejście do Netflixa( choć trzeba uściślić, że konkretnie o to iż nie widzę problemu w obsadzaniu pewnych ról przez osoby czarnoskóre i/lub wątki homoseksualne w ich produkcjach czyli w skrócie, że nie razi mnie ta straszna "poprawność polityczna") i Homoseksualizmu jako takiego (nie dziwne, sama jestem homoseksualna to jakie mam mieć podejście乁(ツ)ㄏ, choć ten zarzut to może być po prostu moje przewrażliwienie, jeśli tak to przepraszam). Chciałabym jednak rozwiać wszelkie wątpliwości na temat mojej "neuropkowości", zacznijmy więc od tej poprawności politycznej, na przykładzie gorącego tematu Netflixowego Wiedźmina.

Czarnoskóre postacie drugoplanowe i tła? Żaden problem o ile bronią się aktorsko, bo jeżeli osoba zyskała miejsce w serialu tylko kolorem skóry to jest to dyskryminacja lepszych aktorów, jeśli chodzi o statystów to bez różnicy. "Różnokolorowe" driady? Bardziej rażą mnie dzidy zamiast łuków niż kolor skóry. Czarne krasnoludy i elfy? Krasnoludy wywołałyby pewnie niesmak, choć już ze znajomymi się śmiałam, że im ciemniejszy kolor skóry tym bardziej zaangażowany górnik (✌ ゚ ∀ ゚)☞ jednakże wolałabym by takowe się nie pojawiały. Wątki homoseksualne? Dopóki Geralt nie będzie uprawiać seksu z Jaskrem to nawet Emhyr może… nie nie może i by mnie to raziło bo nie zgadza się z materiałem źródłowym, ale już czarodziejki/czarodzieje to wolna amerykanka i tam nic mnie nie ruszy, o ile będzie miało sens fabularny (czyli pojawiające się gdzieś w tle kadru całujące się czy też, o zgrozo, uprawiający jakąś namiastkę seksu lesbijki czy geje to żaden problem i pewnie nie zwróciłabym na to uwagi).

Poprawność polityczna? Każdy widzi problem tam gdzie chce, "prawaki" w m.in. multikulti (które ma plusy i minusy) i homoseksualizmie co prowadzi do absurdów doszukiwania się ich wszędzie nawet tam gdzie tego nie ma,"lewaki" kompletnie w drugą stronę co prowadzi do absurdu i zarzutów braku poprawności tam gdzie tego nie potrzeba (przecież jakby jedna strona drugą w końcu zdominowała i wyeliminowała to byłby to najgorszy dzień w życiach zwycięzców, z kim toczyli by te bezsensowne wojny o nic?),a np. feministki w nierówności płac (zdarza się, ja jednak nie spotkałam się z nieprawidłową dysproporcją, tj. dyskryminującą mnie lub moje koleżanki) i zbyt szerokim sposobie siadania u panów (no to załuguje tylko na "XD").

Śmiem tez śmieć bronić środowisk LGBT i minusować wpisy atakujące je, no w sumie sama do nich należę (a jeśli kogoś to interesuje ( #nikogo ) na paradzie równości może byłam raz czy dwa, tak to nie mam czasu i często chęci by po pracy jeszcze chodzić x godzin po mieście) więc co się dziwić, że będę tego bronić.

Chciałabym kiedyś wziąć ślub ze swoją ukochaną i kto wie może razem wychować dziecko, i chciałabym by każdy mógł mieć taką możliwość bez względu na orientację, by szanowano mnie i wszystkie osoby, by nie spotykały mnie takie sytuacje jak obecnie np. w polskiej prasie, kościele czy ostatniej paradzie w Białymstoku. Bym mogła bez strachu wychodzić na ulice. Tylko tyle i aż tyle jak się okazuje.

