„Autorytet” „GW” szokuje: „Pewne formy pieszczot czy aktywności erotycznej są dzieciom przyjazne”.

Data: 31.08.2019 10:22

Autor: arti

nczas.com

„pedofile często są dobrymi wychowawcami. Tylko to nie są ci, którzy z tymi dziećmi kopulują, lecz ci, co lubią się przytulić, pogłaskać, poklepać nawet po tyłku, popatrzeć, jak ten dzieciak półgoły biega na basenie i koniec. I byłoby rzeczą złą, gdyby ich eliminować, bo oni nic złego nie robią.” – twierdzi Jaczewski.

#pedofilia #gazetawyborcza #przestepczosc

@HowardLovecraft

02.09.2019 08:54

@arti, Proces normalizacji pedofilii trwa. Przyglądajcie się osobom, które najgłośniej krzyczą w ich obronie – prawdopodobnie same mają coś na sumieniu w tej kwestii.

@kosmitolog

02.09.2019 09:40

@HowardLovecraft, Coś w tym jest – normalny człowiek na pedofila reaguje nienawiścią. I to nie taką "onetowo-omzrikową", tylko prawdziwą nienawiścią. Każdy kto reaguje inaczej jest podejrzany.

@lisq

31.08.2019 22:52

@Macer,

no, koniec koncow aspekt kulturowy jest pochodną natury, czyż nie?

tak jak kawa z mlekiem jest pochodną krowy -> cośtam wspólnego jest, ale nie za wiele ;)

nie sadze zeby to bylo jakos wiele lepiej ze sie ruchaja z rowiesnikami zamiast z kims starszym

no i tu się różnimy, bo jakiś numerek między równolatkami jest godny potępienia, ale jest częścią tych młodych, zbutowanych gówniarzy i jakbyś nie pilnował to nie upilnujesz. Robią głupoty, po troszę z ciekawości, po troszę z ciągot do dorosłości, do poznania smaku zakazanego owocu itp.

Natomiast wykorzystanie tej ciekawości przez osobę dorosłą jest… no jakby nie patrzeć wykorzystaniem.

Trochę tak jakbyś szukal apeli w internecie o pomoc z komputerem, przyjeżdżał na miejsce i instalował wirusy xD. Nadużycie zaufania, wykorzystanie doświadczenia przeciwko komuś/ w złej wierze itp.

Trochę kisnę że muszę się tak rozpisywać o podstawach moralności :/

bo 14 latek jak zrobi bachora to go nie bedzie mial ochoty utrzymywac, tylko zwieje, a dziewczyna zostanie z dzieckiem

żyjesz czymś innym niż serialami typu "szkoła"? Takie generalizowanie sprawdza się na planie filmu, ale nie w życiu. Ludzie są różni, mają różne wzorce moralne i poczucie odpowiedzialności, a na upartego zawsze się znajdzie jakieś zajęcie żeby się utrzymać. Trzeba tylko chcieć.

ktos po 18ce juz zarabia pieniadze i bylby w stanie zalozyc rodzine

powiedz to nietrzymającym spod tagu #przegryw u somsiada:3

@MemeNinja

01.09.2019 02:25

@Macer, Zaraz, zaraz, kiedy pisałem że rozwiązłość wśród młodzieży, a raczej dzieci (jak nawiązałeś do 12 latek) jest ok? Jak z tobą na podobny temat rozmawiałem, to było o edukacji, a nie nakłanianiu do seksu. Gdzie stwierdziłeś że uczenie młodzieży o chorobach, zabezpieczaniu i jak działa układ rozrodczy to seksualizacja. Poza tym to "niedawno", to było w 15, max 17 wieku.

@Macer

31.08.2019 22:03

@arti, dlaczego kiedy mowi to korwin to jest ogromny skandal, a kiedy „ekspert” wyborczej to calkiem w porzadku?

