Donald Trump przyłącza się do „Miesiąca Dumy LGBT”

Data: 27.06.2019 22:04

Autor: raptor

magnapolonia.org

– W związku z obchodami Miesiąca Dumy LGBT i uznaniem wyjątkowego wkładu osób LGBT w nasz wielki naród, stańmy solidarnie z wieloma osobami LGBT, które mieszkają w dziesiątkach krajów na całym świecie, które karzą, więżą, a nawet wykonują egzekucje na podstawie ich orientacji seksualne – pisał pod koniec maja Donald Trump.

#lgbt #lgbtp #lgbtrtvagd #trump

@Orki

28.06.2019 03:08

@raptor, W sumie sensowne:

Gość który jako Prezydent nie ma z czego być dumnym, przyłącza się do takich samych ludzi

@HowardLovecraft

28.06.2019 08:17

@Orki, Nie ma z czego? Nadążaj Kolego, bo zostajesz w tyle :)

@Orki

30.06.2019 03:11

@HowardLovecraft, Byłem za Trumpem, ale jak coś tam zaczał z tym murem i wojować z Chinami to odpuściłem, a co?

Coś mu pozytywnie wyszło, w sensie make America,..

@HowardLovecraft

30.06.2019 15:56

@Orki, Mur – ograniczenie nielegalnej imigracji, swobodnego przepływu narkotyków do USA, handlu ludźmi (w tym dziećmi), wydatków socjalnych przeznaczanych na utrzymanie nielegalnych i zapewnienie im warunków bytowych. Dodatkowo ogranicza możliwości manipulowania i wpływania na wyniki wyborów (demokraci chcieli umożliwiać głosowania bez konieczności okazywania ID).

Chiny – sankcje – gospodarczo i pokojowo wymuszają zmiany postępowania względem USA. Ograniczają szpiegostwo (również przemysłowe – Huawei działa w ramach wsparcia rządowej protekcji – raczej nie za darmo), pieniądz zostaje w gospodarce USA, zmniejszone bezrobocie z uwagi na większe zapotrzebowanie produktów i usług, których nie opłaca się importować z Chin.

Korea Północna – historyczne osiągnięcia w drodze do zjednoczenia obu Korei oraz polepszenia stosunków dyplomatycznych USA z NK.

Uwolnienie gospodarki na nowe kierunki rozwoju rolnictwa i przemysłu.

Obniżenie podatków.

Intensywne wysiłki na rzecz polepszenia jakości i obniżenia kosztów horrendalnie drogiej opieki medycznej (likwidacja ObamaCare).

Więcej osiągnięć do przeanalizowania pewnie znajdziesz tu:

https://www.whitehouse.gov/trump-administration-accomplishments/

@Orki

02.07.2019 00:21

@HowardLovecraft, To są "sukcesy" które można by łatwo poddać pod dyskusje – czy aby na pewno to sukcesy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Druga sprawa- te "historyczne kroki"czy jak tam, względem KRLD i zjednoczenia- sorry, XD

@HowardLovecraft

02.07.2019 08:31

@Orki, Masz rację. Można poddawać i warto poddawać, ale póki co są to sukcesy – ich kraj na tym korzysta, aktualnie osiągając wyniki najlepszej gospodarki na świecie, a zdawało się, że Chiny zrzuciły ich z piedestału.

"Druga sprawa- te "historyczne kroki"czy jak tam, względem KRLD i zjednoczenia- sorry, XD"

Rzeczywiście… Nie pomyślałem, że lepiej bez przerwy podsycać napięcie i straszyć świat głowicami nuklearnymi zamiast dążyć do pokoju i zjednoczenia zwaśnionych nacji.. Proszę Cię.

@Orki

02.07.2019 17:02

@HowardLovecraft, myślenie o KRLD i Korei Południowej, w kategoriach, godzenia zwaśnionych nacji, jest moim zdaniem wysoce naiwnym podejściem, zważywszy na to że KRLD pełni dla CHRLD rolę strefy buforowej, przed Południem będącym pod wpływem i militarna kontrolą USA, uważam że działa to również w druga stronę. Nikomu nie zależy i nikomu się nie opłaca zjednoczenie, zwłaszcza już samej Południowej Korei, a puste akty dyplomatyczne oraz górnolotne frazesy o pokoju i zjednoczeniu mają się tak do rzeczywistości, jak wykładanie na Katedrze Chemii, do wykładania chemii na półce w markecie i nie są niczym innym jak nabijaniem kapitału politycznego.

A już najmniejszy na to wpływ mają sami Koreańczycy.