Wracając do małżeństwa i dzieci, osobiście wolałabym zapewnić lepsze życie jakiemuś dziecku z sierocińca niż pchać na świat nowe ( antynatalizm mocno), skoro tyle jest dzieci które zostały urodzone wbrew własnej woli i teraz marnuje się często popadając w przyszłości w alkoholizm, narkomaństwo lub wchodząc do świata przestępczego. "Oczywiście, a potem takie dziecko indoktrynować i zrobić z niego homosia albo transa, a do tego wykorzystać seksualnie". Puknijcie się w te puste łby ze dwa razy czymś ciężkim, a potem zróbcie rozbieg i z całej siły uderzcie nią w ścianę może pomoże. Każdy kto decyduje się na rodzicielstwo, w jakiejkolwiek formie, chcę by jego dziecko wyrosło na porządnego człowieka który będzie żył w dobrobycie i nie będzie robić krzywdy innym. Będzie chciało zostać gejem/lesbijką? Proszę bardzo. Będzie heteroseksualna? Tak samo, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, byle było szczęśliwe i szczere same ze sobą. Samo, podkreślam samo, stwierdzi, że chciałoby zmienić płeć? Będę je wspierała ale poważne kroki podejmę tylko jeśli będzie to świadoma decyzja podjęta po 16-18 roku życia i po konsultacjach z psychologiem, by mieć pewność, że robi to bo rzeczywiście tego chce. Przede wszystkim zależałoby mi na szczęściu dziecka, by było wychowane w kochającym domu, do którego chętnie wraca, nauczone szacunku do ludzi i pracy, że każdy człowiek może żyć jak chcę, póki nie łamie sprawiedliwego i ludzkiego prawa (te z np. krajów Arabskich ludzkimi nie są) oraz nie robi nikomu krzywdy.

Kwestii pedofilii nie zamierzam rozwijać bo jest to czyste skurwysyństwo pojawiające się po obu stronach barykady i dla pedofilii jak i gwałcicieli (skazanych prawomocnym wyrokiem, w trakcie którego dowody były niepodważalne, w przypadku fałszywych oskarżeń kara więzienia i wypłacenie pokrzywdzonemu odszkodowania powinna być dla oskarżających) jestem za przywróceniem kary śmierci (jak i dla kilku innych zbrodni, ale o to mniejsza).

Mam nadzieję, że rozjaśnia to trochę moje podejście i sposób działania tutaj na Lurkerze.

Dorzucam też screeny testów kompasów politycznych tak o, wiem że to żaden wyznacznik mojego liberalizmu czy też centryzmu, bo testy mogłam przecież spreparować i odpowiadać pod linijkę by ukryć moje "lewactwo", ale po co miałabym to robić dla was i przede wszystkim po co miałabym okłamywać samą siebie?

#polityka

@Monte

09.08.2019 22:24

@JuliaMay, Mam pytanie z innej beczki trochę. Czy uważasz że taki styl życia przyniesie Ci szczęście?

@JuliaMay

09.08.2019 22:47

@Monte, To znaczy?

@kosmitolog

09.08.2019 20:56

@Monte, Dokładnie, obwożą ich po kraju jak te cyrkowe małpy a ich zadaniem jest zebrać w dziób, żeby można było pokrzyczeć na świecie jaka to nietolerancja i faszyzm. Nie bez powodu wybrali się do Białegostoku, który wcześniej obrażali na wszelkie sposoby i było jasne, że wpierdol czeka jak piwo w lodówce.

@kosmitolog

09.08.2019 21:13

@JuliaMay, Żeby nie było, do Ciebie absolutnie nic nie mam, przeszkadza mi tylko wywlekanie swoich zwyczajów seksualnych na ulicę, robienie z nich ideologii i domaganie się z ich tytułu jakichś specjalnych praw i przywilejów. Równie dobrze jako mniejszość fetyszystów sadomaso mógłbym biegać po mieście w skórzanym skafandrze i wymachując pejczem domagać się darmowych klapsów, oklasków i prawa do jazdy czołgiem – a przez myśl mi to nigdy nie przeszło :)