@arti

31.08.2019 22:11

@Macer, zapewne z przyczyn oczywistych, niemniej jednak Korwin przesadził wtedy, jego strategią istnienia w mediach jest wzbudzanie kontrowersji i jest to zrozumiałe jak się nie ma swojej telewizji ale wtedy tą wypowiedzią przekroczył granicę, za która słusznie płaci, szkoda tylko że idea konserwatywno liberalna też.

@lisq

31.08.2019 14:54

@arti, naukowiec z koziej dupy

„Postuluję, by określenie „pedofil” zachować tylko do grupy najmłodszej. Natomiast nie używać jej w odniesieniu do grupy wiekowej i najstarszej” – napisał Jaczewski.

Efebo – i hebefilia funkcjonują w języku naukowym, co nie zmienia kwalifikacji czynu na "występek" xD

Młode dziewczęta potrafią być atrakcyjne seksualnie( przez wyzywający ubiór, makijaż, zachowanie) i /lub wyglądać na starsze, co nie zmienia faktu że taka 14tka to nadal dziecko z sianem w głowie i przez ten i tylko i wyłącznie przez ten pryzmat należy rozpatrywać jej "atrakcyjność".

Co za kurwa baran xD

@kosmitolog

31.08.2019 15:02

@lisq, Jakbym słyszał tego jednego od nas, co to ostatnio stwierdził, że może pedofilia jednak nie jest taka szkodliwa dla dzieci bo w sparcie też je gwałcili a nie słyszał o samobójstwach z tego powodu a psychologia to dziedzina dla nieudaczników i nic nie wiedzą, bo on to ma doświadczenie życiowe :D

@lisq

31.08.2019 15:09

@kosmitolog, chodzi o post kolegi @Macer? xD

Brakuje mi jeszcze w wywodzie jednego (naukobarana) i drugiego (macera) jakichś nawiązań do natury, w której to samice ptaków wyrzucają z gniazda najsłabsze młode, ssaki zjadają łożyska po porodzie, a homoseksualizm wśród ssaków to najprostsza droga rozładowania napięcia seksualnego xD

No nic tylko jebnąć tym wszystkim i wrócić na drzewo żeby żyć zgodnie z prawami natury i raczyć się duszonymi łożyskami, zaraz po gejowskiej orgii.

@kosmitolog

31.08.2019 15:23

@lisq, A nekrofilia to też całkiem naturalne zjawisko, bo jak taki delfin nie może bzyknąć samicy albo kumpla to potrafi zasuwać martwą rybę. A delfiny są przecież inteligentne i mają nawet imiona, poza tym nie widać, żeby inne delfiny na tym cierpiały, więc nekro też spoko – wszystko gra :D

@lisq

31.08.2019 15:28

@kosmitolog, akurat z delfinami temat jest deczko bardziej skomplikowany bo z tego co mi wiadomo delfiny mają bardzo rozwiniętą seksualność. Może nienajlepsze źródło ale można potraktować jako wstęp do bardziej granularyzowanych poszukiwań informacji o tych fascynujących ssakach.

@MemeNinja

31.08.2019 15:32

@lisq, Wedle Macera młodzieży wystarczy odciąć bodźce, które seksualizują czyli pornografia itp. i zamiast uprawiać seks, energię spożytkują na naukę. XD

Dałbym screena ale nie umiem się dokopać, do tak starych komentarzy.

@Macer

31.08.2019 22:19

@lisq,

taka 14tka to nadal dziecko z sianem w głowie i przez ten i tylko i wyłącznie przez ten pryzmat należy rozpatrywać jej "atrakcyjność".

nie jestem przekonany, jeszcze niedawno nawet i u nas 12-latki wydawano za mąż, oficjalnie i przy aprobacie zarowno kosciola jak i rodziny. a w dzisiejszych czasach gdzie dzieciom pokazuje sie seks praktycznie kazdym kanalem, to potrafia miec juz kilku ekhm partnerow seksualnych za soba i spora czesc ludzi (w tym taki @memeninja , ktorego wlasnie zaplusowales) nie widzi w tym nic zdroznego.

wiek 18 lat jako dojrzalosci jest dla chlopcow (swoja droga chyba tez wywodzi sie przynajmniej ze starozytnych Aten, gdzie chlopcy konczyli nauke w tym wieku a zaczynali sluzbe wojskowa), ale czy musi byc taki sam dla dziewczyn, skoro wczesniej dojrzewaja plciowo? i co niektorzy mowia ze emocjonalnie tez.

