Data: 12.04.2019 19:48

Autor: eax

Jaki nasz kraj jest chory….albo inaczej – ludzie nim zarządzający – wracałem wczoraj od różowego, jakoś o 22:05. Miałem straszną ochotę na małe piwko, bo miałem sobie jeszcze pogrzebać przy elektronice, podjechałem na stację paliw i wybrałem odpowiednie piwko – "ale ale Panie, jest po 22 – jest zakaz sprzedaży!!!". Powiem szczerze, że byłem w szoku, nie wiedziałem o tym, zdenerwowany wyszedłem, wsiałem w auto i ze złością pojechałem poszukać jakiegoś sklepu z alkoholami gdzie może uda mi się kupić (rzadko pijam cokolwiek, toteż jak miałem ochotę na piwko to naprawdę chciałem je gdzieś kupić). I tak sobie wkurzony jechałem, i wyjeżdżając z zatoczki (dodatkowo paskudna pogoda była, zła widoczność), wymusiłem pierwszeństwo i rozwaliłem brykę ( ͡° ʖ̯ ͡°) Po prostu nie zauważyłem kobiety nadjeżdżającej z lewej strony, nerwy, zła pogoda, wszystko "szybko szybko" i niestety doszło do kolizji. Całe szczęście nikomu nic się nie stało.

Powiedzcie mi proszę jedno – dlaczego ja, dorosły człowiek nie mogę sobie kupić pieprzonego piwa po godzinie 22?? To jest chore.

#polska #zalesie

@Moody

13.04.2019 00:54

@eax, To chyba zależy od samorządu, często kupuję piwo po 22 na stacjach (często wracam z tras o tej porze i mam ochotę na piwo w domu) i nikt nigdy mi problemu nie robił. Za to obiło mi się o uszy że we Wrocławiu wprowadzają prohibicję właśnie po 22

@eax

13.04.2019 07:19

@Moody, Tak masz rację. Samorząd o tym decyduje. W każdym razie – jakakolwiek by nie była idea stojąca za tym zakazem – nie kupuje tego ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Pierdyliard

12.04.2019 20:05

@eax, ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) poważnie w Polsce jest zakaz sprzedaży po 22? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ja pierdole, rząd pilnuje aby ludzie nie wydawali kasy na chlanie bo im na podatki nie starczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

@zakowskijan72

12.04.2019 19:54

Powiedzcie mi proszę jedno – dlaczego ja, dorosły człowiek nie mogę sobie kupić pieprzonego piwa po godzinie 22?

@eax, ponieważ wg aparatu urzędniczego jesteś nieodpowiedzialny. Za niewielką opłatą pobraną w podatkach odpowiedni urząd zajmie się regulacją Twoich zachowań, tak byś broń Boże nie wyrządził sobie ani innym krzywdy. ( ͡º ͜ʖ͡º)