@Beowulf

07.08.2019 13:29

@hexer

07.08.2019 13:04

@Anty_Anty, Amerykanie tak fikają, a ciekawe co by zrobili jak by się Indianie upomnieli o swoje ziemie zagrabione podczas zdobywania Nowego Świata ;)

@solo1979

07.08.2019 16:56

@hexer, "restytucja mienia bezspadkowego" to stwierdzenie zawiera błąd logiczny. Nie można sobie roscic prawa do nie swojego.

Bezspadkowe oznacz, że nie ma prawowitego właściciela. To jest tak absurdalne, ze nie wiadomo jak to skomentować.

@Macieko

07.08.2019 13:03

@Anty_Anty, to jest tak skrajnie absurdalna sprawa z tymi roszczeniami żydowskimi, z tym zakłamaniem i mieniem bezspadkowym, że to musi mieć drugie dno. Nie ma opcji, żeby Polska zapłaciła za mienie bezspadkowe jakimś organizacjom w nowym jorku tylko za to, że niemcy zrujnowali Polskę 70-80 lat temu. To byłby najwiekszy rechot historii i niesprawiedliwości, jaką można tylko sobie wyobrazić. Najbardziej poszkodowany kraj w II światowej miałby być za nią rozliczany i za wojne miałby jeszcze zapłacić. Mimo jest tyle argumentów na nie, że w człowieku wrze jak to wszystko widzi, że jeszcze musi to komuś tłumaczyć i jakiś głupi żyd czegoś nie rozumie w tak podstawowych kwestiach. To musi mieć drugie dno. Jedyny skutek jaki to powoduje, to jest zmiana nastawienia polaków z nautralnie/ czasem pro semickiego na antysemickie. Nie wiem po co miało by się tak komuś opłacać ale to się dzieje. Tylko po to jest to robione, dlaczego to się kiedyś dowiemy.

@solo1979

07.08.2019 17:01

@Macieko, to jest robione po to, że gdy się przerzuca widlami kupę szmalu to zawsze się usypuje po bokach. Standardowo chodzi o kasę.

Jeśli Amerykanie będą chcieli przycisnać rząd, żeby zmienił prawo, które w konsekwencji doprowadzi do wypłaty, to chyba lepiej dla PiS przegrać wybory. Wtedy odpowiedzialność spadnie na opozycję.

@Anty_Anty

07.08.2019 17:40

@Macieko, Drugim dnem może być to że zażyczą sobie ziemi jeżeli kasy nie będziemy mieć.

Każdy płaci to i nas zmuszą, odpowiednia spekulacja finansowa i jesteśmy w pupie.

Gdyby nie to że jesteśmy amerykanom jesteśmy potrzebni to może i sankcje by dojebali.

Nasi zamiast amerykanów szantażować zacieśnieniem współpracy z Chinami które również mogą szachować Rosję to ze strachu min przed ruskimi robią laskę USA, tam laskę, to już jest głębokie gardło ze spustem do środka.