@Macer

31.08.2019 22:21

@MemeNinja, nie musisz szukac, ja sie nie odzegnuje od tych slow. dopoki dzieci nie wiedza, ze mozna sie ruchac, dopoty nie beda tego robic.

@lisq

31.08.2019 22:29

@Macer,

jeszcze niedawno nawet i u nas 12-latki wydawano za mąż

mówisz o tym samym niedawno gdzie kociary tak długo topiono aż przyznały się do czarów, lub problem rozwiązywał się niejako naturalnie?

to potrafia miec juz kilku ekhm partnerow seksualnych za soba

rówieśników. Sam w wieku 14 lat dość skutecznie zakręciłem się koło takiej jednej, ale chodziła do równoległej klasy. Podobnie jak małżeństwa/ związki 60latka z 30latką budzą conajmniej dyskusje i zgorszenie, tak gdy wiek młodszej osoby obniżymy poniżej progu "legalności" zachowując sporą dysproporcję, sytuacja jest kontrowersyjna. I bardzo dobrze, bo jak pisałem wcześniej, uważam prokuratorboners za nadal dzieci, tak fizycznie jak i mentalnie i jako takie powinny być otoczone troską i opieką, a nie klepaniem po dupie.

ale czy musi byc taki sam dla dziewczyn, skoro wczesniej dojrzewaja plciowo?

a co stopień dojrzałości ma do rzeczy? Chcesz wyjeżdżać z naturą i zdolnością wydania potomstwa w tematcie gdzie poruszamy aspekt społeczno-obyczajowy?

@Macer

31.08.2019 22:29

@kosmitolog,

bo w sparcie też je gwałcili a nie słyszał o samobójstwach z tego powodu

nie tylko w Sparcie, w Tebach i Atenach tez, i pewnie w zasadzie wszedzie tam, chociaz czy mozna owe zupelnie akceptowane spolecznie stosunki „piekny mlodzieniec i jego doswiadczony opiekun” nazwac gwaltem to nie bylbym taki pewien.

pedofilii wobec dziewczynek raczej nie bylo, bo byly pilnowane przez rodzine, zeby potem je mozna bylo dobrze wydac za maz, tez dzialo sie to przed 18ką.

@Macer

31.08.2019 22:35

@lisq,

Chcesz wyjeżdżać z naturą i zdolnością wydania potomstwa w tematcie gdzie poruszamy aspekt społeczno-obyczajowy?

no, koniec koncow aspekt kulturowy jest pochodną natury, czyż nie?

to potrafia miec juz kilku ekhm partnerow seksualnych za soba

rówieśników. Sam w wieku 14 lat dość skutecznie zakręciłem się koło takiej jednej, ale chodziła do równoległej klasy.

nie sadze zeby to bylo jakos wiele lepiej ze sie ruchaja z rowiesnikami zamiast z kims starszym, skoro sama liczba partnerow seksualnych juz im szkodzi. chyba nawet jest gorzej, bo 14 latek jak zrobi bachora to go nie bedzie mial ochoty utrzymywac, tylko zwieje, a dziewczyna zostanie z dzieckiem. ktos po 18ce juz zarabia pieniadze i bylby w stanie zalozyc rodzine.

@drewniany

31.08.2019 11:56

@arti, Przesuwamy okno Overtona

@Monte

31.08.2019 13:31

@drewniany, Już wkrótce jak homo seks sceny w filmach np netflixie staną się normą i będzie yo akceptowalne przez każdego to będą wkrótce sceny erotyczne z dziećmi. Jestem tego pewny.