@Gra_Melodia

09.08.2019 21:57

@bmbcz01

10.08.2019 10:41

robili łapanki i bili nikomu nic nie winnych ludzi w Białymstoku

@JuliaMay, Od razu powiem, że nie popieram Sebixów i takiego załatwiania sprawy. Ale pomijanie faktu, że lgbt robi teraz nagonki na kościoły, przedstawiają ukrzyżowaną cipę, albo wkładają sobie krzyż w cipę, odprawiają mszę z cipą na ołtarzu, piszą sprayem tęczę na zabytkowych budynkach, jedynie dlatego, że jest to miejsce religijne i robią wiele innych rzeczy, żeby prowokować, obrażać i atakować ludzi, którzy wyznają wartości katolickie, jest wyłącznie manipulacją.

Nie przeszkadza mi niczyja orientacja, kolor skóry itp. Ale przeszkadza mi robienie ze swojej grupy ofiar przemocy, podczas gdy cała ta grupa atakuje wartości innych osób.

No i tak się składa, że na prostackie ataki odpowiadają prości ludzie. I mieliśmy spotkanie prostaków z lgbt z prostakami sebixami. Sam nie wiem kim bardziej gardzę.

@bananaplug

10.08.2019 10:53

@lisq,

[..] Szczucie tęczą

Ja chce tylko przypomnieć o terminie "szczucie cycem", które defacto było płaczem o seksualizację kobiet, i nie ważna była opinia danej kobiety (najbardziej przypomina mi się dawny billboard antyradia). Natomiast notoryczna seksualizacja WSZYSTKIEGO przez tą tęczę jest już spoko. I to ci sami ludzie, te same środowiska odpowiadają za oba.

@arti

09.08.2019 20:34

@JuliaMay, nie wiem czy trolujesz czy rzeczywiście jesteś tak naiwną osobą – bez obrazy. Jest rzeczą oczywistą, ze w tych paradach bierze udział mnóstwo ludzi, którzy chcą "dobrze", ale mają spaczone pojecie o świecie np. , ze homoseksualiści są dyskryminowani. Jest też rzeczą oczywistą, że celem tych parad jest wyłącznie prowokowanie i przesuwanie granicy tolerancji do coraz bardziej patologicznych zachowań w tym pedofilii. Jest oczywiste, że większość ludzi tam działających to mogą być nieświadome owce i jest rzeczą oczywistą, że jest też grupa krwiożerczych wilków, tym bardziej niebezpiecznych , że w przeciwieństwie do owiec świetnie zorganizowanych mających zaplecze intelektualne i finansowe, świetni przeszkolonych w tym jak mydlić oczy naiwnym.

Załóżmy nawet , ze Ty i Twoja partnerka adoptujecie i wychowacie dobrze dziecko – ale czy naprawdę nie pojmujesz , że otworzenie takiej furtki dla Ciebie otworzy ją także dla hord wycacykowanych pederastów czyszczących sobie komin co piątek w dark roomie za każdym razem z innym facetem? Czy to jest rzeczywiście takie trudne do zrozumienia. Zastanawiam się czy wy tam w tych swoich "środowiskach" wogóle rozważacie takie konsekwencje? Dlaczego wogógle mówisz o homoseksualizmie jako całości a nie osobno o homoseksulaizmie kobiet i mężczyzn, jest przecież rzeczą oczywistą, ze to własnie męski homoseksualizm będzie rodził najbardziej drastyczne patologie. Nawet jeśli szczerze czujesz tak jak piszesz, to dlaczego mówisz w imieniu wszystkich nie mając takiego samego doświadczenia.

