Minister Szumowski: Za słowa o mojej żonie, Nitrasowi dałbym w pysk

Data: 22.05.2020 18:05

Autor: tenji

fakty.interia.pl

  • Jest taka historia, która mówi, że politycy są po to, żeby się nachapać. Że wszyscy politycy to złodzieje, niezależnie od strony politycznego sporu. Patrzę jednak na polityków w Sejmie i szczerze powiedziawszy, bogatych ludzi nie widziałem. Myślę, że jest tysiąc innych metod uzyskania dużych pieniędzy niż wejście do polityki – mówi minister zdrowia Łukasz Szumowski w rozmowie z Interią. – Za słowa o mojej żonie, gdybyśmy byli w dawnych czasach, tobym panu Nitrasowi dał w pysk – dodaje.

#polska #polityka #bekazpo

@nigolcabej

23.05.2020 19:21

@tenji, a myslalem ze po kradlo na potege i bardziej sie nie da. da sie! a do tego mowic ze nic sie nie stalo a inni to byli z komuny. kiedys zegarek oznaczal duze problemy z utrzymaniem stanowiska. dzis miliony lewych dotacji oznaczaja ze rzad znajdzie nowy hak na kogos i bedzie trabil o tym. mam nadzieje ze krysztalowy banas co im jeszcze wywinie

@malcolm

22.05.2020 19:00

@tenji, "pracował jako lekarz i profesor oficjalnie zarabiając 30k miesięcznie"

Czy Polska to zły kraj? Stosunek do średniej w owym czasie 1:10.

@hexer

22.05.2020 18:33

@tenji, Nawet ten wywiad się nie trzyma kupy ;)

Początek:

"W tym czasie też zarabiałem niemało.

Wchodząc do rządu musiałem pozbyć się wszystkich udziałów. Jak każdy, kto staje się osobą publiczną. Cały majątek, którego jako osoba publiczna nie mogę mieć, przeniosłem na żonę.

Miałem też spółkę, która prowadziła zabiegi. Z kolegami założyliśmy przychodnię.

Wziąłem duży kredyt. Jeżeli biorę kredyt wart milion złotych…

Jako kardiolog i profesor zabiegowy zarabiałem 20-30 tys. zł miesięcznie"

Na końcu:

"Nie mam wielkiego majątku. Żyję normalnie. Nikt kto mnie zna nie powie, że żyję bogato."

Gość, który brał milionowe kredyty na inwestycje, otworzył przychodnię, pracował jako lekarz i profesor oficjalnie zarabiając 30k miesięcznie stwierdza, że nie ma wielkiego majątku ani nie żyje bogato.

Skoro nie ma majątku ani nie wydaje to gdzie te pieniądze znikają? Wyparowują? Pali je w piecu i ogrzewa nimi dom?

Jak on tak żyje normalnie to co mają powiedzieć robaki zarabiające 3k miesięcznie? 10x mniej niż normalnie to chyba nawet na nędzę się nie kwalifikuje.

Nie mam nic przeciwko temu żeby zarabiał i 50k miesięcznie bo jeśli jest przedsiębiorczy to fajnie ale udawanie, że nic nie ma i żyje jak każdy to ostre przegięcie.

Ogólnie wszyscy ci politycy jacyś tacy "normalni", bez majątku, a jak przyjdzie co do czego to w rodzinie te miliony jednak się znajdą.

@Gwiazda_Poranna

22.05.2020 18:12

@tenji, Niech ujawni majątek żony i brata i będzie po wszystkim.