Data: 20.07.2019 10:45

Autor: Ijon_Tichy

Niezależnie od wszelkich okoliczności pamiętajmy o tym, że Bóg ZAWSZE wyciąga chętnie swoją rękę i podnosi nas z wszelkich upadków!. Daje przebaczenie płynące z czystej miłości. On oddał swoje życie, by stało się to możliwe.

Ewangelia Łukasza 18:

(9) I powiedział także do tych, którzy pokładali ufność w sobie samych, że są usprawiedliwieni, a innych lekceważyli, to podobieństwo: (10) Dwóch ludzi weszło do świątyni, aby się modlić, jeden faryzeusz, a drugi celnik. (11) Faryzeusz stanął i tak się w duchu modlił: Boże, dziękuję ci, że nie jestem jak inni ludzie, rabusie, oszuści, cudzołożnicy albo też jak ten oto celnik. (12) Poszczę dwa razy w tygodniu, daję dziesięcinę z całego mego dorobku. (13) A celnik stanął z daleka i nie śmiał nawet oczu podnieść ku niebu, lecz bił się w pierś swoją, mówiąc: Boże, zmiłuj się nade mną, grzesznikiem. (14) Powiadam wam: Ten poszedł usprawiedliwiony do domu swego, tamten zaś nie; bo każdy, kto siebie wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony. (15) Przynieśli też do niego i dzieci, aby się ich dotknął. A widząc to uczniowie, gromili ich. (16) Jezus zaś przywołał je i rzekł: Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie i nie zabraniajcie im. Albowiem do takich należy Królestwo Boże.

#biblia #chrzescijanstwo #bog #przebaczenie

@Carmacks

20.07.2019 23:07

@Ijon_Tichy, Chwilka. Czy to nie tem miłosierny Bóg stworzył człowieka, wybrał sobie ze swojego katalogu grzechów grzech pierworodny, którym to grzechem obdzielił ludzi, a w dalszej części zesłał na ziemie swojego syna by ten oddając swoje zycie wybłagał u ojca czyli Boga uwolnienie ludzie z grzechu pierworodnego którym to on sam Bóg tych ludzi nim obdarzył?

@bmbcz01

20.07.2019 11:38

@Ijon_Tichy, Czemu jak nawracacie to zawsze kierujecie swoje słowa do ludzi, którzy mają problemy a nigdy do tych, którym się powodzi?

@MemeNinja

20.07.2019 12:04

@bmbcz01, Bo tacy łatwiejsi.

@Ijon_Tichy

20.07.2019 12:29

@bmbcz01, To nieprawda. Ja kieruję bardzo zróżnicowane słowa do ludzi, gdy głoszę i Bogu, nie tylko na Lurku. poza tym, nie nawracam, tylko piszę proste słowo. Każdy je konsumuje wedle siebie.

@bmbcz01

20.07.2019 14:50

@Ijon_Tichy, Dobra, dobra. Ty też w mojej opinii nie jesteś zbyt stabilny, dlatego się połasiłeś na taką wiarę. Cała ta wiara jest dla ludzi, którzy muszą się pocieszać siłą wyższą po porażkach. Albo druga opcja, którzy ciężko zachorowali i muszą znaleźć jakąś nadzieję po tym, jak lekarze nie mogą pomóc. I tak sobie czekają na dłoń jezusa, która nigdy nie zostaje im podana i umierają. Peszek.

A Twój brak stabilności wnoszę np. po tym, że w jednym momencie wrzucasz jakieś pierdy, że prawdziwy chrześcijanin wszystkich kocha a potem nagle tak z dupy plujesz jadem na ludzi, którzy przynależą do którejś z Lóż Masońskich, przy czym sam nie masz pojęcia czym one tak na prawdę są xD

@Ijon_Tichy

20.07.2019 15:15

@bmbcz01, Bardzo nieuczciwie i niezgodnie z prawdą mnie oceniasz, bo kierują tobą zwyczajnie małostkowe uprzedzenia. Nie wydaję się w dyskusję, która nie ma celu innego niż wymiana inwektywami. Miłego dnia.

@UpadlySzczurr

20.07.2019 15:50

@bmbcz01,

"Dobra, dobra. Ty też w mojej opinii nie jesteś zbyt stabilny, dlatego się połasiłeś na taką wiarę. Cała ta wiara jest dla ludzi, którzy muszą się pocieszać siłą wyższą po porażkach. Albo druga opcja, którzy ciężko zachorowali i muszą znaleźć jakąś nadzieję po tym, jak lekarze nie mogą pomóc. I tak sobie czekają na dłoń jezusa, która nigdy nie zostaje im podana i umierają. Peszek. "

Zgadzam się ja bym jeszcze dodał strach przed śmiercią, nie mogą się pogodzić z tym, że się umiera i koniec.

Zresztą religie by nigdy nie powstały gdyby nie strach przed nieznanym, potrzeba wytłumaczenia zjawisk których się nie pojmuje.

@Carmacks

21.07.2019 01:05

@bmbcz01, Jehowi juz tak mają. Czerpią wiedzę tylko z ich świerszczyków. Skoro tam nic nie ma o masonach, to skąd on ma to znac?