Co do Netflixa i kultury masowej, to wywracasz kota ogonem Czy jest coś złego w tym ,ze kogoś gra murzyn albo, ze postać w danym filmie jest też przy okazji homoseksualna – ogólnie w teorii oczywiście nie, tylko, ze w rzeczywistości ma to swój okreśłony cel oswajania ludzi z patologią , celem wdrażania szkodliwych przemian społecznych, które będą służyć tylko grupie "panów fełdalnych" , a nie społeczeństwu. Oglądam film sci-fi, generalnie źli kosmici zagrażają ludzkości, którą trzeba uratować wiec załoga wyrusza w misję kosmiczną, tylko po jaki chuj za przeproszeniem większość jej członków musiała odbyć stosunek seksualny we wszystkich możliwych konfiguracjach, co to ma do tematu filmu – nic to tylko obrzydliwa i nachalna propaganda jak można się na to nie wkurzać?

@lisq

09.08.2019 19:19

@JuliaMay, odniosę się tylko do wąskiego fragmentu Twojej wypowiedzi -> do parad.

Wiadomo że transmisje z parad można zmanipulować tak żeby pokazać samych wynaturzeńców, ale niestety częściej napotykam się właśnie na tych pajacy ubranych jak dziwki po wypadku, domagających się groteskowo tolerancji i akceptacji swojego pojebaństwa (vide rafalala) aniżeli rozsądnych ludzi którzy chcą po prostu kochać niestandardowo i być przy tym traktowani z godnością.

LGBTQ+ <= już w samej tej nazwie masz dziegieć który psuje beczkę Waszego miodu, mianowicie rafalalusy pod literką Q a może i T. Dlatego właśnie dopóki geje i lesbijki będą "trzymać" z tymi najbardziej kolorowymi to odbiór środowiska jako całości będzie jak na zachodzie (toleruj albo wpierdol) albo jak u nas (wypierdalajce bo wpierdol :P).

Właśnie przez tych wynaturzeńców LBGT ma w konserwatywnych środowiskach opinię po prostu hipokrytów i zagrożenia dla tradycyjnych wartości. Bo o ile nawet Kościół potrafi się zreflektować i wyjść naprzeciw wiernym żyjących na kartę rowerową, o tyle w świadomości społecznej nie będzie miejsca na równe traktowanie tych którzy chcą kochać po swojemu i być nadal szanowanymi, a tymi którzy chcą odjebać inbę i poszkalować konserwuchy, vide to coś co na antenie kilku stacji powiedziało "póki kurwy z pisu nie poumierają".

I również nie, obchodzenie 'pride month' z pierdolnięciem i celebracją, przywileje dla przedstawicieli środowiska nie nastawiają pozytywnie.

I dziwię się właśnie że co normalniejsi homoseksualiści identyfikują się jako członkowie tak nacechowanej wynaturzeniami społeczności.

Podsumowując (choć nie odbierz tego personalnie) -> chcecie normalności to zachowujcie się normalnie.

@JuliaMay

09.08.2019 19:30

@lisq, po obu stronach znajdują się osoby które zaburzają obraz całości, przecież nie każdy konserwatysta utożsamia się z idiotami którzy robili łapanki i bili nikomu nic nie winnych ludzi w Białymstoku, takie osoby o których piszesz to też osoby bardziej medialne niestety i to one są chętniej brane do wywiadów itd. Ataki na Pride Month były też przegięte, nikomu nie przeszkadzałaby tęcza i taki sposób celebrowania gdyby nie te bardziej medialne osoby z którymi utożsamia się LGBT, najbardziej mnie w tym wszystkim jednak boli powiązanie nas z Pedofilią i choć zarzekałam się, że nie będę wojować to takie sprawy będę prostować za każdym razem.

@lisq

09.08.2019 19:49

@JuliaMay, marszy z odmieńcami na czele było kilka, a chamówa w Białymstoku była póki co jedna. Nie chcę mówić że 'u was jest gorzej' ale taki wniosek jednak się nasuwa.

Pride month też do mnie nie przemawia jakoś, bo z czego tu być dumnym? Plus mam nieodparte poczucie niesprawiedliwości gdy w czerwcu LGBT mają przywileje których próżno szukać wśród dzietnych i bezdzietnych tradycjonalistów (celowo nie piszę o heterykach, bo uważam że konflikt nie występuje na linii homo-hetero).

