@lisq

03.06.2019 20:54

@hellboy, @stawo73,

panowie, ewidentnie nie ma sensu prowadzić dalej tej dyskusji. Jesteście psiarzami i jako tacy nie macie prawa mieć prawa #pdk

@stawo73

03.06.2019 20:57

@lisq, ja akurat jestem kociarzem, więc z psiarzami prowadzę świętą wojnę( ͡º ͜ʖ͡º)

koty>psy

@lisq

03.06.2019 21:15

@stawo73, i tak serdeczny penis w odbyt w Twoim kierunku, rozjechać, podpalić, filmować i zyskiwać szacunek na dzielni za dręczenie słabszych #pdk

Kurwa jak ja gardzę takimi ludzi, nawet nie tyle tak zwanymi "antybambinistami" ale ludźmi o tak głębokim braku empatii że są w stanie sprowadzić czujące przecież zwierzę do roli progu zwalniającego.

@stawo73

03.06.2019 21:20

@lisq, Informacje uzupełniające o patusie za portalem mojaolesnica.pl:

"Do redakcji portalu MojaOlesnica.pl zgłaszają się kolejne osoby. Dawni znajomi zatrzymanego twierdzą, że już od czasów szkolnych B. stwarzał problemy. – Od zawsze było z nim coś nie tak. W gimnazjum jadł żywe motyle. Znęcał się nad każdym i lubił się bić. Zawsze zwyrodnialec wobec zwierząt – mówi nasz informator, który zna mężczyznę. Twierdzi również, że B. w Internecie zamieszczał zdjęcia martwych zwierząt. Nam nie udało się do nich dotrzeć.

Z innego źródła otrzymaliśmy natomiast zrzut z rozmowy, w której podejrzany chwalił się nagraniem z obdzieraniem kota ze skóry. W zamian za nie chciał zobaczyć miejsce intymne swojej rozmówczyni."

https://mojaolesnica.pl/30038,zwyrodnialec-ma-wiecej-nagran-pytanie.php?acceptrodo

@lisq

03.06.2019 21:24

@stawo73,

chciał zobaczyć miejsce intymne swojej rozmówczyni.

o chuj. niech to wystarczy za komentarz w sprawie

@lisq

03.06.2019 19:57

@Bethesda_sucks,

– Podnoś się! Podnoś się! – krzyczy kierowca. Następnie najeżdża na psa i zatrzymuje się, gdy staje na nim. – Co ci k…? Co ci? Jak chodzić nie umiesz to masz teraz!

Serio przesadna? Wolę izolować psychopatów nie szanujących życia, nawet zwierzęcego (a może i zwłaszcza zwierzęcego).

@hellboy

03.06.2019 20:01

@Bethesda_sucks, obejrzałem nagranie i uważam, że reakcja jest wręcz nieadekwatna do czynu. Jeśli ktoś jest takim debilem, że swoje wyczyny uśmiercania psa (jeszcze w taki sposób) nagrywa telefonem i się tym chwali to zasługuje na jebnięcie szpadlem w ten pusty łeb i zakopanie w lesie. Naprawdę byłaby to znikoma strata dla ludzkości i przy okazji oszczędność dla wymiaru sprawiedliwości. I piszę to jako człowiek, który często z politowaniem patrzy na ludzi z odpieskowym zapaleniem mózgu.

@Bethesda_sucks

03.06.2019 20:02

@lisq, Pies był za głupi żeby zejść z drogi, nawet po próbie wystraszenia go to i zginął. Żadna strata. Dla mnie psychopatami są zoofile z syndromem Bambiego.

@lisq

03.06.2019 20:07

@Bethesda_sucks,

zoofile z syndromem Bambiego.

Oksymoron pokroju "infantylni pedofile" -> ani to trafne ani treściwe.

Powiedz mi jaki problem chociażby obojętnie minąć taką "przeszkodę"?

Nie mówię że miał wysiąć, zapakować psa do auta i na pełnej kurwie jechać do najbliższego weterynarza, po prostu nie pogarszać sytuacji i pozwolić następnemu kierowcy dokonać wyboru zgodnego z sumieniem.

@Bethesda_sucks

03.06.2019 20:08

@hellboy, @lisq

obejrzałem nagranie i uważam, że reakcja jest wręcz nieadekwatna do czynu. Jeśli ktoś jest takim debilem, że swoje wyczyny uśmiercania psa (jeszcze w taki sposób) nagrywa telefonem i się tym chwali to zasługuje na jebnięcie szpadlem w ten pusty łeb i zakopanie w lesie.

Gdyby mieli wsadzać do więzienia za bycie debilem to większość polityków by siedziała. Gościu się zatrzymał, pies był za głupi żeby się ruszyć, a wychodzenie do obcego psa mogło się skończyć źle dla człowieka. Na wyminięcie busem też nie bardzo było miejsca (to bus, szerszy i trudniejszy w manewrowaniu niż osobówka) więc się skończyło jak się skończyło. Debil jest sam sobie winien, że to nagrał i opublikował, ale na pewno nie kwalifikuje go to do pozbawiania wolności.

@lisq

Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.

@lisq

03.06.2019 20:13

@Bethesda_sucks, tu nie chodzi o bycie debilem a niepotrzebne i niczym nieuzasadnione okrucieństwo.

to bus, szerszy i trudniejszy w manewrowaniu niż osobówka

Kolejne porównanie z dupy: skoro ktoś nie umie manewrować prowadzonym pojazdem to powinien się tego nie podejmować.

Nie używaj słów których znaczenia nie rozumiesz.

i vice versa ;)

@hellboy

03.06.2019 20:19

@Bethesda_sucks, ale różnicę między pozbawianiem życia bezbronnej istoty ze szczególnym okrucieństwem a byciem niedorobionym politykiem to chyba jednak widać na pierwszy rzut oka, no nie?

Muszę przyznać, że porażająca ta bezsilność kierowcy była. "Ani ominąć, ani wycofać. O wiem, najadę na tego psa, a później cofnę, znowu najadę i sobie zahamuję, a później podjadę do przodu ciągnąc go po asfalcie." Jak ktoś psa nie potrafi ominąć dostawczakiem (przy okazji celując w jego miednicę lewym kołem) to może niech nie bierze się za kierowanie pojazdami, bo i rowerem się kiedyś wpierdoli w słupek stojący na poboczu w tej swojej fatalnej bezsilności.

@Bethesda_sucks

03.06.2019 20:27

@hellboy,

Jak ktoś psa nie potrafi ominąć dostawczakiem (przy okazji celując w jego miednicę lewym kołem) to może niech nie bierze się za kierowanie pojazdami, bo i rowerem się kiedyś wpierdoli w słupek stojący na poboczu w tej swojej fatalnej bezsilności.

Idiotyczne porównanie.

Reszty nie chce mi się komentować, bo widzę, że wbrew temu co napisałeś jesteś psiarzem.

@hellboy

03.06.2019 20:45

@Bethesda_sucks,

Reszty nie chce mi się komentować, bo widzę, że wbrew temu co napisałeś jesteś psiarzem.

To tak jakbyś nazwał mnie miłośnikiem, tfu, gejów, bo uważam, że ich kamienowanie to lekka przesada. :-D Mógł po prostu tego psa zignorować i ominąć, ale chciał się na nim wyżyć no to teraz poniesie konsekwencje. Niestety jeszcze trzeba go będzie utrzymywać z podatków.

@stawo73

03.06.2019 20:52

@Bethesda_sucks, Pies nie był za głupi żeby się ruszyć, tylko wcześniej został przez tego patusa potrącony, więc nie mógł się ruszyć.