Data: 23.03.2020 09:01

Autor: Ijon_Tichy

Kaczor nie chce przesuwać terminów wyborów prezydenta. Najwyraźniej jakieś polityczne wyliczenia i kalkulacje w jaskini bazyliszka wskazują na to, że PiSowi najbardziej opłaca się zrobić wybory w terminie.

Można tylko się domyślać, ale być może PiSowscy troglodyci obawiają się, że z biegiem czasu epidemia będzie powodować coraz większe spustoszenie, a poparcie dla PiS będzie spadać wprostproporcjonalnie do postępującej zapaści społeczno-gospodarczej.

A przyglądając się tzw. "tarczy antykryzysowej" trudno jest się powstrzymać przed bluzgami na ten bandycki rząd, który z uśmiechem na buzi, patrząc nam w oczy wpycha nóż prosto w nasze serce. Kiedy ostrze noża już zanurzone jest w pełni, to PiS przekręca je dookoła własnej osi z rozszerzając oczy i szczerząc kły w sadystycznym grymasie.

Obudzimy się w zupełnie innej Polsce, w ogóle w innym świecie, kiedy COVID19 zostanie już opanowany.

#pis #koronawirus #polityka #wybory

@hexer

23.03.2020 16:25

@Ijon_Tichy, Fałszowanie statystyk zachorowań to kpina i długo z tym nie pociągną.

Gdyby przełożyli wybory na jesień to do tego czasu elektorat albo się wykruszy albo nawet najtwardsi zawodnicy przejrzą na oczy jak zobaczą biedę, funkcjonowanie służby zdrowia itd.

O głosowaniu online nie ma co marzyć(zakładam, że da się to zrobić ale każdy obywatel musiałby mieć profil zaufany itd.).

Najbardziej wkurza mnie fakt, że Andrzej lata po szpitalach, pojawia się gdzie tylko może i cały czas widać go w TV a pozostali kandydaci nie mają żadnych szans na pojawienie się na ekranie.

Pomijam fakt, że konkurencja jest kiepska ale oni nie mają nawet jak przekazać swojego programu szerszej publice więc mało kto weźmie ich w ogóle pod uwagę.

@raptor

23.03.2020 09:29

@Ijon_Tichy, jego elektorat wymiera, a po wyborach zgotują nam takie reformy że zatęsknimy za PO.

To gra na czas.

Oni stawiają wszystko na jedną kartę