Co do pedofilii – przyznam że przestałem śledzić temat, ale gdzieś obiło mi się o uszy jakaś akcja z Holandii z grupką która lobbuje za podciągnięciem pedofilii do orientacji, oczywiście pod tęczowym parasolem.

Wiadomo że prawda zawsze leży pośrodku i jeśli czujesz się krzywdzona mieszaniem pedofili z Tobą, Waszym środowiskiem to rób to co czujesz że zrobić trzeba :)

Tylko że moim zdaniem bez rozłamu na homoseksualistów i aferzystów, obecne LGBT nie ma sensu i każda samodzielna akcja za którą nie będą stały duże pieniądze i potężne wpływy przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego.

@JuliaMay

09.08.2019 19:58

@lisq, Oczywiście, że była taka akcja z pedofilami w Holandii. Zostali zgłoszeni przez Holenderską organizację LGBT na policję.

Co do chamów, atak sebków na dzieci rysujące tęczę (bez związku z LGBT, to jest chore), słynne ostatnio naklejki "Strefa Wolna…", tak to też są ataki które bolą. Pomijasz ataki personalne, przemoc fizyczną w szkołach, w pracy.

Zgodzę się, co do ataków słownych w internecie żadna ze stron święta nie jest.

@lisq

09.08.2019 20:13

@JuliaMay,

Zostali zgłoszeni przez Holenderską organizację LGBT na policję.

dzięki za wyjaśnienie :)

Pomijasz ataki personalne, przemoc fizyczną w szkołach, w pracy.

naklejki "Strefa Wolna…",

tutaj nie chcę się wypowiadac za ogół, ale w moim odczuciu "strefa wolna" jest reakcją na szczucie tęczą. Właśnie przez wciskanie lgbt to szkół, wymuszanie spotkań z ludźmi ze środowiska, cały syf który serwują nam media. Serio, winą za obecny konflikt obarczam jedynie tych którzy mają potrzebę obnosić się ze swoją groteskową odmiennością dla inby.

Nie twierdzę że homofobia nie istnieje w świadomości "szarych ludzi", ale widzę po swoim otoczeniu że jest progres in plus na przestrzeni lat.

Jasne że zawsze będą jednostki uprzedzone na zasadzie "bo tak i chuj", ale wydaje mi się że jest postęp właśnei w tej zbiorowej świadomości. Coraz częściej rozmowy o LGBT w ktorych mam okazję uczestniczyć mają podobny przebieg "a niech sobie robią co tam chcą byleby wara ode mnie", gdzie jeszcze kilka lat temu jak miałem lat -dzieścia to było bardziej "takich to bym kastrował i za jaja wieszał, może wyleczyliby się".

Naprawdę, nie marsze Wam potrzebne i wciskanie swoich treści wszystkim wokół, a właśnie dialog i tolerancja o którą zabiegacie. Plus może trochę twardzsze dupy i nie robienie afer że ktoś śmiał śmieć zażartować "o pedałach".

W techbazie jako jedyny z mojego rocznika(!) uczęszczałem na etykę zamiast religii (wybór uzgodniony z i klepnięty przez rodziców), więc coś wiem na temat bycia "odmieńcem" wśród "normlanych", lub bardziej właściwie "indywiduum w tłumie".

Docinki skończyły się w momencie kiedy przestałem się obrażać i przeżywać pytania o "kocią wiarę", "czy obchodzę święta jak normalni", "czy modlę do boga czy jakichś figurek" itp, a zacząłem podchodzić do tych pytań bardizej na luzie.

Odpowiadalem, czasem przewracałem oczami ale starałem się pokazać ze strony człowieka który też oddycha, ma system wartości, jest empatyczny i że wcale nie potrzebuję do tego tej czy innej religii.

