Data: 14.08.2020 20:53

Autor: PszenicznaAborcjonistkaElfa32

Ten przewrót na Białorusi jest tak nieudacznie robiony, że aż oczy i uszy bolą. Poziom aktorów to jak poziom aktorów z trudnych spraw, a argumenty protestujących zmieniają się w zależności od przekazów zleceniodawców, podobnie jak z protestami BLM w USA (najpierw protest przeciw pomocy, później reparacje, później autonomia terytorialna dla "ruchu" BLM). Na YT nadają głownie kanały sponsorowane albo przez rząd USA, albo Rosji, abo niestety i przez Nasz, albo przez sponsorowanych "blogerow".

Smutne, że tak łatwo jest zmanipulować ludzi i rozpieprzyć niemal dowolny demokratyczny kraj przy pomocy niewielkiej grupy pożytecznych, zindoktrynowawszy idiotów, którzy są ledwie promilem ogólnego społeczeństwa.

#bialorus #polityka

@satan696

14.08.2020 20:59

@PszenicznaAborcjonistkaElfa32, Pieprzycie, Bialorusini maja zwyczajnie dosc tego typa i wiem to bo znam dzialaczy z zywej bialorusi i to co lukaszenko odwala to jest przesada. Ludzie musza sie kryc z swoimi pogladami bo nkwd ich podpieprzyp i bialorus nie jest demokratyczna.

@Ijon_Tichy

14.08.2020 20:55

@PszenicznaAborcjonistkaElfa32, Też tak uważam. Siły zewnętrzne robią Łukaszence rewolucję, tak samo, jak sponsorowały i organizowały przewrót na Ukrainie.

@Borok

14.08.2020 21:08

@Ijon_Tichy, ten scenariusz do tej pory się sprawdzał we wszystkich krajach bloku wschodniego i nie tylko, więc po co wymyślać nowy…

@satan696, jedno drugiego nie wyklucza, najczęściej działa to tak, że przewrót robi się w oparciu o nastroje społeczne… Więc to, że Białorusini mają dość Łukaszenki nie oznacza, że ktoś tego nie chce wykorzystać…

Gorzej było w Libii, kadafii nie był najgorszy, ludziom żyło się nieźle, więc tam był dopiero kłopot żeby zrobić przewrót… Ale jak widać, da się.

@satan696

14.08.2020 21:19

@Borok, Co niew zmienia faktu ze popieram Bialorusinow w jebaniu Lukaszenki z calego serca, milicje i nkwd na stos! (。◕‿‿◕。)

https://www.youtube.com/watch?v=YHcmrRIPFik