Wzruszony Mike Pence o swoim nawróceniu do Jezusa

Data: 02.09.2019 16:00

Autor: Ijon_Tichy

youtu.be

Mike Pence przemawia do absolwentów uczelni Liberty o swoim nawróceniu, pięknie wartości chrześcijańskich, zachęcie dla młodych i apelu o odwagę w obronie wiary. Mówi bowiem też o nienawiści od środowisk tzw. "liberalnych" kierowanej przeciw chrześcijaństwu w dzisiejszym świecie. Nienawiści, która skutkuje tym, że jest to najbardziej prześladowana religia na świecie, a liczne mordy można nazwać wręcz ludobójstwem dokonywanym na chrześcijanach.

#chrzescijanstwo #swiadectwo #informacje #wiata #dobro #wojnaidei

@Major_Bialkov

03.09.2019 08:19

@Ijon_Tichy, koło uja mi lata jego nawrócenie ale tak gdzieś od połowy, nie głupio gada. @MemeNinja moim zfaniem ta przemowa była na typowo katolickim uniwersytecie. Wiedział że ma przed sobą słuchaczy, którzy odbiorą jego słowa pozytywnie. To jest wysokiej klasy polityk ze sztabem ludzi.

@MemeNinja

02.09.2019 17:48

@Ijon_Tichy, Takie przemowy nie powinny mieć miejsca na uczelniach.

@Ijon_Tichy

02.09.2019 17:55

@MemeNinja, Lewactwo tak twierdzi. Na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim też nie powinno być miejsca na takie mowy? Tymczasem w USA niektóre uczelnie mają wartości chrześcijańskie w tradycji i one są ich fundamentem, korzeniem. Bez nich nie funkcjonują. I jak bardzo by się wam nie podobało chrześcijaństwo, to jest ono immanentnie zakorzenione w cywilizacji łacińskiej. Więc możecie sobie krytykować na przemian z feministkami i lgbtqwerty.

@MemeNinja

02.09.2019 18:47

@Ijon_Tichy, Niektóre, co nie znaczy że ma być to wyznacznikiem czegokolwiek. Są lepsze? Pod jakim względem? Bo mi się wydaje że tylko takim, że mają tradycję zgodną z twoimi poglądami. Chrześcijaństwo było zakorzenione w naszej kulturze, siłą i tylko dla politycznych korzyści, by państwo było traktowane na równi z resztą, a nie jako państwo pogan drugiej kategorii, dlatego Polska przyjęła chrzest. Tylko to czego nie uczą w szkole ma bardzo duże znaczenie, mianowicie mimo że Polska jako kraj przyjęła chrzest, to ludzie nie chcieli nowego bożka. Wysyłali misjonarzy pierw do miejsc gdzie ludzie nie chcieli nowego bożka, zazwyczaj był mnichem, jak nie działało i np. zabili mnicha, to wtedy wkraczały krucjaty wyrzynając wszystkich "pogan" w pień. Taka piękna tradycja chrześcijańska: Nie wierzy? Zaszlachtować/powiesić/spalić. Sprzeciwia się "Słowu Bożemu"? Spalić za herezję. Nawet własnych rodaków. W tym miejscu Chrześcijanie mogą przybić piątkę z Muzułmanami.

@Bing

02.09.2019 19:07

"Lewactwo tak twierdzi."

Każdy zdrowy na umyśle człowiek powinien umieć rozdzielić naukę od baśni. Prawak.

@Ijon_Tichy,

@Ijon_Tichy

02.09.2019 20:52

@MemeNinja, @Bing, Każdy zdrowy na umyśle rozumie, że uczy się tam nauki nie gorzej niż w ateistycznym bełkocie, który jest chorą ideologią.

@kosmitolog

02.09.2019 21:05

@Ijon_Tichy, A chcesz sobie posłuchać troszkę o religijnym bełkocie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@MemeNinja

02.09.2019 22:09

@kosmitolog

Ateizm=bełkot

Nauka na Uczelni katolickiej=nauka na uczelni nie katolickiej

chrześcijaństwo=bełkot?

( ͡º ͜ʖ͡º)

@Ijon_Tichy

To ty bronisz chrześcijaństwa czy nie?

Poza tym każdy zdrowy na umyśle wie że są nauki, w których wiara przeszkadza.