I znów, ciężko mi radzić środowisku bo kimże jestem w obliczu Waszej ilości, niemniej z doświadczenia polecałbym właśnie taką formę walki o to czego tak pragniecie.

No i odcięcie się od pojebów którzy robią Wam czarny PR.

@JuliaMay

09.08.2019 20:24

@lisq, Jest tu też pewien problem który środowisko samo stworzyło. Zostało zakładnikami swojej własnej tolerancji, nie mogą wyrzucić takiej osoby czy zakazać jej udziału w marszu, od razu odezwaliby się przeciwnicy że jak to "nie tolerujemy swoich", a nie wszystkim przetłumaczysz, z drugiej strony chwała, że nie jest to chora tolerancja i patologia jest piętnowana. Drugą sprawą jest że w momencie kiedy marsze zaczynały trzeba było wywołać szok i pokazać, "Hej jesteśmy" i trwało to za długo, po pierwszym szoku trzeba było od razu rozpocząć "drugą fazę" czyli ludzkiej twarzy, tego jednak osoba decyzyjna nie zrobiła.

Więc mamy teraz wojnenkę w której któraś ze stron zawsze jest pokrzywdzona, na nasze nieszczęście dostajemy częściej fizycznie.

@kosmitolog

09.08.2019 20:45

@JuliaMay, Sorki, ale jeśli myślę o tej samej akcji, o której wspominasz to te dzieciaczki nie przykicały tam spontanicznie pomalować sobie tęczę na chodniczku. Nie mów, że to bez związku, skoro jest oczywistością, że zostały tam sprowadzone przez aktywistów LGBT ( może nawet w nadziei, że coś im się stanie i będzie szum ).

@Monte

09.08.2019 20:48

@JuliaMay, Dlaczego te marsze odbywają się w różnych terminach i czemu w każdym województwie są często widziane ciągle te same osoby? Które już nawet pseudonimy zbierają.

@JuliaMay

09.08.2019 20:49

@kosmitolog, Tu się przyznam, że dokładnie sytuacji nie znam, a z tego jak to zostało przedstawione wynikało, że były to losowe dzieci bawiące się kredą. Jeśli było tak jak mówisz to mea culpa.

@JuliaMay

09.08.2019 20:53

@Monte, Nie wiem, nie mieszkam w Polsce, nie uczestniczyłam w Polskich marszach. Docierają do mnie tylko informacje na ten temat z Polskich mediów różnych opcji politycznych, jak i od znajomych. Nie chciałabym się wypowiadać na temat społeczności marszy w Polsce, mogę tylko mówić jak jest tu gdzie jestem aktualnie. Jeżeli zakłamuje to dla was obraz tego co pisałam to przepraszam nie taki był mój cel, jednak nigdzie nie napisałam, że dotyczy to Polski, ale chyba powinnam napisać, że znajduję się za granicą.

@kosmitolog

09.08.2019 20:53

@JuliaMay, Nie były, w tle stała cała grupka tęczowych od biedronia, więc przypadek można śmiało wykluczyć. Te dresiki też nie przechodziły tam przypadkowo, przyszli bo miał się odbyć jakiś mały wiec biedroniów czy coś w tym stylu. Dlatego w tym samym czasie byli tam i jedni i drudzy. No i jedna strona zaciągnęła tam te dzieciaki, żeby malowały. A dzieci jak to dzieci, dla nich taki pomysł to zabawa a najadły się strachu i smutku 乁(⫑ᴥ⫒)ㄏ

@ksajomi

09.08.2019 19:17

@JuliaMay, A co to za tescik ten pierwszy? Zalinkuj jak możesz pls ヽ( ͠°෴ °)ノ

@JuliaMay

09.08.2019 19:25

@ksajomi, jeżeli chodzi o ten z wpisu to proszę https://www.idrlabs.com/pl/pogladow-politycznychs/test.php

