TYLKO U NAS. Prof. Ryba: Hołownia to polityk lewicowy z pewną retoryką chrześcijańską.

Data: 09.09.2020 19:28

Autor: Borok

wpolityce.pl

#bekazlewactwa #holownia #polityka

„Szymon Hołownia mylnie jest postrzegany jako konserwatysta. Próbuje tworzyć coś w rodzaju nowej teologii wyzwolenia, czyli łączyć z katolicyzmem hasła europejskiej lewicy, nieraz najbardziej radykalne, że wspomnę jego skrajny ekologizm, z katolicyzmem. Połączyć się tego od strony rzeczowej nie da, od strony werbalnej to czyni, co niektórych myli, że to jest konserwatysta” – mówi w rozmowie z portalem wPolityce.pl prof. Mieczysław Ryba.

@Thanos

10.09.2020 10:58

@Borok, dodaje tag polityka bo lecą zgłoszenia 乁(ツ)

@Borok

10.09.2020 11:50

@Thanos, co za donosicielstwo…

Musisz przy rejestracji dać pytanie, czy użytkownik pije, bo wiadomo nie od dziś, że kto nie pije, ten donosi ;)

Choć z drugiej strony, mówią, że każdy pijak to złodziej… ;)

Dobrego dnia. Będę pilnował tagów.

@Thanos

10.09.2020 12:12

@Borok, nie, no. to nie donosicielstwo. POLITYKA jest tagiem nadrzędnym (jak NSFW czy ADULT), dlatego przestrzaganie akurat tego tagu jest kluczowe. w v3 ma osobny "przełącznik". po prostu teg mocno trigeruje ludzi. uzgodnilismy, ze polityka w v3 zostaje, ale bedzie musiala byc tagowana. ja optowałem, żeby całkowicie ja wyciać, zero Hołowni, PISU/PO i innych mental-disorder (bo na co sie w tym grzebać), ale ludzie przegłosowali, ze ma zostać – wiec zostaje. wbijam w polityke, nie chce sobie brudzić rączek, ale skoro ma zostać, to niech ludzie odpowiednio tagują, dla tych, co podobnie jak ja, nie chcą wchodzić do chlewu.

imho polityka to strata czasu i nerwów. za małolata śledziłem energicznie wszystkie newsy itd. – ale juz dawno wyroslem z tego. delikatnie obserwuje, co sie dzieje na scenie politycznej, ale jestem juz za stary, zeby tak to przezywac. wole sie odciac etc. ;)

@nuubeczek

10.09.2020 03:03

@Borok, Hołownia to taki chrześcijanin jak ze mnie muzułmanin.

@benethor

09.09.2020 19:48

chrześcijaństwo mnie jako ateisty nie obchodzi, a lewica gardzę, więc niech spierdala.