Wstrząsająca relacja z Madrytu!

Data: 18.03.2020 23:40

Autor: malcolm

niezalezna.pl

#koronawirus #feministki #hiszpania

Testy na koronawirusa są w Hiszpanii wykonywane tylko osobom umierającym. Szpitale informują, że ludzie powyżej 80-tego roku życia nie otrzymają pomocy lekarskiej . Rząd dopuścił do rozprzestrzenienia się wirusa, wcześniej nikt nie myślał o zagrożeniu, a nagle zdecydowano o zamknięciu ludzi w domach. Niektórzy dostają kary w wysokości 30 tys. euro za opuszczenie domu bez odpowiedniego zaświadczenia. 8 marca w Madrycie odbyła się manifestacja feministek, w której udział wzięło około 120 tys. osób. Na zgromadzeniu pojawiła się m.in. żona premiera Hiszpanii Begona Gomez, która, jak się okazało, jest zakażona koronawirusem.

@Ijon_Tichy

19.03.2020 06:49

@malcolm, Feministki są idiotkami? No któżby się spodziewał. Lewactwo samo się zabija. 乁(ツ)ㄏ rewolucja marksistowska zawsze zżera własne dzieci.

@malcolm

19.03.2020 09:11

@Ijon_Tichy, teoria ewolucji w tym przypadku działa – autoeliminacja – pretendentki do nagrody Darwina. Pewnie po czasie okaże się że największe straty jak w przypadku AIDS są w środowisku LGBT .

@Ijon_Tichy

19.03.2020 09:24

@malcolm, Średnia życia ludzi z LGBT jest bodajże o 10 lat niższa niż w środowisku ludzi zdrowych psychicznie. LGBT zawyża statystyki AIDS oraz innych chorób przenoszonych przez odbyt (choć badania wskazują na obecność kału i bakterii kałowych w ustach ludzi z tego środowiska… @Monte kiedyś obszerny materiał wrzucał na ten temat… rzygać się chce od samego czytania), a także z powodu wyjątkowo częstego podejmowania ryzykownych zachowań seksualnych i wielokrotnej zmiany partnerów oraz kompulsywnego seksu.

@malcolm

19.03.2020 09:25

@Ijon_Tichy, Ostatnio gdzieś słyszałem (wykład jednego z znanych w necie psychologów więc być może ploty) że w śród ludzi którzy przeszli zmianę płci ilość samobójstw to 40%………

@Ijon_Tichy

19.03.2020 09:36

@malcolm, 乁(ツ)

Szczerze mówiąc, to uważam ich za ofiary lewactwa. Chrześcijanie (albo ogólnie ludzie o prawicowych poglądach) podaliby tym chorym ludziom pomocną dłoń i wsparcie w oparciu o PRAWDĘ, więc transy zaakceptowaliby siebie. Natomiast lewactwo próbuje wykrzywiać rzeczywistość i podawać im KŁAMSTWO, więc oni ostatecznie nie są w stanie zaakceptować siebie i popełniają samobójstwa.