Zapamiętajmy te słowa!

Data: 19.05.2019 09:21

Autor: Starszyoborowy

wpolityce.pl

Jeżeli Koalicja Europejska wygra wybory parlamentarne i będziemy mieli większość, która to zaakceptuje, to je wprowadzimy – Grzegorz Schetyna obiecuje w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” wprowadzenie do polskiego prawa związków partnerskich, czyli „ślubów” dla par homoseksualnych.

#ue #polska #lgbtwc #polityka

@kosmitolog

19.05.2019 17:41

@Starszyoborowy, Czyli jak nisko trzeba upaść, by przy wyborach móc chwytać się już jedynie garstki największych dziwolągów w całym kraju, bo wszyscy inni już dawno mają cię za zdrajcę :D

@Macieko

19.05.2019 13:44

@Starszyoborowy, a dzisiaj nie można iść do notariusza i zawrzeć umowę cywilna typu od dzisiaj mamy wspólny majątek, wzajemnie udostępniamy swoje wszystkie obecne i przyszłe dane osobowe, medyczne itd. , dodatkowo jedna osoba do tygodnia zobowiązuje się do zmiany nazwiska. W czym problem? Czy chodzi o to żeby dwóch facetów było prawnym małżeństwem ? Mieć wspólne rozliczenie podatkowe, mieć np. Dostęp do adopcji jak normalne pary? Tak dobrze nie ma. Tolerować znaczy akceptować odchylenie od normy. Z definicji walka o tolerancje jest przyznaniem się do nie normalności. Niech sobie zrobią swoje lbqtrtvagd-małżeństwa a nie podpinają się pod stara tradycje małżeństwa. Nikt nie broni takich umów zawierać, zrobić sobie wesele. Zaprosić rodzinę i sobie żyć nie zwracając całej reszcie ludzi czterech liter. Z tego, że ktoś sobie myśli że ma 10 lat i jest żyrafa nie znaczy, że tak jest i nie powinno się zmuszać ludzi aby cos akceptowali, co jest nieprawdziwe ale komuś będzie przykro.

@sekretstali

20.05.2019 11:19

@Macieko, lepiej bym tego nie napisał.

@maniakDVD

19.05.2019 13:10

@Starszyoborowy, w sumie to mam to gdzieś, byleby nie nazywali tego małżeństwem.

Niech homo też się pobawią w odpowiednik małżeństw, przy 'trwalości' ich związków by co chwila brali rozwody i by im się to szybko znudziło/zrujnowało. A tak to fotografowie, czy katering zarobiliby na tych ich uroczystościach.

Jak hetero coraz rzadziej chcą wchodzić w związki to niech homosie chociaż trochę rusza ten sektor gospodarki ( ͡º ͜ʖ͡º)