@Kamien23

20.05.2020 19:31

@malcolm, to musi być ciekawe uczucie – być lewakiem i zwalczać obowiązkową religię a jednocześnie walczyć o obowiązkowe lekcje masturbacji

@Monte

20.05.2020 18:37

@malcolm, : Aproposctych kart i stref wolnych od LGBT, wiecie skąd taki kwik lewactwa, mediów i korporacji? ( ͡º ͜ʖ͡º)

W każdym z dokumentów preferujących gender i LGBT, gdzieś w środku, w niepozornie wyglądającym, jednym z wielu paragrafów, zawarte są zapisy finansowania radosnej twórczości miłośników LGBT z budżetów gminnych, czyli mówiąc inaczej, furtka prawna pozwalająca legalizować wydatki z publicznych pieniędzy związane z propagowaniem oraz nagłaśnianiem działalności LGBT, ich reklamą oraz reklamą całej ideologii LGBT, która spaja te środowiska.

Będziemy sukcesywnie omawiali na naszych łamach dokumenty na podstawie których LGBT usiłuje ukonstytuować swój byt, jako instytucja finansowana ze środków publicznych

Czyli to nie tylko pedofilska seksualizacja dzieci, ale również defraudacja naszych pieniędzy, a "strefy wolne od lgbt" to tak naprawdę województwa które podpisały karty rodziny w których jest zapisane, że nie mogą być finansowane organizacje LGBTPQIA+ z naszych (publicznych) pieniędzy.

@Monte

20.05.2020 18:39

Apropos seksualizacji dzieci

Seksualność w wieku 6-11 lat naturalnie się wycisza, żeby cała potencja szła w rozwój intelektualny. To są podstawy psychologii rozwojowej. Epatowanie seksualnością na dzieci w tym wieku jest celowe i szkodliwe dla dzieci.

Od 11 roku życia wzwyż zaczyna się adolescencja i wybuch zainteresowania seksem, to jest dobry etap żeby dzieci edukować, ale nie wcześniej. Natomiast mówienie dzieciom o masturbacji to jest zachęcanie do niej – dzieci będą eksperymentować. Przyzwyczajenie do osiągania szybkiej satysfakcji to jest marnowanie potencji i potencjału dzieci, który mógłby iść w rozwój mentalny i osobowości.

Pomijam już to, że aktywność seksualna powinna być nierozerwalnie kojarzona z życiem uczuciowym, pojęciami takimi jak lojalność, miłość – niestety lewica nie zna takich pojęć.