@lisq

08.04.2019 17:45

@AdJoywekshodavgejhyRavHup7Knat,

i bardzo dobrze, dzieci powinny ten strajk odczuc wlasnie przez odrabianie zajec w wakacje, wtedy rodzice sfrustrowani slusznym narzekaniem dziatwy powinni zaznaczyc odpowiedni krzyzyk przy karcie do glosowania.

To co sie odpierdala w polskiej edukacji od lat wola o pomste do nieba i ciesze sie ze skutki poki co sa tak lagodne.

Reformy, gimnazja, tony co roku zmienianych ksiazek a jest coraz gorzej.

@AdJoywekshodavgejhyRavHup7Knat

08.04.2019 17:47

@lisq, rozumiem, że jak ktoś Ci krzywdzi dziecko, to robisz tak, żeby mu zrobić dobrze?

To chyba działa odwrotnie – wkurzone dzieci, wkur*ni rodzice, zrobią wszystko żeby zemścić się na szkole…

@lisq

08.04.2019 18:01

@AdJoywekshodavgejhyRavHup7Knat,

rozumiem, że jak ktoś Ci krzywdzi dziecko, to robisz tak, żeby mu zrobić dobrze?

raczej patrzę na problem głębiej – bo dzieci muszą przyjść do szkoły BO nauczyciele strajkują BO ktoś z góry dawno temu coś zajebał i BO obecny rząd woli płacić stówkę per świniak niż dorzucić do wypłaty komuś, kto w zasadzie buduje przyszłość tego narodu.

Ostatecznie – to nie szkoła jest winna.

Chyba że w trakcie strajku pielęgniarek też psioczysz na szpital że udzielono Ci pomocy w ograniczonym zakresie – to nie mamy o czym rozmawiać.

@AdJoywekshodavgejhyRavHup7Knat

08.04.2019 19:35

@lisq, widzę, że różnimy się już na samym początku: patrząc na to co się dzieje w szkole, nie widzę tego budowania przyszłosci narodu.

Przynajmniej raz na tydzień mam ochotę pójść i kimś mocno potrząsnąć za głupoty który odwala przy okazji serwując zamęt w głowach moich maluchów.

@lisq

08.04.2019 19:48

@AdJoywekshodavgejhyRavHup7Knat,

patrząc na to co się dzieje w szkole, nie widzę tego budowania przyszłosci narodu.

no tak samo jak miałabyś widzieć leczenie się patrząc po tym co w służbie zdrowia xDDD.

Dlatego właśnie trzeba pompować hajs w krzewicieli oświaty, bo jak dalej będzie tak jak jest to nie trzeba będzie socjalizmu, komunizmu, wojny, głodu, tylko społeczeństwo tak zidiocieje że odda swoje dobra bez walki dowolnemu najeźdzcy.

Edukacja, tak jak służba zdrowia potrzebują głębokich, naprawdę głębokich reform. Bo z jednej strony można robić podśmiechujki z kogoś kto kończy studia z myślą o zostaniu ratownikiem medycznym, bo przecież może iść robić cokolwiek innego za X razy tyle.

Tylko nie chciałbym żyć w kraju w którym jak pierdolnie mnie auto na przejściu dla pieszych, będę musiał liczyć na pomoc przypadkowych ludzi, bo nie będzie wykwalifikowanej kadry żeby mnie poskładać i zawieźć do szpitala.

@Beowulf

08.04.2019 14:27

@kosmitolog

08.04.2019 11:19

@AdJoywekshodavgejhyRavHup7Knat, Biorąc pod uwagę fakt, że większość nauczycieli potrafi co najwyżej skutecznie obrzydzić naukę to gówno im się należy. Kilka ciężkich kijów po nerach, większość tylko tego warta ( ͡° ʖ̯ ͡°)