@ksajomi

09.08.2019 19:26

@JuliaMay, ok, dzięx ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aeon

09.08.2019 19:17

@JuliaMay, Z ciekawości zapytam. Ktoś kiedyś zaatakował Cię słownie lub fizycznie za to, że jesteś homoseksualna? (nie uwzględniając słów napisanych w internecie)

@JuliaMay

09.08.2019 19:23

@aeon, w szkole średniej, ostatnia klasa była małym piekłem zgotowanym przez koleżanki z klasy, całe szczęście byłam w grupie informatycznej w której panowie stanowili większość i zachowali się z większa klasą, choć pojawiały się uszczypliwości z ich strony to nie były typowo atakiem, ja to odbierałam jako żarty, czasem średnio śmieszne ale raczej nie uderzające we mnie tak jak typowe wyśmiewanie, ataki słowne (lezbo, dziwko itd.) czy fizyczne (zniszczony plecak, łapanie za piersi i tyłek z wyszydzaniem) przez grupę "popularnych" dziewczyn. Poza tym jedna z babć nie omieszkała opisać mojego "problemu" na kółku różańcowym i od lokalnych "moherów" też poleciało trochę niemiłych słów.

@Gra_Melodia

09.08.2019 19:29

@JuliaMay, (づ•﹏•)づ

@aeon

09.08.2019 19:31

@JuliaMay, To życzę żebyś już nie musiała przechodzić przez takie i inne sytuacje. (づ•﹏•)づ

@JuliaMay

09.08.2019 19:32

@aeon, wyjechałam z kraju i na razie mam spokój (。◕‿‿◕。)

@drewniany

09.08.2019 19:59

@JuliaMay, Nic dziwnego. Po pierwsze świnki morskie to w większości rak złośliwy, po drugie faceci z reguły mają więcej RIGCZu.

@JuliaMay

09.08.2019 20:02

@drewniany, powiedz to pobitym przez narodowców. Uważam, moją grupę za ewenement w skali co najmniej mojego miasta i bardzo ich chwalę, z tego co z nimi rozmawiałam ich pogląd w tym temacie się nie zmienił i bardzo mi z tego powodu miło. Nie mniej racją jest, że nic nie zniszczy psychicznie nastolatki bardziej niż rówieśniczki.

@Monte

09.08.2019 20:26

@JuliaMay, Przez kibiców można zostać pobitym nawet jak jesteś facetem prawakiem i masz kuca XD

@kosmitolog

09.08.2019 19:15

@JuliaMay, O, lezbiałek, może nawet ładny (ʘ‿ʘ)ノ

@JuliaMay

09.08.2019 19:16

@kosmitolog, może? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie i tak nie wyślę zdjęcia, tak się droczę (。◕‿‿◕。)

@MemeNinja

09.08.2019 21:34

@kosmitolog, Dopiero teraz się zorientowałeś? Przecież już @Thanos do niej startował.

https://www.lurker.pl/p/B0yKgCY1b

@kosmitolog

09.08.2019 21:46

@MemeNinja, Nie śledzę losów wszystkich dziewczyn na Lureczku i podbojów miłosnych Thanosa :)

Ale na wszelki wypadek puściłem jej oczko, może co będzie XD

@false_nine

09.08.2019 19:09

@JuliaMay jeśli jesteś homo to mogłabyś być bi? Pytam z ciekawości. Czy istnieje jakiś rodzaj mężczyzn którzy ci się podobają?

@JuliaMay

09.08.2019 19:13

@false_nine, Szczerze nigdy żaden mężczyzna mi się nie spodobał, oczywiście miałam propozycje związków ale zawsze je odrzucałam ze względu na brak pociągu do tej osoby. Czy tak będzie zawsze? Nie wiem, ale na stan aktualny wiem, że będąc już po paru związkach homoseksualnych nic bym nie chciała zmieniać.

@kosmitolog

09.08.2019 19:16

@JuliaMay, To się jeszcze zobaczy ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

@JuliaMay

09.08.2019 18:52

@JuliaMay

09.08.2019 18:52