Czy LGBT to ideologia?

Data: 17.06.2020 09:32

Autor: wigilius

partiaraklem.pl

Historia ruchu LGBT sięga dużo dalej, bo aż do lat 60-tych XX wieku. Wówczas to powstało kilka organizacji walczących o prawa osób homoseksualnych, przede wszystkim o dekryminalizację kontaktów jednopłciowych. Najbardziej znane są Mattachin Society oraz Gay Liberation. Ta druga jest ciekawa, bowiem wydała własny… manifest! Czy manifestów nie wydaje się w celu deklaracji ideowej?

#bekazlewactwa #ideologialgbt #partiaraklem

@psyfox

17.06.2020 16:14

@wigilius, Maja własne postulaty polityczne..swoja flage żadania..chca wplywac na ludzi i ich myslenie – bez watpienia to ideologia – ideologia lgbt neobolszewicka

@kujda

17.06.2020 13:55

@wigilius, LGBT to temat zastępczy. Dywagujemy o może maks. 2% populacji i tym co te 2% robi w łóżku i z kim. Tak jak byśmy nie mieli większych problemów na głowie. Nie mam pojęcia co moi sąsiedzi wyprawiają w swoich łóżkach (i nie tylko) i nic mnie to nie interesuje. Temat wałkowany, żeby przyćmić sprawy poważniejsze.

@SCC

17.06.2020 13:30

@wigilius, Ciężko by było, żeby ruch skupiony na szkolnictwie i polityce nie miał żadnych podstaw ideologicznych, a tym bardziej jeszcze przez ten cały czas względną spójność utrzymać. Nie każdy żołdak w Armii Czerwonej był komunistą, ale to partia komunistyczna kazała mu iść i "wyzwalać".