Data: 13.08.2019 23:52

Autor: Orki

Jak @Thanos chce być widzianym względem prowadzenia serwisu i jego Moderacji

https://www.youtube.com/watch?v=dh6gGmRQmyQ

Jak jest na prawdę:

https://www.youtube.com/watch?v=StZcUAPRRac

Szczuć że niby spoko, potem wyjebiemy serwis i baze i będzie jak ze Strimsem- kolejna polska zbyt zwarta społeczność rozkurwiona za grosze- tak ma być. Tak będzie.

#lurker #oswiadczenie #muzyka #biznes #polityka

@Thanos

14.08.2019 12:55

w nazwiązaniu do tego komenta (post usuniety, wiec nie moge tam odpisac) ==> https://www.lurker.pl/c/saiCtzyBf

@Orki, czy Ty jestes normalny? wzywam Cie do podporzadkowania. tutaj nie ma anarchii. jak dostaniesz bana, to nie zalozysz nastepnego konta, bo na Lurkerze dostaje bana czlowiek, a nie konto ==> zaufaj mi, nie podolasz.

takze ogarnij sie kolego, bo serio mowie: od poczatku swojego istnienia nic dobrego (pozytwnego / wartosciowego) tutaj nie wniosłeś. jestes bacznie obserwowany przez X osób, wiec wiem co mowie.. w naszej spolecznosci nie ma miejsca na takie proznosci. jesli chcesz sobie biernie Lurkowac, prosze bardzo – ale nie ciagle sapiesz.

za tag thanos*uj masz oficjalne ostrzezenie od admina. wzywam Cie do porzadku, za bardzo tu odwalasz panie trollu (jestes u mnie na troll-liscie od samego poczatku, ale toleruje Cie, bo chciałem Ci dac szanse – jak kazdemu zresztą). niemniej moja cierpliwosc sie konczy, miej to na uwadze i zejdz ze mnie. zajmij sie swoimi sprawami. Thanos niech Cie nie interesuje, ani sam Lurker. mam nadzieje, ze masz ciekawsze rzeczy do roboty, niz szkalowanie moderacji i wyjezdzanie z tą Anarchią. tutaj nie ma miejsca na anarchie.

tak wiec żółta kartka leci. przed Tobą było wielu mocniejszych zawodników i jednym kliknieciem polecieli z całym dorobkiem na amen. Jak jestes w porzadku to i ja jestem w porządku dla Ciebie, ale widze, ze Ty nie umiesz taki byc. ogarnij sie, ladnie prosze.

@Orki

21.08.2019 05:43

@Thanos, Pociągnę to dalej.

Masturbuje moje Ego ze chciało Ci się tyle pisać "trollowi", swoja droga to dziwne- ja bym od razu walił bana, skoro tak nic nie wnosze i obserwuję mnie i skarży się X osób.

Myślę jednak że sporo wnoszę, może nie przedruki koniecznie "newsów" z neta co każdy ogarnięty widział, "wii albo sie dowii" xD

Wnoszę Sumienie. Etykę bez ograniczeń i logikę bez ram moralności, oraz moralność bez okowów zbiorowej mądrości.

Tolerujesz mnie bo bez takich jak ja świat byłby miałki.

Dotrwam póki się da i przetestuje do granic wytrzymałości pojęcie wolności słowa "wg. Admina i jego padawanów" xD, na tym serwisie – bo podoba mi się poziom intelektualny i społeczność.

Lubię wyzwania, poza tym to chyba trochę taki hazard- nigdy nie czaiłem ocb i co ludzi w nim kręci, ale hazard chyba, czyli takie w sumie hobby albo nałóg jakby- czyli dobre bo blisko normalności xD

@Pierdyliard

14.08.2019 00:37

@Orki, ale o chuj chodzi ?

@Orki

14.08.2019 00:40

@Pierdyliard, No e @Thanos to ksiezniczka która buduje swoja zajebistośc i propsy kosztem wkładu userów- nie wiem jak to bardziej jednoznacznie wyjaśnić.

Bardzo anty serwisowy plakat.

@lisq

14.08.2019 00:40

@Pierdyliard, pewnie o to

Czasami mam wyrzuty że wrzucam jakie swoje pierdowysrywy, podczas, gdy tylu naprawdę konkretnych i świetnych ludzi wrzuca tu swój kontent. Czuję się niegodny, a potem ich krytykuje i im odpisuję XD

Sprawia mi to kompleksy- Wy Lurki jebane xD

https://www.lurker.pl/p/TUMdVit3U

nie wiem jak do tego podejść :C

@Orki

14.08.2019 00:42

@lisq, Podchodzić nie warto, posłuchać zawsze.

@lisq

14.08.2019 00:44

@Orki, po prostu zastanawiam się w Twojej okolicy coś rozpylili, ktoś Ci zajmujał konto czy wjechały jakieś tłumione traumy z dzieciństwa.

@Orki

14.08.2019 00:52

@lisq, To wszystko przez szatańskiego borsuka kuzyna chuja bobra.

Nie prowokuj mnie bo wrzucę wkurwionego rosołak- taki bober na koksie z zębami fest do gryzienia.

@Gra_Melodia

14.08.2019 00:01

@Orki, Uwierz mi że o bialku nigdy nie napisałbym czegoś pochlebnego xD Niech ginie ten portal, a użytkownicy przychodzą tutaj :D